Databáza udelených STV/DAN

Zoznam udelených majstrovských stupňov technickej vyspelosti - DAN.
Meno a priezviskoKlubSTVUdelený kým - organizáciaUdelený kedyHomologizované SFK
Ľudovít DivinecTJ BUDO Bratislava8GKKKR, Okinawa2009
Ladislav SzalayKK Goju Ryu Bratislava8
Ján DadoGoju Kai Karate Bratislava8GKKKR, Okinawa2016
Ľubomíra Dado KlementisováGoju Kai Karate Bratislava7GKKKR, Okinawa2016
Henrich KreuzerTJ BUDO Bratislava7GKKKR, Okinawa2018
Iskra PavolTJ Sokol Ilava7sensei Ogawa2017
Miroslav HorákKKK Pezinok6SFKaBU2018
Miroslava SithováGoju Kai Karate Bratislava6GKKKR, Okinawa2016
Ján ŠályŠKK Nová Baňa6SFKaBU2018
Horák KamilTJ Sokol Ilava6sensei Ogawa2017
Alena SegešováTJ BUDO Bratislava6PR SFKaBU2010
Pažitka MarianTJ Sokol Ilava5sensei Ogawa2017
Maroš HečkoKK Veľký Krtíš5GKKKR, Okinawa2019
Marián SlabeciusBanana Dojo5SFOKK2018
Baran DanielTJ BUDO Bratislava5GKKKR, Okinawa2019
František KOMORACVČ pri ZŠ Gorazdova, PU5SFKaBU2020
Ľudovít KocsisBanana Dojo5GKKKR, Okinawa2019
Ján DanišStyle Karate Lednické Rovne4SFKaBU2019
Ján SzabóKage Dojo Levice4SFKaBU, Gushi2019
Švárala PeterTJ Sokol Ilava4sensei Ogawa2017
Linda OndrejkováGoju Kai Karate Bratislava4GKKKR, Okinawa2009
Andrea KlementisováGoju Kai Karate Bratislava4GKKKR, Okinawa asi 2019
Miroslav GatialTJ BUDO Bratislava4SFOKaK2016
Marcel TalackoŠK Karate Dojo Stupava4
Tibor FüleKK Goju Ryu Bratislava4
Drahomír DitteŠKK Nová Baňa4Ogawa
Miroslav ŠenkFKŠ Prievidza4SFOKK2012
Ingrid NagyováTJ BUDO Bratislava4GKKKR, Okinawa2018
Erika LetkováKK Seiken Bratislava4SFKaBU2018
Vilim BodnárTJ BUDO Bratislava4GKKKR, Okinawa2019
Ivanič RóbertTJ Sokol Ilava4sensei Ogawa2017
Marek ByrtusTJ BUDO Bratislava4SFOKK2012
Ria KrnáčováŠKK Nová Baňa4SFOKK
Pecháček MartinTJ Sokol Ilava3sensei Ogawa2017
Štefanec PeterTJ Sokol Ilava3sensei Ogawa2017
Zuzana REVICKÁCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU3SFOKK2012
Jozef ŠályŠKK Nová Baňa3SFOKK2013
Peter BabničTJ BUDO Bratislava3SFOKaK2014
Peter GatialTJ BUDO Bratislava3SFOKaK2014
Koloman NemčokFKŠ Prievidza3SFKaBU2013
Tibor Kerata FKŠ Prievidza3SFOKK2012
Daniel HorňákTJ BUDO Bratislava3SFOKK2012
Žofia KreuzerováTJ BUDO Bratislava3GKKKR, Okinawa2018
Viktória ŠályováŠKK Nová Baňa3SFOKK2013
Kosec MiroslavTJ Sokol Ilava3sensei Ogawa2017
Kostolný MarianTJ Sokol Ilava3sensei Ogawa2017
Vladimír SalajSlovenská Ľupča3SFKaBU2017
Patrik LeschingerKKK Pezinok3SFKaBU2018
Michal PeniakKKK Pezinok3SFKaBU2020
Rastislav KolčákKK Seiken Bratislava3GKKKR, Okinawa2018
Boris BlehoTJ Slovan Duslo Šaľa3SFKaBU2017
Daniel TalackoŠK Karate Dojo Stupava3
Peter KotásekŠK Karate Dojo Stupava3
Peter HájnikKK Rovinka3SZK2010
Dušan BelovičBanana Dojo3SFOKK2018
Dávid MoškovičSnake Dojo Bratislava3SFKaBU2019
Peter HaladejOkinawa Karate Považská Bystrica 3GKKKR, Okinawa2019
Ivan KvasnicaKK Veľký Krtíš3SZK2001
Róbert HlavatýBanana Dojo3SFOKK2020
Roland HlavatýBanana Dojo3SFOKK2020
Michal KUNSTCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU2SFOKK2017
Branislav MrvaTJ BUDO Bratislava2SFKaBU1998
Nicol BodnárováTJ BUDO Bratislava2GKKKR, Okinawa2018
Knapec jaroslav KK Stará Bystrica2SZK1999
Patrik GatciTJ BUDO Bratislava2GKKKR, Okinawa2018
Roman NaňoTJ BUDO Bratislava2GKKKR, Okinawa2019
Marek VďačnýGoju Kai Karate Bratislava2SZK - Bratislavká únia karate2018
Jozef Balej FKŠ Prievidza2SFKaBU2013
Ivan MarkoKKK Pezinok2SFKaBU2020
Daniela ŠiandorováKKK Pezinok2SFKaBU2019
Jozef KošíkStyle Karate Lednické Rovne2SFKaBU2016
Ema KasanováŠKK Nová Baňa2SFOKK2018
Michal LetkoKK Seiken Bratislava2SFKaBU2019
Tamara SzomolányiováGoju Kai Karate Bratislava2SFKaBU (SFOKK)2016
Dominika Šalamonová FKŠ Prievidza2SFOKK2012
Andrej VidaGoju Kai Karate Bratislava2SFKaBU2019
Rudolf UramRudo Dojo2SFKaBU2014
Dominik JanisTJ BUDO Bratislava2SFKaBU2011
Nina SzomolányiováGoju Kai Karate Bratislava2SFKaBU 2019
Filip ScholzTJ BUDO Bratislava2SFKaBU2019
Peter ŽemberyŠKK Nová Baňa2SFKaBU2017
Viliam PoltárskyGoju Kai Karate Bratislava2SFOKK2017
Ferdinand Bohony st.TJ BUDO Bratislava2SFKaBU2019
Laura AnettováGoju Kai Karate Bratislava2SFKaBU2019
Miloš GajdošíkKK Seiwa Bratislava2GKKKR, Okinawa2019
Luboš DokaŠK Karate Dojo Stupava2
Anton HorváthGoju Kai Karate Bratislava2SFKaBU2019
Eduard RybaŠK Karate Dojo Stupava2
Peter OsuskýŠK Karate Dojo Stupava2
Tomáš LesayGoju Kai Karate Bratislava1. Dan žiackySFKaBU2019
Tomáš ČvirikCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1.Dan žSFKaBUpred 2017
Juraj HruškaŠKK Nová Baňa1SFKaBU2017
Annemarie DiestlerováŠK Karate Dojo Stupava1SFKaBU2021
Karol Lazo FKŠ Prievidza1SFKaBU 2012
Imrich Šoltés FKŠ Prievidza1SFKaBU2012
Kristína HuováFKŠ Prievidza1SFKaBU2013
Lukrécia Lachká FKŠ Prievidza1SFKaBU2020
Dominika ZeleiováŠKK Nová Baňa1SFKaBU2017
Katarína KocianováŠKK Nová Baňa1SFKaBU2017
Katarína ŽemberyováŠKK Nová Baňa1SFKaBU2015
Marek ZápražnýKKK Pezinok1SFKaBU2010
Peter RozbeskýKKK Pezinok1SFKaBU2011
Erich LegáthKKK Pezinok1SFKaBU2011
Peter MarúšekKKK Pezinok1SFKaBU2012
Alena HupkováKKK Pezinok1SFKaBU2013
Zuzana GregušováKKK Pezinok1SFKaBU2013
Jaroslav MarkoKKK Pezinok1SFKaBU2010
Peter MikuškovičKKK Pezinok1SFKaBU2009
Gustáv VodaKKK Pezinok1SFKaBU2001
František BeníčekKKK Pezinok1SFKaBU2003
Viktor ĎzoganikKKK Pezinok1SFKaBU2010
Kovač MilanKK Stará Bystrica1SZK1994
Gregor MichalTJ Sokol Ilava1sensei Ogawa2009
Horák TomášTJ Sokol Ilava1sensei Ogawa2009
Michal KabátŠKK Nová Baňa1SFKaBU2018
Horák TimotejTJ Sokol Ilava1sensei Ogawa2019
Peter HomolaŠKK Nová Baňa1SFKaBU2011
Ján ŠvábŠKK Nová Baňa1SZK1996
Roman MaruškaŠKK Nová Baňa1SFKaBU2011
Lukáš Martiš FKŠ Prievidza1SFKaBU 2013
Martina HomolováŠKK Nová Baňa1SFKaBU2014
František JaníčekŠKK Nová Baňa1SZK1996
Veronika MelekováŠKK Nová Baňa1SFOKK2011
Nikola MiksaiováŠKK Nová Baňa1SZK2014
Kristína HudecováŠKK Nová Baňa1SFKaBU2017
Mária Černá (Janíčková)ŠKK Nová Baňa1SFOKK2008
Frederika HrnčiarováŠKK Nová Baňa1SFOKK2008
Veronika HomolováŠKK Nová Baňa1SFOKK2016
Róbert RothŠKK Nová Baňa1SFKaBU2014
Ivaničová KristínaTJ Sokol Ilava1sensei Ogawa2017
Silvia Krčová FKŠ Prievidza1SFKaBU2009
Peter ŠajbidorGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2019
Tomáš Kubačka FKŠ Prievidza1SFKaBU 2007
David DlholuckýStyle Karate Lednické Rovne1SFKaBU2017
Adam OndráškoStyle Karate Lednické Rovne1SFKaBU2019
Nikola DanišováStyle Karate Lednické Rovne1SFKaBU2019
Ladislav VančuraStyle Karate Lednické Rovne1SZK2001
Andrea ŠimunováKK Veľký Krtíš1SFKaBU2016
Zuzana HečkováKK Veľký Krtíš1SFKaBU2010
Matej ChudýStyle Karate Lednické Rovne1SFKaBU2016
Matej KomoraCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Peter UrgošCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Matej ČvirikCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Veronika VyhnátováCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Tomáš SolíkCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Lucia Rišková PočarovskáCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Miroslav FaturíkCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Peter KopišCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Juraj LuhovýCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Daniel NátterOkinawa Karate Považská Bystrica 1SsZK1996
Lucia Pullmann TrnkováKK Willo Bratislava1SsZK2002
Milan BartonŠK Karate Dojo Stupava1
Alex BučekKKK Pezinok1SFKaBU2021
Michal ČúzyKKK Pezinok1SFKaBU2021
Romana AdamcováTJ Sokol Ilava1SFKaBU2021
Robert HagaraGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2021
Branislav HagaraGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2021
Martin NaňoTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2021
Ivo BednárTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2021
Lucia HorváthováTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2021
Roman LaukoTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2021
Alojzia HuščavováŠK Karate Dojo Stupava1SFKaBU2021
Radovan HuščavaŠK Karate Dojo Stupava1SFKaBU2021
Lujza HučšavováŠK Karate Dojo Stupava1SFKaBU2021
Martin BrojoOkinawa Karate Považská Bystrica 1Takeji Ogawa2008
Nina Chovancová FKŠ Prievidza1SFKaBU2010
Richard RosinaCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBUpred 2017
Tomáš ČERNÚCHCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBU2020
Lenka Cmarková FKŠ Prievidza1SFKaBU 2006
Adam MusilKK Seiken Bratislava1SFKaBU2016
Martin KolčákKK Seiken Bratislava1SFOKK2015
Lucia ŠtefanováKK Seiken Bratislava1SFKaBU2009
Alexandra HandiakováGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU (SFOKK)2016
Adriána Lovásová Goju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2019
Tamara VidováGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2020
Hugo HulínGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2020
Lukáš TobolákGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2019
Ladislav BorárošGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2018
Bibiana OndrušováGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2020
Ema LesayováGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2020
Milan LetkoGoju Kai Karate Bratislava1SFKaBU2018
Filip BlehoTJ Slovan Duslo Šaľa1SFKaBU2020
Mária FEDOROVÁCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBU2020
Gabriel IványiTJ Slovan Duslo Šaľa1SFKaBU2013
Norbert RunákTJ Slovan Duslo Šaľa1SFKaBU2012
Ján KozlovskyTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2015
Peter ĎurčoTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2010
Ladislav MaloveckýTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2012
Ivan AdamTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2012
Peter BlažíčekTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2012
Jaroslav ŠkarbaTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2000
Branislav JánošTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2000
Ján ŽídekTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2000
Ferdinand Bohony ml.TJ BUDO Bratislava1SFKaBU2019
Marco UhrínTJ BUDO Bratislava1SFKaBU2019
Rudolf BrúderTJ BUDO Bratislava1BZK2003
Lukáš ČvirikCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBU2009
Martina ČERNÚCHOVÁCVČ pri ZŠ Gorazdova, PU1SFKaBU2020
Samuel AbrahámTJ Slovan Duslo Šaľa1SFKaBU2011
Thomas LachmannBanská Bystrica1SFKaBU2013
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2022.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.