FederáciaKlubyMedzinárodné turnajeTalentovaná mládežInternational Online Karate League – Results after 2 rounds

24. februára 2021by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/results-1280x1280.jpg

Results after 2nd round of International Online Karate League

KA01 # KATA 6 – 7 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY Points after 2 round
2704 Musa Zando South Africa 30
2784 Subhan Ahmed Pakistan 27
2700 Umais Sial Pakistan 24
2785 Muhammad shaheer cheema Pakistan 20
2699 Sarvin Prabhu Germany 12
KA02 # KATA 6 – 7 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2762 Jagoda Urbańska Poland 27
2392 Dominika Olšová Slovakia 15
KA03 # KATA 8 – 9 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY
2706 Lezario Louw South Africa 27
2755 Brunon Giers Poland 27
2676 ELIAS OWOLABI United Kingdom 15
2271 Murdo McGill United Kingdom 14
2691 Martin Malina Slovakia 14
2782 Muhammad mubashir Pakistan 11
2705 Jordan Janse van Rensburg South Africa 10
2707 Maree Duvenage South Africa 9
2374 Gregor Hurban Slovakia 8
2372 Simon Musil Slovakia 8
2383 Teodorik Aurel Vaňatka Slovakia 7
2703 Hinal Vallabh South Africa 7
2763 Rafał Puławski Poland 7
2543 PAWEŁ HORST Poland 6
2701 Krystian Skrzypczak Poland 5
2434 Filip Šopov Slovakia 4
2739 Jann Beckmann Germany 4
2410 Michal Adámek Slovakia 2
KA04 # KATA 8 – 9 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2447 Patrycja Friemann Poland 30
2477 Kristina Svaralova Slovakia 27
2758 Michalina Żuk Poland 27
2275 Grace Tait United Kingdom 22
2764 Natalia Rudnicka Poland 20
2304 Michaela Imreová Slovakia 11
2727 Luisa Grosse Germany 11
2741 Elizabeth Bašková Slovakia 8
2702 Małgosia Wiśniewska Poland 7
2668 Pia Glinzig Germany 6
KA05 # KATA 10 – 11 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2515 Gabriel Gabler Poland 25
2417 Jakub Artner Slovakia 21
2670 Galliano Boni South Africa 18
2258 Boris Balla Slovakia 16
2593 Logan Thompson United States 16
2697 Ignacy Ochman Poland 9
2370 Tomáš Tettinger Slovakia 8
2723 Richard Suja Slovakia 8
2708 Alexander Mc Dermott South Africa 8
2710 Edwin Rademeyer South Africa 7
2726 Matej Behro Slovakia 7
2503 Hazar Arslan Poland 7
2314 Bystrík Bekéni Slovakia 6
2757 Dominik Piotrowski Poland 5
2296 Lukas Mustafa Slovakia 4
2696 Talha Sial Pakistan 4
2731 Dawid Czapczyński Poland 4
2734 Piotr Pajdak Poland 4
2766 Pier Antonio Svitok Slovakia 4
2777 Usma shehzad Pakistan 4
2789 Kh Musa Javaid Butt Pakistan 4
KA06 # KATA 10 – 11 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2316 Viktor Ollé Slovakia 30
2278 Jude Jennings United Kingdom 22
2373 Teo Hurban Slovakia 16
2474 Matej Jancík Slovakia 16
2685 Marcin Wlazło Poland 16
2712 Tristan Gomes South Africa 16
2677 AIDEN NAZAR-KHAN Egypt 11
2679 ROTIMI FORREST United Kingdom 11
2420 Filip Švaral Slovakia 9
2722 Lukáš Bravenec Czech Republic 7
2728 Yannic van der Heyden Germany 6
KA07 # KATA 10 – 11 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2378 Stela Jurikova Slovakia 30
2603 Małgorzata Mielczarek Poland 22
2743 Hanna Kropinska Poland 18
2744 Magda Mielczarek Slovakia 16
2489 Karolina Drzewek Poland 10
2733 Maja Lesniewicz Poland 8
2736 Aleksandra Federkiewicz Poland 7
2771 Areeba Anjum Pakistan 7
2786 Arifa fatime Pakistan 5
KA08 # KATA 10 – 11 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2329 Sofia Havranová Slovakia 27
2773 Linda Hulínová Slovakia 27
2302 Alexandra Burzová Slovakia 16
2273 Beth Morrison United Kingdom 15
2523 Anika Tokarska Poland 12
2421 Edyn Lowson United Kingdom 12
2695 Laura Ścisłowska Poland 11
2456 Nikol Arany Slovakia 9
2577 Lena Orzeszak Poland 9
2729 Kalina Węgrzyn Poland 7
KA09 # KATA 12 – 13 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2554 Bartosz Jakubowski Poland 30
2779 Arzam abass Pakistan 24
2713 Sizwe Moyo South Africa 20
2306 Radovan Čač Slovakia 11
2778 Amar abass Pakistan 9
2781 Mustafa shehzad Pakistan 9
2414 Jakub Hikl Slovakia 8
2730 Jan Burzyk Poland 6
2788 Zaid Ahmed Pakistan 6
2735 Szymon Czapczyński Poland 5
2737 Aleksander Bobowicz Poland 5
KA10 # KATA 12 – 13 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2681 MICHAEL EDE United Kingdom 30
2298 Jayden Dimacali United States 25
2765 Bartosz Lep Poland 24
2680 DAWUD MIRZIYODOV United Kingdom 16
2698 Kacper Piotrowski Poland 16
2684 Filip Horňák Slovakia 13
2405 Michal Horňák Slovakia 10
2694 Jakub Hitka Slovakia 10
2714 Aiden Fleuriot South Africa 6
2732 Igor Leśniewicz Poland 6
2711 Baraka Zando South Africa 5
2715 Damian Janse van Rensburg South Africa 5
2810 Adam Budai Slovakia 4
KA11 # KATA 12 – 13 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2416 Nina Artnerová Slovakia 25
2724 Alžbeta Bieliková Slovakia 25
2413 Michelle Džoganíková Slovakia 24
2299 Lenka Tiklova Slovakia 20
2371 Aneta Tettingerová Slovakia 16
2759 Małgorzata Żuk Poland 15
2760 Patrycja Staszek Poland 15
2488 Maja Makowska Poland 14
2692 Simona Šlosárová Slovakia 9
2686 Michaela Páleníková Slovakia 8
2544 NATALIA HORST Poland 7
2255 Sofia Čičmancová Slovakia 4
KA12 # KATA 12 – 13 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2671 Ewa Godlewska Poland 30
2384 Kristína Kováčová Slovakia 24
2303 Lara Blahová Slovakia 22
2693 Anička Udičová Slovakia 15
2718 Kritvi Mistri South Africa 14
2678 KYRA NAZAR-KHAN United Kingdom 11
2720 Justyna Strójwąs Poland 9
2541 Aneta Le Czech Republic 6
KA13 # KATA 14 – 14 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2746 Paweł Jakubowski Poland 30
2775 Yahiya Sultan Pakistan 24
2787 Ahmed Gill Ahmed Gill Pakistan 20
KA14 # KATA 14 – 14 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2460 Radek Tirala Czech Republic 27
2461 Karel Benda Czech Republic 27
2408 Tomáš Lesay Slovakia 24
2435 Michal Bartko Slovakia 20
2666 Adam Arpáš Slovakia 12
2716 Tanay Vallabh South Africa 11
2284 Robert Zemánek Slovakia 10
2709 Strohfeld Pascal Florian Germany 8
KA15 # KATA 14 – 14 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2465 Zuzana Škerliková Slovakia 30
KA16 # KATA 14 – 14 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2438 Eliška Pokorná Czech Republic 30
2335 Karin Mozová Slovakia 22
2458 Kateřina Štecová Czech Republic 22
2674 Małgorzata Czuba Poland 18
2719 Shannon Olivier South Africa 12
2761 Daniela Iványiová Slovakia 12
2459 Kristýna Vašíčková Czech Republic 9
2592 Amelia Rowińska Poland 9
2717 Casey Howle South Africa 9
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2021.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.