SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ

Ratingová tabuľka

KA01 KATA -8. rokov CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Jancík Matej  88. KYU13.10.2010CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Behro Matej  86. KYU23.09.2010CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  1.  3.  3.  14 b.
3.  Artner Jakub  95. KYU10.03.2010Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  5.  -  6 b.
4.  Stuška Samuel  87. KYU15.08.2010ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  4.  4.  6 b.
5.  Vanya Michal  95. KYU14.06.2010TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Vaňatka Teodorik  7bez STV01.05.2012Kage Dojo Levice  -  -  -  -  2.  5 b.
7.  Krempaský Lukáš  99. KYU18.02.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  -  3 b.
8.  Schmit Šimon  87. KYU02.12.2010KK FKŠ Prievidza  -  -  -  6.  5.  3 b.
9.  Kortiš Jaroslav  98. KYU27.05.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Miškovič Maxim  97. KYU05.04.2010TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  6.  -  -  1 b.
11.  Malina Martin  69. KYU11.09.2012KKK Pezinok  -  -  -  -  6.  1 b.


KA02 KATA 9. rokov do 7. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ollé Viktor  98. KYU24.01.2010ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Bekéni Bystrík  107. KYU15.05.2009BUDO Bratislava  -  -  2.  4.  2.  13 b.
3.  Suja Richard  107. KYU30.03.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  3.  -  9 b.
4.  Hambalkó Roman  97. KYU25.12.2009TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  5.  3.  9 b.
5.  Laurenčík Sebastián  95. KYU02.12.2009TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  5.  2.  -  7 b.

6.  Krempaský Lukáš  99. KYU18.02.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  6.  4.  4 b.
7.  Miškovič Maxim  97. KYU05.04.2010TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  5.  2 b.
8.  Kubányi Levente  97. KYU07.01.2010Karate klub BANANA DOJO  -  -  6.  -  -  1 b.
9.  Justus Tibor  97. KYU02.09.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  6.  1 b.


KA03 KATA 9. rokov od 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Gyurík Lukáš  94. KYU02.12.2009TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Hurban Teo  104. KYU27.05.2009Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Tettinger Tomáš  95. KYU01.11.2009Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  3.  4.  13 b.
4.  Švaral Filip  105. KYU10.06.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  4.  6.  4 b.
5.  Artner Jakub  95. KYU10.03.2010Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.

6.  Derka Andrej  104. KYU05.06.2009Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.
7.  Bokník Tomáš  105. KYU02.12.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  -  -  2 b.
8.  Laurenčík Sebastián  95. KYU02.12.2009TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  5.  2 b.
9.  Makáň Samuel  106. KYU14.05.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  -  -  1 b.


KA04 KATA 10. rokov do 7. kyu CH


Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /www/k/a/u43206/public_html/functions/base.php on line 26

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/k/a/u43206/public_html/rating.php on line 47
MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Balla Boris  107. KYU15.01.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.      49..   -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Hikl Jakub  107. KYU24.09.2008CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  3.  4.  10 b.
4.  Chu Noel  117. KYU14.05.2008Karate klub BANANA DOJO  -  -  3.  4.  -  7 b.
5.  Čač Radovan  109. KYU07.10.2008CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  5.  5.  5.  6 b.

6.  Suja Richard  107. KYU30.03.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  1.  6 b.
7.  Huček Matúš  107. KYU09.01.2009TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  2.  5 b.
8.  Bista Šimon  107. KYU01.10.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA05 KATA 10. rokov od 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hitka Jakub  106. KYU03.08.2008KKK Pezinok  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Vozár Noel  113. KYU08.04.2008TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  1.  -  11 b.
3.  Kovač Tomaš  104. KYU20.02.2009KK FKŠ Prievidza  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Krapka Dominik  105. KYU11.11.2008Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  3.  4.  6.  8 b.
5.  Vallo Samuel  114. KYU09.04.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  -  3.  6 b.

6.  Sučan Tadeáš  115. KYU06.05.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  5.  -  5 b.
7.  Ďzoganik Viktor  106. KYU17.10.2008KKK Pezinok  -  -  5.  -  5.  4 b.
8.  Bokník Tomáš  105. KYU02.12.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.
9.  Bajzík Jakub  104. KYU12.08.2008STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Revay Milan  106. KYU09.09.2008BUDO Bratislava  -  -  -  6.  -  1 b.


KA06 KATA 11. rokov do 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Horňák Filip  127. KYU27.05.2007KKK Pezinok  -  -  3.  2.  1.  15 b.
2.  Budai Adam  115. KYU20.09.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Herera Kristián  126. KYU28.05.2007KKK Pezinok  -  -  2.  -  2.  10 b.
4.  Janota Maximilián  118. KYU10.09.2007ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  6.  4.  3.  8 b.
5.  Šallay Patrik  117. KYU17.01.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  3.  -  7 b.

6.  Fejér Peter  129. KYU16.04.2007Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  -  2 b.


KA07 KATA 11. rokov od 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Horňák Michal  113. KYU11.07.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Šlez Martin  115. KYU03.09.2007KKK Pezinok  -  -  2.  3.  -  9 b.
3.  Takáč Dávid  124. KYU20.04.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  4.  5.  9 b.
4.  Varga Samuel  123. KYU11.05.2007Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  4.  8 b.
5.  Vozár Noel  113. KYU08.04.2008TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Budai Adam  115. KYU20.09.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Majerčík Šimon  115. KYU20.10.2007KKK Pezinok  -  -  -  -  6.  1 b.


KA08 KATA 12. rokov do 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Burianek Lukáš  125. KYU28.06.2006Kage Dojo Levice  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Jánoš Alex  124. KYU17.07.2006Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Zemánek Robert  125. KYU04.12.2006BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Gymerský Boris  126. KYU11.07.2006ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  4.  -  3.  7 b.


KA09 KATA 12. rokov od 4. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesay Tomáš  122. KYU20.08.2006ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  3.  -  4.  1.  1.  28 b.
2.  Sarkocy Maxim  123. KYU03.08.2006KKK Pezinok  -  -  1.  2.  3.  15 b.
3.  Arpáš Adam  123. KYU01.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  3.  4.  12 b.
4.  Baláž Marek  123. KYU23.09.2006STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  5.  6.  7 b.
5.  Dosedla Róbert  123. KYU24.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  4.  5.  5 b.

6.  Bartko Michal  123. KYU10.12.2006Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  2.  5 b.


KA10 KATA 13. rokov do 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hlaváč Martin  135. KYU31.12.2005KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Gyeváth Enrique  145. KYU27.04.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Farkas Kristián  135. KYU27.01.2006TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  3.  3.  8 b.


KA11 KATA 13. rokov od 4. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Pitoňák Matúš  142. KYU12.05.2005Karate klub Seiken Bratislava  1.  2.  -  1.  1.  38 b.
2.  Kukučka Samuel  143. KYU24.04.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Ondráško Oliver  132. KYU28.07.2005STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  4.  3.  11 b.
4.  Vrana Samuel  144. KYU09.06.2005Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  4.  7 b.
5.  Svitok Martin  142. KYU05.03.2005KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.


KA12 KATA 14. - 15. rokov do 3. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kováč Samuel  142. KYU20.07.2004Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  1.  3.  15 b.
2.  Mezei Martin  143. KYU05.01.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Lachký Martin  145. KYU26.11.2004KK FKŠ Prievidza  -  -  4.  6.  1.  10 b.
4.  Ricker Sebastian  145. KYU14.12.2004KK FKŠ Prievidza  -  -  5.  4.  4.  8 b.
5.  Gašparík Šimon  143. KYU23.01.2005Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  5.  -  8 b.

6.  Nemček Matej  143. KYU10.12.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  6.  3.  -  5 b.
7.  Streit Martin  143. KYU08.09.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  5.  2 b.


KA13 KATA 14. - 15. rokov od 2. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Klučár Radoslav  142. KYU24.11.2004KKK Pezinok  -  1.  -  2.  5.  19 b.
2.  Haruštiak Alex  152. KYU04.02.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  1.  4.  4.  12 b.
3.  Kabát Michal  141. DAN10.07.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  1.  1.  12 b.
4.  Horák Timotej  151. KYU18.08.2003TJ Sokol Ilava  -  -  3.  5.  3.  10 b.
5.  Svitok Martin  142. KYU05.03.2005KK FKŠ Prievidza  -  -  -  3.  2.  9 b.

6.  Máček Filip  151. KYU07.06.2004CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  5.  -  7 b.


KA14 KATA 16. - 17. rokov do 3. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  FRAJKA ANDREJ  173. KYU29.10.2001KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Píš Adam  164. KYU07.02.2003KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Bencko Michal  163. KYU26.06.2002BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  -  8 b.


KA15 KATA 16. - 17. rokov od 2. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bleho Filip  161. DAN04.09.2002TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  1.  1.  1.  1.  -  39 b.
2.  Tobolák Lukáš  161. DAN18.08.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  2.  2.  1.  16 b.
3.  Čvirik Tomáš  161. DAN19.12.2002CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  3.  3.  11 b.
4.  Stránsky Marek  161. KYU06.09.2002Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  5.  4.  9 b.
5.  Hulin Hugo  162. KYU19.09.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  4.  2.  8 b.

6.  Prochác Daniel  161. KYU10.02.2003BUDO Bratislava  -  -  5.  6.  5.  5 b.


KA16 KATA od 18.-20. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Chudý Matej  181. DAN01.02.2001STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  3.  2.  3.  4.  2.  36 b.
2.  Musil Adam  191. DAN15.04.2000Karate klub Seiken Bratislava  2.  -  1.  1.  1.  32 b.
3.  Dlholucký David  191. DAN26.11.1999STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  5.  3.  9 b.
4.  Kunst Michal  202. DAN11.07.1998CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  3.  -  9 b.
5.  Scholz Filip  202. DAN11.06.1999BUDO Bratislava  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Černúch Tomáš  181. KYU07.10.2000CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  4.  3 b.
7.  Mišovič Patrik  186. KYU03.02.2001Karate klub Seiken Bratislava  -  -  5.  -  -  2 b.


KA17 KATA nad 21. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocsis Ľudovít  354. DAN02.10.1983TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Moškovič David  413. DAN04.01.1978KKK Pezinok  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Kubovič René  252. DAN04.07.1993KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Füle Tibor  214. KYU05.08.1997Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  6.  4.  7 b.
5.  Stanko Patrik  331. DAN03.03.1986Klub športového karate Hurbanovo  -  -  3.  4.  -  7 b.

6.  Herera Alberto  482. KYU10.04.1971KKK Pezinok  -  -  5.  -  6.  3 b.
7.  Mészáros Ladislav  504. KYU28.04.1969Kage Dojo Levice  -  -  6.  -  5.  3 b.
8.  Vozár Vladimír  405. KYU12.05.1979TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  5.  -  2 b.


KA18 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesay Tomáš  122. KYU20.08.2006ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Arpáš Adam  123. KYU01.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  2.  10 b.


KA19a KATA 14. - 17. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kabát Michal  141. DAN10.07.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  1.  1.  -  3.  2.  36 b.
2.  Hulin Hugo  162. KYU19.09.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  2.  -  5.  3.  17 b.
3.  Bleho Filip  161. DAN04.09.2002TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  -  12 b.
4.  Tobolák Lukáš  161. DAN18.08.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  2.  1.  11 b.
5.  Stránsky Marek  161. KYU06.09.2002Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  4.  4.  10 b.


KA19b KATA od 18. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Musil Adam  191. DAN15.04.2000Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  3.  2.  14 b.
2.  Kubovič René  252. DAN04.07.1993KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Scholz Filip  202. DAN11.06.1999BUDO Bratislava  -  -  -  2.  -  5 b.


KA20 KATA -8. rokov D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocianová Nina  95. KYU20.04.2010Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Kolláriková Rebeka  86. KYU26.11.2010Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  2.  3.  12 b.
3.  Komárová Nina  88. KYU23.09.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  6.  4.  4.  7 b.
4.  Havranová Sofia  95. KYU24.02.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  -  -  5 b.
5.  Švaralová Kristína  77. KYU10.07.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  6.  5 b.

6.  Kothajova Laura  95. KYU14.04.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Arany Nikol  88. KYU16.07.2010CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  4.  3 b.
8.  Volentierová Timea  77. KYU27.11.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  5.  -  2 b.
9.  Foltánová Tereza  97. KYU21.06.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  5.  2 b.
10.  Beláková Lucia  86. KYU07.06.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA21 KATA 9. rokov do 7. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Galbáčová Simona  97. KYU22.10.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Juríková Stela  96. KYU28.09.2009Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  3.  2.  14 b.
3.  Hulínová Linda  98. KYU15.12.2009ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  2.  3.  13 b.
4.  Lelovičová Laura  108. KYU10.03.2009Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.
5.  Beniaková Tatiana  98. KYU06.09.2009TJ Sokol Ilava  -  -  -  5.  -  2 b.

6.  Raffajová Sofia  107. KYU04.05.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA22 KATA 9. rokov od 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hlôšková Sabina  94. KYU15.09.2009Kage Dojo Levice  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Havranová Sofia  95. KYU24.02.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Burzová Alexandra  96. KYU05.08.2009BUDO Bratislava  -  -  3.  4.  4.  10 b.
4.  Hujbertová Sofia  106. KYU02.04.2009KKK Pezinok  -  -  2.  3.  -  9 b.
5.  Šeligová Gabika  96. KYU08.11.2009CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  5.  5.  7 b.

6.  Uhlíková Timea  94. KYU25.10.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  6.  6.  4 b.
7.  Kothajova Laura  95. KYU14.04.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Majerová Viktória  104. KYU05.03.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  -  -  2 b.


KA23 KATA 10. rokov do 7. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bieliková Alžbeta  108. KYU28.11.2008ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  2.  16 b.
2.  Tiklová Lenka  107. KYU30.08.2008BUDO Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Vargová Alexandra  108. KYU16.07.2008Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  3.  5.  11 b.
4.  Merešová Tamara  107. KYU23.06.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  -  8 b.
5.  Šlosarová Simona  118. KYU26.05.2008KKK Pezinok  -  -  4.  5.  6.  6 b.

6.  Krnáčová Natália  108. KYU28.12.2008Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  3.  6 b.
7.  Fiutová Kristína  107. KYU11.03.2009KKK Pezinok  -  -  -  -  4.  3 b.
8.  Haščáková Lea  118. KYU29.05.2008KKK Pezinok  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA24 KATA 10. rokov od 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hujbertová Sofia  106. KYU02.04.2009KKK Pezinok  -  -  -  -  1.  6 b.
2.  Majerová Viktória  104. KYU05.03.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.
3.  Kyseľová Ivana  114. KYU24.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  -  -  1 b.


KA25 KATA 11. rokov do 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ďzoganiková Michelle  116. KYU09.11.2007KKK Pezinok  -  -  4.  1.  2.  14 b.
2.  Kužmová Natália  126. KYU22.06.2007TJ BUDO Bratislava  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Artnerová Nina  115. KYU17.08.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  5.  3.  11 b.
4.  Barcajová Viktoria  116. KYU07.01.2008KKK Pezinok  -  -  3.  2.  6.  10 b.
5.  Čičmancová Sofia  117. KYU08.11.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  5.  3.  4.  9 b.

6.  Brezani Bibiana  116. KYU01.09.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  4.  -  3 b.
7.  Tettingerová Aneta  115. KYU24.08.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  5.  -  -  2 b.
8.  Korošová Hana  116. KYU22.12.2007Karate Klub Willo  -  -  -  -  5.  2 b.
9.  Bagalová Lujza  116. KYU11.01.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA26 KATA 11. rokov od 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Blahová Lara  114. KYU15.11.2007BUDO Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Klúčarová Katarína  125. KYU07.05.2007KKK Pezinok  -  -  2.  3.  4.  12 b.
3.  Potúčková Sára  124. KYU12.04.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  2.  -  9 b.
4.  Kováčová Kristína  123. KYU26.04.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  5.  2.  7 b.
5.  Kmotríková Zuzana  125. KYU22.06.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  6.  -  3.  5 b.

6.  Foltánová Hanka  115. KYU18.01.2008KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  5.  5 b.
7.  Moravčiková Sofia  125. KYU19.03.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  -  4.  -  3 b.
8.  Udičová Anička  115. KYU26.09.2007KKK Pezinok  -  -  5.  -  -  2 b.
9.  Bokníková Renáta  115. KYU27.09.2007Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  6.  2 b.


KA27 KATA 12. rokov do 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Škerliková Zuzana  135. KYU24.04.2006Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Čopová Tamara  126. KYU23.11.2006Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  4.  6.  9 b.
3.  Iványiová Daniela  125. KYU01.07.2006TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  4.  4.  9 b.
4.  Brázová Bianka  125. KYU12.09.2006KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  3.  9 b.
5.  Moravčiková Sofia  125. KYU19.03.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Peniaková Nina  126. KYU18.10.2006KKK Pezinok  -  -  6.  6.  5.  4 b.
7.  Matušková Petra  135. KYU27.02.2006KK FKŠ Prievidza  -  -  3.  -  -  4 b.
8.  Karvaiová Viktória  126. KYU02.07.2006TJ BUDO Bratislava  -  -  -  3.  -  4 b.
9.  Csonková Karolina  126. KYU01.10.2006Karate Klub Willo  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Srnová Natália  137. KYU25.05.2006Kage Dojo Levice  -  -  -  6.  -  1 b.


KA28 KATA 12. rokov od 4. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mózová Karin  124. KYU08.08.2006ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Stonavská Martina  123. KYU12.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  2.  4.  12 b.
3.  Šutková Lenka  133. KYU13.06.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Potúčková Sára  124. KYU12.04.2007TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Sántaiová Ela  133. KYU28.02.2006TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  -  -  5 b.


KA29 KATA 13. rokov do 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šelestiaková Nina  135. KYU05.08.2005Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Matušková Petra  135. KYU27.02.2006KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  2.  11 b.
3.  Justusová Timea  137. KYU03.08.2005Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  3.  4.  9 b.
4.  Zajacová Lucia  145. KYU16.05.2005ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  2.  -  3.  9 b.
5.  Vašková Marta  145. KYU11.04.2005ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  4.  4.  -  6 b.

6.  Begánová Sofia  145. KYU22.02.2005Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.


KA30 KATA 13. rokov od 4. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Somogyiová Viktória  143. KYU14.06.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Krammerová Diana  132. KYU14.09.2005Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  1.  3.  14 b.
3.  Rišová Žofia  133. KYU01.08.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  -  4.  8 b.
4.  Sántaiová Ela  133. KYU28.02.2006TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  4.  2.  8 b.
5.  Dolníková Hanka  134. KYU17.07.2005ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  5.  6 b.

6.  Rosinová Viktória  134. KYU27.07.2005CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  5.  5.  6.  5 b.
7.  Hlavatá Karin  143. KYU24.02.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  -  -  3 b.
8.  Čajková Izabela  133. KYU17.01.2006TJ BUDO Bratislava  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA31 KATA 14. - 15. rokov do 3. kyu D


Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /www/k/a/u43206/public_html/functions/base.php on line 26

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/k/a/u43206/public_html/rating.php on line 47
MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Križanová Gajane  153. KYU03.12.2003KKK Pezinok  1.  -  1.  2.  2.  31 b.
2.  Hudecová Eliška  143. KYU10.02.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  1.  1.  17 b.
3.  Hlavatá Karin  143. KYU24.02.2005TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  3.  5.  6 b.
4.  Pazdernatá Laura  143. KYU22.10.2004Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  4.  4.  6 b.
5.  Mináriková Kristína  14bez STV28.10.2004KK Goju-ryu Levice  -  -  -  5.  3.  6 b.

6.      49..   -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Hadvigová Veronika  144. KYU04.08.2004Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  -  6.  4 b.
8.  Ulmanová Ela  143. KYU12.12.2004BUDO Bratislava  -  -  5.  6.  -  3 b.
9.  Dobdová Laura  146. KYU19.07.2004TJ BUDO Bratislava  -  -  6.  -  -  1 b.


KA32 KATA 14. - 15. rokov od 2. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Vidová Tamara  151. DAN07.09.2003ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  3.  1.  2.  1.  42 b.
2.  Lesayová Ema  151. KYU09.06.2004ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  2.  1.  4.  5.  2.  36 b.
3.  Forgáčová Viktória  151. KYU09.06.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  3.  -  6.  3.  5.  20 b.
4.  Zbihlejová Daniela  141. KYU17.12.2004KK Goju-ryu Levice  -  -  5.  6.  3.  7 b.
5.  Holečková Chiara  151. DAN28.01.2004KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  -  6 b.

6.  Huščávová Kristína  162. KYU16.05.2003ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  4.  5.  5 b.
7.  Havranová Bianka  161. DAN01.03.2003KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.
8.  Kruľáková Sabina  141. KYU13.11.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.
9.  Jandušíková Nina  151. KYU18.12.2003CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  6.  1 b.


KA33 KATA 16. - 17. rokov do 3. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Rosinová Terézia  164. KYU26.08.2002CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.  Polyáková Veronika  174. KYU09.06.2002KKK Pezinok  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Balážová Viola  172. KYU23.09.2001STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  2.  11 b.
4.  Liptovská Lesana  174. KYU20.05.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  4.  7 b.


KA34 KATA 16. - 17. rokov od 2. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lachká Lukrecia  161. KYU31.08.2002KK FKŠ Prievidza  3.  2.  2.  -  -  29 b.
2.  Havranová Bianka  161. DAN01.03.2003KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Foltánová Kateřina  171. DAN08.08.2001KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Fedorová Mária  171. KYU30.10.2001CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  3.  3.  8 b.


KA35 KATA od 18.-20. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kasanová Ema  191. DAN08.12.1999Športový klub KARATE Nová Baňa  -  3.  2.  2.  2.  25 b.
2.  Szomolányiová Nina  192. DAN13.03.2000ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
3.  Homolová Veronika  191. DAN28.03.2000Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  3.  8 b.
4.  Huščávová Dominika  182. KYU07.07.2000ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  4.  4.  5.  8 b.
5.  Furová Nikola  182. KYU13.09.2000STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  4.  6.  7 b.

6.  Vakulová Anna  184. KYU15.02.2001Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  3.  4.  7 b.


KA36 KATA nad 21. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šalamonová Dominika  252. DAN10.07.1993KK FKŠ Prievidza  2.  3.  2.  2.  -  34 b.
2.  Valentíková Martina  332. DAN18.07.1985KK Goju-ryu Levice  3.  1.  -  -  -  25 b.
3.  Szomolányiová Tamara  222. DAN16.11.1996ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
4.  Danišová Nikola  231. DAN28.11.1995STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  3.  2.  13 b.
5.  Kováčiková Ingrid  484. KYU17.07.1970Kage Dojo Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KA37 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Krammerová Diana  132. KYU14.09.2005Karate klub Seiken Bratislava  2.  -  1.  1.  1.  32 b.
2.  Sántaiová Ela  133. KYU28.02.2006TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Galbavá Simona  114. KYU16.10.2007Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  5.  10 b.
4.  Šutková Lenka  133. KYU13.06.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
5.  Stonavská Martina  123. KYU12.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.

6.  Považanová Lea  115. KYU05.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  6.  1 b.


KA38a KATA 14. - 17. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Havranová Bianka  161. DAN01.03.2003KK Goju-ryu Levice  1.  3.  2.  2.  2.  40 b.
2.  Foltánová Kateřina  171. DAN08.08.2001KK Goju-ryu Levice  3.  1.  -  1.  3.  35 b.
3.  Holečková Chiara  151. DAN28.01.2004KK Goju-ryu Levice  1.  1.  -  4.  -  30 b.
4.  Zbihlejová Daniela  141. KYU17.12.2004KK Goju-ryu Levice  3.  -  3.  3.  4.  24 b.
5.  Vidová Tamara  151. DAN07.09.2003ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  1.  17 b.

6.  Forgáčová Viktória  151. KYU09.06.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  3.  5.  5.  6.  15 b.
7.  Lesayová Ema  151. KYU09.06.2004ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  4.  -  5.  5 b.
8.  Kruľáková Sabina  141. KYU13.11.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA38b KATA od 18. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Szomolányiová Tamara  222. DAN16.11.1996ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  2.  1.  1.  1.  44 b.
2.  Szomolányiová Nina  192. DAN13.03.2000ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  2.  2.  2.  2.  41 b.
3.  Anettová Laura  192. DAN14.09.1999ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  2.  1.  -  -  -  26 b.
4.  Kasanová Ema  191. DAN08.12.1999Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  3.  12 b.


KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Sarkocy Maxim  123. KYU03.08.2006KKK Pezinok  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Varga Samuel  123. KYU11.05.2007Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  3.  2.  15 b.
3.  Lesay Tomáš  122. KYU20.08.2006ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  2.  3.  13 b.
4.  Horňák Michal  113. KYU11.07.2007Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  4.  5.  8 b.
5.  Bartko Michal  123. KYU10.12.2006Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  4.  3 b.


KB02 KOBUDO 14. - 17. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Čvirik Tomáš  161. DAN19.12.2002CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  1.  2.  2.  16 b.
2.  Haruštiak Alex  152. KYU04.02.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Tobolák Lukáš  161. DAN18.08.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
4.  Nemček Matej  143. KYU10.12.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  3.  4.  -  7 b.
5.  Streit Martin  143. KYU08.09.2004ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  5.  2 b.


KB03 KOBUDO od 18. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocsis Ľudovít  354. DAN02.10.1983TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Musil Adam  191. DAN15.04.2000Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  2.  3.  14 b.
3.  Kunst Michal  202. DAN11.07.1998CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Talacko Marcel  193. DANŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  2.  5 b.


KB04 KOBUDO SHORT CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Musil Adam  191. DAN15.04.2000Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  3.  3.  14 b.
2.  Tobolák Lukáš  161. DAN18.08.2002ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Sarkocy Maxim  123. KYU03.08.2006KKK Pezinok  -  -  2.  4.  4.  11 b.
4.  Kocsis Ľudovít  354. DAN02.10.1983TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  2.  2.  10 b.
5.  Varga Samuel  123. KYU11.05.2007Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  5.  -  6 b.


KB05 KOBUDO do 13. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mózová Karin  124. KYU08.08.2006ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  2.  2.  2.  15 b.
2.  Rišová Žofia  133. KYU01.08.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Čajková Izabela  133. KYU17.01.2006TJ BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  4.  11 b.
4.  Dolníková Hanka  134. KYU17.07.2005ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  1.  3.  10 b.


KB06 KOBUDO 14. - 17. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesayová Ema  151. KYU09.06.2004ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  1.  1.  16 b.
2.  Hudecová Eliška  143. KYU10.02.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Huščávová Kristína  162. KYU16.05.2003ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Lachká Lukrecia  161. KYU31.08.2002KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.


KB07 KOBUDO od 18. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kasanová Ema  191. DAN08.12.1999Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Šalamonová Dominika  252. DAN10.07.1993KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  1.  -  11 b.
3.  Huščávová Dominika  182. KYU07.07.2000ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Vakulová Anna  184. KYU15.02.2001Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.


KB08 KOBUDO SHORT D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Szomolányiová Nina  192. DAN13.03.2000ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Hudecová Eliška  143. KYU10.02.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  2.  3.  12 b.
3.  Rišová Žofia  133. KYU01.08.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  2.  9 b.
4.  Lachká Lukrecia  161. KYU31.08.2002KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.


KU01 KUMITE -8. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Dubovický Jurko  87. KYU01.10.2010KK CVČ Stará Bystrica  -  -  3.  3.  2.  13 b.
2.  Horák Tadeáš  95. KYU10.04.2010TJ Sokol Ilava  -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Kotrus Matúš  86. KYU06.05.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  1.  11 b.
4.  Kortiš Jaroslav  98. KYU27.05.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  3.  9 b.
5.  Chudada Lukáš  86. KYU03.05.2011STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Šutka Jakub  76. KYU26.07.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Krempaský Lukáš  99. KYU18.02.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  -  3 b.


KU02 KUMITE 9. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ollé Viktor  98. KYU24.01.2010ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  3.  15 b.
2.  Šuranský Ondrej  107. KYU18.06.2009KK Goju-ryu Levice  -  -  -  3.  2.  9 b.
3.  Kóša Samuel  97. KYU22.10.2009KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Horák Tadeáš  95. KYU10.04.2010TJ Sokol Ilava  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Makáň Samuel  106. KYU14.05.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Minárik Kristián  108. KYU18.04.2009ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Krempaský Lukáš  99. KYU18.02.2010Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.
8.  Sírny Christian  98. KYU14.02.2010TJ Sokol Ilava  -  -  -  -  3.  4 b.
9.  Straka Miroslav  105. KYU10.03.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  -  -  3 b.


KU03 KUMITE 10. rokov -145cm  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ryška Daniel  105. KYU30.08.2008KKK Pezinok  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Bokník Tomáš  105. KYU02.12.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  3.  -  9 b.
3.  Hulák Mario  108. KYU04.12.2008KK CVČ Stará Bystrica  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Balla Boris  107. KYU15.01.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  2.  8 b.
5.  Bista Šimon  107. KYU01.10.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Sučan Tadeáš  115. KYU06.05.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Babača Adam  109. KYU22.02.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  3.  4 b.


KU04 KUMITE 10. rokov +145cm  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Vallo Samuel  114. KYU09.04.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
2.  Krasňanský Adam  106. KYU16.09.2008KKK Pezinok  -  -  3.  2.  -  9 b.
3.  Bajzík Jakub  104. KYU12.08.2008STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  4.  2.  8 b.
4.  Krapka Dominik  105. KYU11.11.2008Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Vozár Noel  113. KYU08.04.2008TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  1.  -  6 b.

6.  Suja Richard  107. KYU30.03.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  1.  6 b.
7.  Sučan Tadeáš  115. KYU06.05.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  -  5 b.
8.  Čuvara Nikolaj  106. KYU09.01.2009KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  -  3 b.


KU05 KUMITE 11. rokov do 150cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mičo Juraj  11bez STV01.01.2008KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  1.  1.  16 b.
2.  Kubeň Braňo  115. KYU23.11.2007KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Tomčala Marek  114. KYU03.08.2007KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  2.  3.  9 b.
4.  Andrejkovič Janko  126. KYU07.03.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.
5.  Čúzy Tomáš  124. KYU24.05.2007KKK Pezinok  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Janota Maximilián  118. KYU10.09.2007ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Varga Samuel  123. KYU11.05.2007Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.


KU06 KUMITE 11. rokov nad 150cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Grék Filip  11bez STV07.01.2008KK Goju-ryu Levice  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Fedor Samuel  118. KYU29.11.2007KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Ziška Martin  117. KYU09.04.2008Karate Klub Willo  -  -  -  -  3.  4 b.


KU07 KUMITE 12. rokov do 155cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Andrejkovič Janko  126. KYU07.03.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Gregor Jerguš  123. KYU23.01.2007Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
3.  Ház Pavol  135. KYU25.05.2006TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Liko Damián  125. KYU27.12.2006KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  3.  8 b.
5.  Kóša Norbert  136. KYU06.06.2006KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Arpáš Adam  123. KYU01.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Horvath Tomáš  135. KYU29.03.2006KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  -  -  3 b.


KU08 KUMITE 12. rokov nad 155cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocian Samuel  133. KYU26.05.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  1.  1.  1.  1.  30 b.
2.  Baláž Marek  123. KYU23.09.2006STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  3.  3.  12 b.
3.  Dosedla Róbert  123. KYU24.07.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Harag Samuel  127. KYU05.09.2006KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.
5.  Froliš Marek  127. KYU05.10.2006STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Kóša Norbert  136. KYU06.06.2006KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU09 KUMITE 13. - 14. rokov do 55kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Chmúra Andrej  143. KYU21.10.2004KK CVČ Stará Bystrica  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Čerba Tomáš  13bez STV12.08.2005KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Pochyba Matúš  139. KYU16.01.2006KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  3.  3.  11 b.
4.  Ondráško Oliver  132. KYU28.07.2005STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  -  3.  9 b.


KU10 KUMITE 13. - 14. rokov nad 55kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kurbel Adrian  136. KYU30.12.2005KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  2.  11 b.
2.  Prievozník Marián  144. KYU25.10.2004KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Lenart Martin  152. KYU02.04.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Kabát Michal  141. DAN10.07.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  1.  -  6 b.
5.  Čúzy Matúš  144. KYU13.11.2004KKK Pezinok  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Kršiak Sebastián  146. KYU07.04.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Turza Adam  154. KYU20.04.2004CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Majerko Roman  147. KYU13.09.2004STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  3.  4 b.


KU11 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Štrbka Daniel  161. KYU10.06.2003KKK Pezinok  -  -  2.  3.  1.  15 b.
2.  Strapko Matej  162. KYU30.09.2002STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  1.  2.  15 b.
3.  Píš Adam  164. KYU07.02.2003KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  2.  3.  15 b.
4.  Svitek Kristián  156. KYU07.08.2003KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  3.  -  7 b.
5.  Smolka Igor  15bez STV03.01.2004KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU12 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Uhrín Marco  181. DAN17.04.2001BUDO Bratislava  1.  2.  -  1.  1.  38 b.
2.  Furda David  161. KYU30.09.2002KK Goju-ryu Levice  -  3.  -  3.  2.  19 b.
3.  Šefčík Tomáš  161. KYU29.12.2002KKK Pezinok  -  -  2.  3.  3.  13 b.
4.  Buček Alex  171. KYU15.07.2001KKK Pezinok  -  -  1.  2.  -  11 b.
5.  Roľko Stanislav  155. KYU25.12.2003KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Lenart Martin  152. KYU02.04.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Kompan Andrej  155. KYU19.11.2003KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  -  3 b.


KU13 KUMITE nad 18.-20. rokov do 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kosec Juraj  201. KYU01.10.1998TJ Sokol Ilava  -  -  3.  -  1.  10 b.
2.  Buček Alex  171. KYU15.07.2001KKK Pezinok  -  -  2.  -  2.  10 b.
3.  Roth Róbert  211. DAN26.04.1998Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  -  6 b.


KU14 KUMITE nad 18.-20. rokov nad 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Roth Róbert  211. DAN26.04.1998Športový klub KARATE Nová Baňa  1.  2.  -  1.  -  32 b.
2.  Chudý Matej  181. DAN01.02.2001STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  1.  2.  3.  1.  27 b.
3.  Meliš Peter  201. KYU31.08.1998TJ Sokol Ilava  3.  -  4.  -  3.  20 b.
4.  Dlholucký David  191. DAN26.11.1999STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  1.  3.  3.  14 b.
5.  Ondráško Adam  191. DAN28.10.1999STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  -  2.  9 b.

6.  Buček Alex  171. KYU15.07.2001KKK Pezinok  -  -  -  2.  -  5 b.


KU15 KUMITE nad 21. rokov do 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Zelinka Peter  272. DAN16.09.1991KK Goju-ryu Levice  -  3.  -  -  -  10 b.
2.  Medveď Branislav  242. KYU15.03.1995Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.


KU16 KUMITE nad 21. rokov nad 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Meliš Peter  201. KYU31.08.1998TJ Sokol Ilava  -  -  1.  3.  3.  14 b.
2.  Füle Tibor  214. KYU05.08.1997Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  3.  7 b.
3.  Chudý Matej  181. DAN01.02.2001STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Cziglécki Ladislav  253. KYU18.05.1994KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Tomaškovič Martin  241. DAN25.12.1994KKK Pezinok  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Medveď Branislav  242. KYU15.03.1995Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  -  5 b.
7.  Ondráško Adam  191. DAN28.10.1999STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.
8.  Peniak Michal  392. DAN26.06.1980KKK Pezinok  -  -  -  3.  -  4 b.


KU17 KUMITE -8. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Andraščíková Petra  8bez STV08.02.2011TJ Sokol Ilava  -  -  2.  2.  1.  16 b.
2.  Kocianová Nina  95. KYU20.04.2010Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
3.  Holubovská Nelka  86. KYU13.01.2011KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Ugochukwu Stacy  79. KYU01.04.2012Karate Klub Willo  -  -  -  -  2.  5 b.
5.  Beláková Lucia  86. KYU07.06.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Stevčikova Melania  89. KYU04.01.2011Karate Klub Willo  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Orovnická Lujza  96. KYU18.03.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  -  3.  -  4 b.
8.  Švaralová Kristína  77. KYU10.07.2011Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
9.  Burianová Natália  87. KYU29.08.2010STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  -  -  3 b.


KU18 KUMITE 9. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Galbáčová Simona  97. KYU22.10.2009Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  1.  11 b.
2.  Hujbertová Sofia  106. KYU02.04.2009KKK Pezinok  -  -  1.  3.  -  10 b.
3.  Rohlíková Nela  94. KYU02.11.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  3.  10 b.
4.  Hulínová Linda  98. KYU15.12.2009ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  2.  9 b.
5.  Majerová Viktória  104. KYU05.03.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Raffajová Sofia  107. KYU04.05.2009Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Orovnická Lujza  96. KYU18.03.2010KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU19 KUMITE 10. rokov -145cm  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bieliková Alžbeta  108. KYU28.11.2008ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Laufová Silvia  107. KYU17.01.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  2.  3.  14 b.
3.  Krnáčová Natália  108. KYU28.12.2008Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  3.  8 b.
4.  Hujbertová Sofia  106. KYU02.04.2009KKK Pezinok  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Merešová Tamara  107. KYU23.06.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Bělejová Nikola  119. KYU13.05.2008STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  -  -  3 b.


KU20 KUMITE 10. rokov +145cm  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Klieštiková Vanesa  105. KYU16.12.2008KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.  Vargová Alexandra  108. KYU16.07.2008Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  3.  1.  14 b.
3.  Majerová Viktória  104. KYU05.03.2009STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  2.  11 b.
4.  Kyseľová Ivana  114. KYU24.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  -  6 b.
5.  Čierna Patrícia  109. KYU22.12.2008ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.


KU21 KUMITE 11. rokov do 150cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kupkárová Linda  115. KYU11.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Kyseľová Ivana  114. KYU24.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Bokníková Renáta  115. KYU27.09.2007Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Bagalová Lujza  116. KYU11.01.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Čičmancová Sofia  117. KYU08.11.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Považanová Lea  115. KYU05.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.


KU22 KUMITE 11. rokov nad 150cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šoltesova Viktoria  124. KYU23.05.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Galbavá Simona  114. KYU16.10.2007Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  2.  16 b.
3.  Považanová Lea  115. KYU05.02.2008Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.


KU24 KUMITE 12. rokov nad 155cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šoltesova Viktoria  124. KYU23.05.2007KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Čopová Tamara  126. KYU23.11.2006Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  3.  3.  12 b.
3.  Bubakova Nadine  136. KYU30.03.2006KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  2.  -  10 b.
4.  Staňová Tereza  127. KYU08.09.2006STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Šutková Lenka  133. KYU13.06.2006Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  2.  5 b.


KU25 KUMITE 13. - 14. rokov do 50kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kanková Tamara  144. KYU22.06.2005KKK Pezinok  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Balajková Natália  138. KYU02.09.2005TJ Sokol Ilava  -  -  2.  2.  -  10 b.
3.  Baginová Nina  138. KYU12.08.2005TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Žovinová Rebeka  148. KYU19.06.2005KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Kadlečíková Katarína  143. KYU21.01.2005TJ Sokol Ilava  -  -  1.  -  -  6 b.

6.  Rišová Žofia  133. KYU01.08.2005Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Grigová Soňa  146. KYU09.02.2005KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Krammerová Diana  132. KYU14.09.2005Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.


KU26 KUMITE 13. - 14. rokov nad 50kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Forgáčová Viktória  151. KYU09.06.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  2.  -  2.  1.  2.  30 b.
2.  Kruľáková Sabina  141. KYU13.11.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  3.  15 b.
3.  Kadlečíková Katarína  143. KYU21.01.2005TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  1.  10 b.
4.  Šelestiaková Nina  135. KYU05.08.2005Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
5.  Iman Kebisová Vanesa  134. KYU01.09.2005CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Justusová Timea  137. KYU03.08.2005Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Hrušková Lucia  141. KYU10.08.2004Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.


KU28 KUMITE 15. - 17. rokov nad 55kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lachká Lukrecia  161. KYU31.08.2002KK FKŠ Prievidza  2.  1.  2.  -  -  31 b.
2.  Adamcová Romana  161. KYU07.10.2002TJ Sokol Ilava  -  2.  1.  1.  1.  29 b.
3.  Babicová Sarah  161. KYU07.04.2003Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  2.  -  9 b.
4.  Zeleiová Dominika  171. DAN07.11.2001Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Jandušíková Nina  151. KYU18.12.2003CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  3.  3.  8 b.

6.  Balážová Viola  172. KYU23.09.2001STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.


KU30 KUMITE nad 18.-20. rokov nad 60kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Žemberyová Katarína  191. KYU10.12.1999Športový klub KARATE Nová Baňa  3.  3.  1.  3.  -  33 b.
2.  Gáfriková Kristína  201. KYU08.01.1999KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  2.  -  9 b.
3.  Adamcová Romana  161. KYU07.10.2002TJ Sokol Ilava  -  -  -  1.  -  6 b.


KU32 KUMITE nad 21. rokov nad 60kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mikulecová Nikola  221. DAN07.12.1996Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Víghová Dominika  241. KYU05.05.1995KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  -  5 b.




SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
created by   SERVIS
PODNIKATEĽA