Rebríček pretekárov a pretekárok do 17 rokov k 31.5.2022.

Pre náhľad do jednotlivých kategórií kliknite na vybranú kategóriu.

  • Kata dievčatá
  • Kata chlapci
  • Kumite dievčatá
  • Kumite chlapci
MenoBody
Tiklová Lenka, BUDO Bratislava37
Švaralová Kristína, ŠKK Tlmače26
Arany Nikol, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov21
Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava20
Michalková Hannah, Športový klub karate SEIWA20
Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa20
Blahová Lara, BUDO Bratislava20
Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza19
CHANAWANI JASMINE, SNAKE DOJO BRATISLAVA18
Szasz Stella, KK Rovinka18
Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava18
Baškova Elizabeth, KK Rovinka17
Páleníková Michaela, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.16
Bokníková Renáta, ŠK Karate Nová Baňa16
Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo15
Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš15
Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza15
Mrázová Romana, KK Goju-ryu Levice15
Lapošová Kristína, Športový klub karate SEIWA15
Suvova Romana, TJ BUDO Bratislava15
Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa15
Anettová Terézia, Karate klub Seiken Bratislava15
Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.15
Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa15
Bieliková Alžbeta, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.15
Lehotská Jana, Športový klub karate SEIWA15
Fornádelová Michaela, Karate klub Seiken Bratislava15
Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava15
Mrázová Lucia, KK Goju-ryu Levice15
Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.15
Camilleri Anna, KK Rovinka14
Hargašová Alexandra, Karate klub Seiken Bratislava13
Bubničová Viktória, ŠK Karate DOJO Stupava13
Ugochugwu Stacy, TJ BUDO Bratislava13
ŠLOSÁROVÁ SIMONA, SNAKE DOJO BRATISLAVA13
Zajacova Liliana, KK Rovinka12
Wágnerová Miriam, Rudo Dojo12
Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš12
Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava12
Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza12
Potúčková Sára, KK Goju-ryu Levice12
Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava12
Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa11
Sopova Eliška, KK Rovinka10
Trelová Sabina, KK FKŠ Prievidza10
Pillárová Petra, Klub športového karate Hurbanovo10
Šumerajova Laura, KK Goju-ryu Levice10
Karyna Baloh, KK Goju-ryu Levice10
Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava10
Matúšková Petra, FKŠ Prievidza10
Podhájová Laura, ŠK Karate Nová Baňa10
Fedáková Liana, Klub športového karate Hurbanovo9
Rendeková Natália, ŠK Karate DOJO Stupava8
Makušova Adela, KK Rovinka8
Lucia Mážárová, Klub športového karate Hurbanovo8
Pazdernatá Laura, Karate klub Seiken Bratislava8
Vaňová Jana, Karate klub Seiken Bratislava7
Sučanová Pavla, Športový klub KARATE Nová Baňa7
Hechtová Lili, KK FKŠ Prievidza7
Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE7
Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava7
Prandorfy Oleksandra, Športový klub KARATE Nová Baňa6
MATIA BIANKA, SNAKE DOJO BRATISLAVA6
Zadrabajová Hana, Karate klub BANANA DOJO6
Mészárošová Ema, Goju Ryu Karate klub Bratislava6
Revayová Miroslava, BUDO Bratislava5
Júlia Halászová, KK Goju ryu Levice5
Viktória Lohudová, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov5
Lilien Cibuľová3
Michaela Imreová, TJ BUDO Bratislava3
Alexandra Burzová, TJ BUDO Bratislava3
Bagalová Lujza, Športový klub KARATE Nová Baňa3
Viktória Barcajová, KKK Pezinok3
Nina Černíková, KKK Pezinok1
Patrícia Budinská, ŠKK Nová Baňa1
Zuzana Jančoková, ŠKK Nová Baňa1
Petra Urbánek, KŠK Hurbanovo1
MenoBody
Jancík Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov30
Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava30
Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza27
Chu Noel, Karate klub BANANA DOJO22
Janota Dominik, BUDO Bratislava21
Hargaš Andrej, Karate klub Seiken Bratislava21
Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava21
Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava21
Vrána Viktor, KK Rovinka20
Hájnik Michal, TJ BUDO Bratislava20
MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA20
Baláž Michal, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.20
Maple Henry, TJ BUDO Bratislava18
Maple Daniel, TJ BUDO Bratislava17
Floriš Rastislav, Športový klub karate SEIWA17
Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa16
Leško Dominik, BUDO Bratislava15
Valent Theodor, Športový klub karate SEIWA15
PORUBEC TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA15
Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice15
Barančok Lukáš, ŠK Karate DOJO Stupava15
Sopov Filip, KK Rovinka15
Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.15
Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš15
Anetta Martin, Karate klub Seiken Bratislava15
Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.15
Blaškovič Peter, Športový klub karate SEIWA15
Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza15
Hronský Juraj, KK FKŠ Prievidza14
BLESIN MAXI, SNAKE DOJO BRATISLAVA13
SCIBETTA MATTEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA13
Rybár Simon, Športový klub karate SEIWA13
Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov13
Kayser Tomáš, Športový klub karate SEIWA12
Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa12
KUCHTA ADAM, SNAKE DOJO BRATISLAVA12
Pápež Patrik, Športový klub karate SEIWA12
Majer Matej, Karate klub Seiken Bratislava12
Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava12
Bogár Dominik, Kage Dojo Levice12
Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava12
LETOVANEC JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA11
Švaral Filip, ŠK Karate Nová Baňa11
Škriniar Ondrej, Karate klub Seiken Bratislava10
Sučanský Patrik, Športový klub karate SEIWA10
HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA10
Drang Samuel, Kage Dojo Levice10
Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš10
Leitman Samuel, Karate klub Seiken Bratislava10
Mezei Martin, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate10
Kováč Tomáš, KK FKŠ Prievidza9
MAÁSZ DANIEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA8
ŠIMKOVIČ SAMUEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA8
Šikeť Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa8
Klučár Radoslav, KKK Pezinok8
MIŤKO TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA7
KUSOVSKÝ DÁVID, SNAKE DOJO BRATISLAVA7
Bajzík Jakub, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE7
Kováč Goran, KK FKŠ Prievidza6
Suja Richard, Karate klub Veľký Krtíš6
Valter Szalay, ŠKK Nová Baňa5
Michal Beber, KKK Pezinok5
Levante Kubányi, Banana Dojo5
Filip Kapitán, TJ SOKOL Ilava3
Cehlárik Michal, KKK Pezinok3
Bystrík Bekéni, TJ BUDO Bratislava3
Oliver Németh, Banana Dojo3
Martin Horák, KKK Pezinok1
Anton Illovský, TJ BUDO Bratislava1
Matej Fedor, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov1
Vincent Illovský, TJ BUDO Bratislava1
Milan Révay, TJ BUDO Bratislava1
Tomáš Čúzy, KKK Pezinok1
MenoBody
Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza40
Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa28
Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa25
Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza23
Beniaková Tatiana, TJ Sokol Ilava22
Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo20
Michalková Hannah, Športový klub karate SEIWA20
Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza20
Tiklová Lenka, BUDO Bratislava19
Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa18
Lepišová Nina, KK Goju-ryu Levice17
Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa16
Lapošová Kristína, Športový klub karate SEIWA15
Andraščíková Petra, TJ Sokol Ilava15
Rohlíková Nela, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE15
Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE15
Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa15
Balajková Natália, TJ Sokol Ilava15
Sučanová Pavla, Športový klub KARATE Nová Baňa13
Sedláčková Sofia, KKK Pezinok13
Čankyová Merry, KK Goju-ryu Levice13
Petrášová Tereza13
Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš12
Liptáková Laura, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE12
Uharčíková Ema, TJ Sokol Ilava12
Drestová Martina, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE12
Carbone Elisabetta, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE12
Miková Veronika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE12
Lehotská Jana, Športový klub karate SEIWA12
Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa12
Harausová Emma, KKK Pezinok12
Prandorfy Oleksandra, Športový klub KARATE Nová Baňa11
Hechtová Lili, KK FKŠ Prievidza11
Skukalková Timea, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE10
Zajacova Liliana, KK Rovinka10
Wágnerová Miriam, Rudo Dojo10
Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš10
Burianová Natália, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE10
Pillárová Petra, Klub športového karate Hurbanovo10
Šimonffy Sofia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE10
Orovnická Lujza, KK Goju-ryu Levice10
Skukalková Sofia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE10
Bagalová Lujza, Športový klub KARATE Nová Baňa10
Grigová Soňa, KK CVČ Stará Bystrica10
Mészárošová Ema, Goju Ryu Karate klub Bratislava10
L. Baloghová5
K. Kučeriaková3
Fedáková Liana, Klub športového karate Hurbanovo3
Bokníková Renáta, ŠK Karate Nová Baňa3
Petra Urbánek, KŠK Hurbanovo1
MenoBody
Sýkora Mathias, KK FKŠ Prievidza35
Bokník Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa30
Sučan Tadeáš, Športový klub KARATE Nová Baňa30
Dubovický Juraj, KK CVČ Stará Bystrica25
Markusek Michal, KK Rovinka23
Vrána Viktor, KK Rovinka20
Horák Martin, KKK Pezinok20
Cehlárik Michal, KKK Pezinok20
Sírny Christian, TJ Sokol Ilava20
Čerba Lukáš, KK Goju-ryu Levice20
Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica20
Sučanský Patrik, Športový klub karate SEIWA18
Čúzy Tomáš, KKK Pezinok18
Birdáč Róbert, KK Goju-ryu Levice17
Tošál Michal, ŠKK Tlmače17
Hulák Mário, KK CVČ Stará Bystrica17
Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa16
Kóša Samuel, KK Goju-ryu Levice16
Ház Pavol, TJ Sokol Ilava16
Yachmin Danylo, Športový klub karate SEIWA15
Valent Theodor, Športový klub karate SEIWA15
Pagáč Benjamin, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE15
Svitok Pier Antonio, BUDO Bratislava15
Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza15
Ondráško Oliver, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE15
Leško Dominik, BUDO Bratislava13
Czifery Simon, KK Rovinka13
Janota Dominik, BUDO Bratislava13
Grék Oliver, KK Goju-ryu Levice13
Czaner Samuel, KK Rovinka13
Grék Filip, KK Goju-ryu Levice13
Rathouský Dennis, Športový klub karate SEIWA12
Kawulok Matej, TJ Sokol Ilava12
Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava12
Borzenkov Illia, Športový klub karate SEIWA12
Tamáš Michal, KK Goju-ryu Levice12
Mičo Juraj, KK Goju-ryu Levice12
Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa12
Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza12
Šúň Adam, KK FKŠ Prievidza11
Lapoš Martin, Športový klub karate SEIWA11
Bondarenko Matvii, Karate klub Seiken Bratislava11
Kayser Tomáš, Športový klub karate SEIWA10
Moskál Dárius, KK Goju-ryu Levice10
Rybár Simon, Športový klub karate SEIWA10
Magdolen Tomáš, Športový klub karate SEIWA10
Blažovský Michal, Športový klub karate SEIWA10
Babača Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE10
Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš10
Suja Richard, Karate klub Veľký Krtíš10
Hulák Dominik, KK CVČ Stará Bystrica10
Gašpar Miroslav, TJ Sokol Ilava10
Čerba Tomáš, KK Goju-ryu Levice10
Samuel Fedor10
Matej Slávik10
Ryška Daniel, KKK Pezinok6
M. Marana5
Šikeť Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa1
Gehry, KK Rovinka1
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2022.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.