SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ

Prvú marcovú nedeľu sa v srbskej Subotici konal XX. ročník Super ENPI Cup. Tento prestížny turnaj tvorí už sedem rokov pevný bod v kalendári KK Seiken Bratislava. Klub reprezentovalo 22 pretekárov, pričom najmladší mal len šesť rokov, najstarší 44. V rozhodcovskom zbore reprezentoval klub i našu federáciu viceprezident KK Seiken Bratislava Rastislav Kolčák.

Turnaja sa už tradične zúčastnili aj začínajúci pretekári, pre ktorých je to premiéra na súťažnom tatami. Popri nich bojovali o cenné kovy pretekári s bohatými skúsenosťami, ktorí v Srbsku ladili formu na nadchádzajúce domáce i medzinárodné súťaže a pomáhali svojim mladším kolegom športovo rásť.

Jubilejný ročník pritiahol mimoriadne silnú konkurenciu, keď turnaja sa zúčastnilo približne 1200 pretekárov reprezentujúcich 83 športových klubov z pätnástich európskych krajín. V nabitej konkurencii sa pretekári Seiken Bratislava opäť nestratili.

Získali sme 26x zlatú medailu, 24x striebornú medailu a 22x bronzovú medailu, vďaka čomu sa stal KK Seiken najúspešnejším klubom celého turnaja. O tom, že na Slovensku robíme pod vedením skúsených koučov skutočne kvalitné karate svedčí aj fakt, že druhé miesto obsadili kolegovia z ŠK KARATE Nová Baňa. 

text a foto: KK Seiken -mt-Fotogaléria k článku

VÝSLEDKY
SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
created by   SERVIS
PODNIKATEĽA