Federácia2. kolo SP v karate a kobudo – Prievidza CUP 2021

19. septembra 2021by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/cover_FB-1280x670.jpg

V sobotu, 18.9.2021, sa uskutočnilo dlho očakávané 2. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo – Prievidza CUP. Organizátorom bol miestny klub FKŠ Prievidza na čele s Miroslavom Šenkom.

Viac ako 200 pretekárov si to rozdalo na 3 tatami v prievidzskej City Aréne. Nad pravidlami bdelo viac ako 20 rozhodcov na čele s Jánom Šálym, viceprezidentom SFKaBU.

Viacerí reprezentanti SR, ktorí sa pripravujú na blížiace sa MS WUKF v Rumunsku, mali poslednú šancu ukázať sa. Na ich prípravu boli zvedaví i reprezentační tréneri sensei Ján Dado, sensei Ľubomíra Dado Klementisová, ako i asistent reprezentačného trénera pre kumite sensei Pavol Iskra.

 

Veľká vďaka patrí všetkým klubom, ktorí sa zúčastnili turnaja, rozhodcom, pretekárom, samozrejme, organizátorom FKŠ Prievidza.

 

Výsledky Prievidza CUPu:

KB02 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG CH

  1. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KB06 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG D

  1. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  2. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava

KB07 KOBUDO od 18. rokov LONG D

  1. Szomolányiová Tamara, Športový klub karate SEIWA
  2. Szomolányiová Nina, Športový klub karate SEIWA
  3. Huščavová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava

KB08 KOBUDO SHORT D

  1. Szomolányiová Nina, Športový klub karate SEIWA
  2. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava

KA03 KATA GOJU 8 rokov OPEN CH

  1. Valent Theodor, Športový klub karate SEIWA
  2. Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA GOJU 9 rokov do 7.kyu CH

  1. Floriš Rastislav, Športový klub karate SEIWA
  2. Burza Šimon, BUDO Bratislava

KA05 KATA GOJU 9 rokov od 6.kyu CH

  1. MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice
  3. Tošál Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA06 KATA GOJU 10 – 11 rokov do 7.kyu CH

  1. Hajník Erik, Klub športového karate Hurbanovo

KA07 KATA GOJU 10 rokov od 6.kyu CH

  1. Jancík Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Hurban Gregor, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA08 KATA GOJU 11 rokov od 6.kyu CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava

KA09 KATA GOJU 12 – 13 rokov do 5. kyu CH

  1. Chu Noel, Karate klub BANANA DOJO
  2. Revay Milan, BUDO Bratislava
  3. Sava Mark, Kage Dojo Levice

KA10 KATA GOJU 12 rokov od 4. kyu CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Švaral Filip, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA11 KATA GOJU 13 rokov od 4. kyu CH

  1. HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Bajzík Jakub, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA12 KATA GOJU 14 – 17 rokov do 5. kyu CH

  1. Blaškovič Peter, Športový klub karate SEIWA
  2. Bogár Dominik, Kage Dojo Levice
  3. Drang Samuel, Kage Dojo Levice

KA13 KATA GOJU 14 – 15 rokov od 4.kyu CH

  1. Horňák Filip, KKK Pezinok
  2. Burianek Lukáš, Kage Dojo Levice
  3. Zemánek Robert, BUDO Bratislava

KA14 KATA GOJU 16 – 17 rokov od 4.kyu CH

  1. Svitok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Mezei Martin, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

KA15 KATA GOJU 18 – 20 rokov OPEN CH

  1. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
  2. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica

KA18 KATA GOJU do 7 rokov OPEN D

  1. Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava
  2. Zajacova Liliana, KK Rovinka

KA19 KATA GOJU 7 rokov OPEN D

  1. Struharová Tajanka, Rudo Dojo
  2. Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo

KA20 KATA GOJU 8 rokov OPEN D

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Cibuľová Lilien, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Ďatková Diana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA21 KATA GOJU 9 rokov do 7.kyu D

  1. Súvová Romanka, KK Rovinka
  2. trelová sabina, KK FKŠ Prievidza
  3. Hornakova Sarah, Rudo Dojo

KA22 KATA GOJU 9 rokov od 6.kyu D

  1. Lapošová Kristína, Športový klub karate SEIWA
  2. Bubničová Viktória, ŠK Karate DOJO Stupava

KA23 KATA GOJU 10 – 11 rokov do 7.kyu

  1. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  2. Fedáková Liana, Klub športového karate Hurbanovo
  3. Michalková Hannah, Športový klub karate SEIWA

KA24 KATA GOJU 10 rokov od 6.kyu D

  1. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Švaralová Kristína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Imreová Michaela, BUDO Bratislava

KA25 KATA GOJU 11 rokov od 6.kyu D

  1. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Arany Nikol, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA26 KATA GOJU 12 – 13 rokov do 5. kyu D

  1. Lehotská Jana, Športový klub karate SEIWA
  2. ŠLOSÁROVÁ SIMONA, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Kolárová mirka, KK FKŠ Prievidza

KA27 KATA GOJU 12 rokov od 4. kyu D

  1. Bieliková Alžbeta, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Burzová Alexandra, BUDO Bratislava
  3. Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA28 KATA GOJU 13 rokov od 4. kyu D

  1. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  2. Blahová Lara, BUDO Bratislava
  3. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Čičmancová Sofia, KK FKŠ Prievidza

KA30 KATA GOJU 14 – 15 rokov od 4.kyu D

  1. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Potúčková Sára, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava

KA31 KATA GOJU 16 – 17 rokov od 4.kyu D

  1. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Mozova Karin, ŠK Karate DOJO Stupava

KR01 KATA RENGO 13 rokov OPEN CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. ondovčakn leonard, KK FKŠ Prievidza
  3. Švaral Filip, Športový klub KARATE Nová Baňa

KR04 KATA RENGO 13 rokov OPEN D

  1. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Bieliková Alžbeta, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KR06 KATA RENGO 18+ rokov OPEN D

  1. Szomolányiová Tamara, Športový klub karate SEIWA
  2. Szomolányiová Nina, Športový klub karate SEIWA

KU01 KUMITE do 7 rokov OPEN CH

  1. Maple Daniel, KK Rovinka
  2. Vrána Viktor, KK Rovinka

KU02 KUMITE 7 rokov OPEN CH

  1. Hajnik Michal, KK Rovinka
  2. Horák Martin, KKK Pezinok

KU03 KUMITE 8 rokov OPEN CH

  1. Valent Theodor, Športový klub karate SEIWA
  2. Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU04 KUMITE 9 rokov OPEN CH

  1. Cehlárik Michal, KKK Pezinok
  2. Križan Branislav, KKK Pezinok
  3. Floriš Rastislav, Športový klub karate SEIWA
  4. Hujbert Rodan, KKK Pezinok

KU05 KUMITE 10 rokov do 145cm CH

  1. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Schmit Šimon, KK FKŠ Prievidza

KU07 KUMITE 11 rokov do 150cm CH

  1. Sírny Christian, TJ Sokol Ilava
  2. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  3. Dubovický Jurko, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Ďatko Marián, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU08 KUMITE 11 rokov od 150cm CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Kóša Samuel, KK Goju-ryu Levice
  3. Bokník Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Katina Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU09 KUMITE 12 rokov do 155cm CH

  1. Slavík Matej, TJ Sokol Ilava
  2. Hulák Mário, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Krämer Matuš, KK Rovinka
  4. Czaner Samuel, KK Rovinka

KU10 KUMITE 12 rokov od 155cm CH

  1. Pavlík Adrian, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Čerba Lukáš, KK Goju-ryu Levice

KU11 KUMITE 13 rokov    -55kg CH

  1. Mičo Juraj, KK Goju-ryu Levice
  2. Sučan Tadeáš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Ryška Daniel, KKK Pezinok
  4. HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA

KU12 KUMITE 13 rokov    +55kg CH

  1. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Bajzík Jakub, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Fedor Samuel, KK CVČ Stará Bystrica

KU13 KUMITE 14 – 15 rokov -65kg CH

  1. Hulák Dominik, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Martinka Tomáš, TJ Sokol Ilava
  3. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava

KU14 KUMITE 14 – 15 rokov +65kg CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza
  3. Blaškovič Peter, Športový klub karate SEIWA
  4. Čúzy Tomáš, KKK Pezinok

KU22 KUMITE do 7 rokov OPEN D

  1. Slovačkova Natalia, KK Rovinka
  2. Zajacova Liliana, KK Rovinka
  3. Sopova Eliška, KK Rovinka

KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D

  1. Uharčíková Ema, TJ Sokol Ilava
  2. Lapošová Kristína, Športový klub karate SEIWA
  3. Súvová Romanka, KK Rovinka

KU31 KUMITE 12 rokov od 155cm D

  1. Miková Veronika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Vachuda Elizabeth, Športový klub karate SEIWA

KU32 KUMITE 13 rokov -50kg D

  1. UDIČOVÁ ANIČKA, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Tiklová Lenka, TJ BUDO Bratislava
  3. Tešáková Sandra, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Lehotská Jana, Športový klub karate SEIWA

KU33 KUMITE 13 rokov +50kg D

  1. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Bagalová Lujza, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KT01 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN CH

  1. Športový klub karate SEIWA
  2. KK Rovinka

KT02 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava

KT05 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN D

  1. KK Rovinka
  2. RUDO DOJO

KT06 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN D

  1. BUDO Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. BUDO Bratislava

KT07 KATA TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KKK Pezinok
  3. KK FKŠ Prievidza

KS01 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN CH

  1. KK Rovinka
  2. KKK Pezinok
  3. KK Rovinka

KS02 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN CH

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KS03 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Rovinka
  4. Kage Dojo Levice

KS04 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KS05 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN D

  1. KK Rovinka
  2. Rudo Dojo

KS06 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Goju-ryu Levice
  3. KK Rovinka

KS07 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KS08 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kage Dojo Levice

Disabilities

  1. Molnár Matthias, Športový klub karate SEIWA
  2. Doka Lubomír, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Szasz Stella, KK Rovinka
  4. Mihál Jozef, TJ BUDO Bratislava
  5. Makuša Marek, KK Rovinka

KA01+KA02 KATA GOJU do 7. rokov OPEN CH

  1. Hajnik Michal, KK Rovinka
  2. Vrána Viktor, KK Rovinka

KA16+KA17 KATA GOJU +21 rokov OPEN CH

  1. Lapoš st. Richard, Športový klub karate SEIWA

KA32+KA33 KATA GOJU 18+ OPEN D

  1. Dolníková Hana, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Huščávová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava

KR02+KR05 KATA RENGO 14 – 17 rokov OPEN

  1. Svitok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KU15+KU16 KUMITE 16 – 17 rokov CH

  1. Čerba Tomáš, KK Goju-ryu Levice
  2. Houdek Igor, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Chemin Christopher, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  4. Čúzy Matúš, KKK Pezinok

KU17+KU19+KU20+KU21 KUMITE 18+ CH

  1. Buček Alex, KKK Pezinok
  2. Füle Tibor, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Lapoš st. Richard, Športový klub karate SEIWA
  4. Chemin Christopher, Goju Ryu Karate klub Bratislava

KU23+KU24 KUMITE do 8. rokov D

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Struharová Tajanka, Rudo Dojo
  3. Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo

KU26+KU27 KUMITE 10. rokov D

  1. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  2. Andraščíková Petra, TJ Sokol Ilava
  3. Beláková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Michalková Hannah, Športový klub karate SEIWA

KU28+KU29 KUMITE 11 rokov D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Rohlíková Nela, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Sedláčková Sofia, KKK Pezinok
  4. Šumerajova Laura, KK Goju-ryu Levice

KU34+KU35 KUMITE 14 – 15 rokov D

  1. Bubakova Nadine, KK Goju-ryu Levice
  2. Harausová Emma, KKK Pezinok

KU36+KU37 KUMITE 16 – 17 rokov D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Grigová Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Mészárosová Ema, Goju Ryu Karate klub Bratislava

Fotogaléria:

 

 

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2021.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2020x.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.