SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
SFKaBU členom okinawskej federácie

Važení členovia SFKaBU, 

ako iste viete, naša organizácia sa dlhodobo snaží v rámci karate nasledovať cestu našich okinawských majstrov a samotnej línie Shodokan. O tom svedčil aj seminár trénerov, ktorý sa uskutočnil nedávno v Kľačne.

Samotný úspech a podporu nám už priamo na tomto seminári vyjadril sensei Gushi, ktorý veľmi potešene sledoval online prenosy pomocou sociálnych sietí a vyjadroval podporu a tešil sa z tohto seminára.

A dnes Vám po príchode p. Divinca s hrdosťou môžeme oznámiť, že SFKaBU sa stala oficiálne priamym členom okinawskej federácie - Goju Ryu Kokusai Karate Kobudo Renmei. Počas jeho návštevy na Okinawe ho oficiálne sensei Gushi a Gushiken informovali, že naša žiadosť o členstvo bola schválená a SFKaBU je v zastúpení prezidenta SFKaBU Mgr. Daniela Barana riadnym členom organizácie. 

SFKaBU popri svojich reprezentačných sústredeniach, školeniach rozhodcov a prípravách na MS WUKF (UWK) v roku 2019 navyše pripravuje v kalendári pre budúci rok aj viacero seminárov karate a kobudo pod vedením najvyšších technických stupňov našej federácie.

Mgr. Peter Kotásek
generálny sekretár SFKaBU

V Bratislave, 11.10.2017


Fotogaléria k článku

SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
created by   SERVIS
PODNIKATEĽA