FederáciaKlubyMedzinárodné turnajeTalentovaná mládežInternational Online Karate League – results after 3rd round!

10. marca 2021by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/results-1-1280x1280.jpg

Results after 3rd round of International Online Karate League

KA01 # KATA 6 – 7 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY Points after 2 round
2704 Musa Zando South Africa 45
2784 Subhan Ahmed Pakistan 37
2700 Umais Sial Pakistan 36
2785 Muhammad shaheer cheema Pakistan 26
2699 Sarvin Prabhu Germany 17
KA02 # KATA 6 – 7 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2762 Jagoda Urbańska Poland 42
2392 Dominika Olšová Slovakia 27
KA03 # KATA 8 – 9 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY
2755 Brunon Giers Poland 42
2706 Lezario Louw South Africa 31
2691 Martin Malina Slovakia 29
2271 Murdo McGill United Kingdom 24
2676 ELIAS OWOLABI United Kingdom 21
2383 Teodorik Aurel Vaňatka Slovakia 19
2705 Jordan Janse van Rensburg South Africa 16
2782 Muhammad mubashir Pakistan 15
2374 Gregor Hurban Slovakia 14
2707 Maree Duvenage South Africa 12
2372 Simon Musil Slovakia 11
2703 Hinal Vallabh South Africa 10
2543 PAWEŁ HORST Poland 9
2434 Filip Šopov Slovakia 9
2701 Krystian Skrzypczak Poland 8
2763 Rafał Puławski Poland 7
2739 Jann Beckmann Germany 7
2410 Michal Adámek Slovakia 2
KA04 # KATA 8 – 9 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2447 Patrycja Friemann Poland 45
2477 Kristina Svaralova Slovakia 37
2758 Michalina Żuk Poland 37
2275 Grace Tait United Kingdom 34
2764 Natalia Rudnicka Poland 26
2727 Luisa Grosse Germany 16
2304 Michaela Imreová Slovakia 15
2741 Elizabeth Bašková Slovakia 13
2668 Pia Glinzig Germany 9
2702 Małgosia Wiśniewska Poland 7
KA05 # KATA 10 – 11 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2515 Gabriel Gabler Poland 40
2670 Galliano Boni South Africa 30
2258 Boris Balla Slovakia 28
2417 Jakub Artner Slovakia 26
2593 Logan Thompson United States 18
2697 Ignacy Ochman Poland 14
2370 Tomáš Tettinger Slovakia 14
2708 Alexander Mc Dermott South Africa 13
2723 Richard Suja Slovakia 12
2710 Edwin Rademeyer South Africa 10
2726 Matej Behro Slovakia 10
2503 Hazar Arslan Poland 9
2314 Bystrík Bekéni Slovakia 9
2777 Usma shehzad Pakistan 7
2296 Lukas Mustafa Slovakia 6
2696 Talha Sial Pakistan 6
2766 Pier Antonio Svitok Slovakia 6
2789 Kh Musa Javaid Butt Pakistan 6
2757 Dominik Piotrowski Poland 5
2731 Dawid Czapczyński Poland 4
2734 Piotr Pajdak Poland 4
KA06 # KATA 10 – 11 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2316 Viktor Ollé Slovakia 45
2278 Jude Jennings United Kingdom 32
2474 Matej Jancík Slovakia 26
2679 ROTIMI FORREST United Kingdom 23
2685 Marcin Wlazło Poland 22
2373 Teo Hurban Slovakia 21
2712 Tristan Gomes South Africa 21
2677 AIDEN NAZAR-KHAN Egypt 15
2420 Filip Švaral Slovakia 12
2722 Lukáš Bravenec Czech Republic 11
2728 Yannic van der Heyden Germany 8
KA07 # KATA 10 – 11 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2378 Stela Jurikova Slovakia 45
2743 Hanna Kropinska Poland 30
2603 Małgorzata Mielczarek Poland 28
2744 Magda Mielczarek Slovakia 22
2489 Karolina Drzewek Poland 20
2771 Areeba Anjum Pakistan 12
2786 Arifa fatime Pakistan 9
2733 Maja Lesniewicz Poland 8
2736 Aleksandra Federkiewicz Poland 7
KA08 # KATA 10 – 11 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2773 Linda Hulínová Slovakia 42
2329 Sofia Havranová Slovakia 39
2273 Beth Morrison United Kingdom 25
2695 Laura Ścisłowska Poland 21
2302 Alexandra Burzová Slovakia 20
2523 Anika Tokarska Poland 18
2421 Edyn Lowson United Kingdom 18
2456 Nikol Arany Slovakia 14
2577 Lena Orzeszak Poland 12
2729 Kalina Węgrzyn Poland 7
KA09 # KATA 12 – 13 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2554 Bartosz Jakubowski Poland 45
2779 Arzam abass Pakistan 34
2778 Amar abass Pakistan 31
2713 Sizwe Moyo South Africa 25
2306 Radovan Čač Slovakia 16
2781 Mustafa shehzad Pakistan 15
2414 Jakub Hikl Slovakia 12
2788 Zaid Ahmed Pakistan 10
2730 Jan Burzyk Poland 6
2735 Szymon Czapczyński Poland 5
2737 Aleksander Bobowicz Poland 5
KA10 # KATA 12 – 13 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2681 MICHAEL EDE United Kingdom 45
2298 Jayden Dimacali United States 37
2765 Bartosz Lep Poland 34
2680 DAWUD MIRZIYODOV United Kingdom 22
2698 Kacper Piotrowski Poland 21
2684 Filip Horňák Slovakia 16
2405 Michal Horňák Slovakia 14
2694 Jakub Hitka Slovakia 13
2714 Aiden Fleuriot South Africa 8
2711 Baraka Zando South Africa 8
2715 Damian Janse van Rensburg South Africa 7
2810 Adam Budai Slovakia 7
2732 Igor Leśniewicz Poland 6
KA11 # KATA 12 – 13 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2724 Alžbeta Bieliková Slovakia 40
2413 Michelle Džoganíková Slovakia 36
2416 Nina Artnerová Slovakia 35
2299 Lenka Tiklova Slovakia 26
2371 Aneta Tettingerová Slovakia 20
2759 Małgorzata Żuk Poland 20
2488 Maja Makowska Poland 17
2760 Patrycja Staszek Poland 15
2692 Simona Šlosárová Slovakia 12
2686 Michaela Páleníková Slovakia 11
2544 NATALIA HORST Poland 10
2255 Sofia Čičmancová Slovakia 7
KA12 # KATA 12 – 13 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2671 Ewa Godlewska Poland 45
2384 Kristína Kováčová Slovakia 36
2303 Lara Blahová Slovakia 36
2693 Anička Udičová Slovakia 21
2718 Kritvi Mistri South Africa 18
2678 KYRA NAZAR-KHAN United Kingdom 16
2541 Aneta Le Czech Republic 16
2720 Justyna Strójwąs Poland 13
KA13 # KATA 14 – 14 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2746 Paweł Jakubowski Poland 45
2775 Yahiya Sultan Pakistan 36
2787 Ahmed Gill Ahmed Gill Pakistan 30
KA14 # KATA 14 – 14 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2460 Radek Tirala Czech Republic 42
2461 Karel Benda Czech Republic 42
2408 Tomáš Lesay Slovakia 36
2435 Michal Bartko Slovakia 30
2666 Adam Arpáš Slovakia 18
2716 Tanay Vallabh South Africa 15
2284 Robert Zemánek Slovakia 15
2709 Strohfeld Pascal Florian Germany 12
KA15 # KATA 14 – 14 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2465 Zuzana Škerliková Slovakia 45
KA16 # KATA 14 – 14 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2438 Eliška Pokorná Czech Republic 45
2458 Kateřina Štecová Czech Republic 32
2674 Małgorzata Czuba Poland 30
2335 Karin Mozová Slovakia 28
2761 Daniela Iványiová Slovakia 17
2719 Shannon Olivier South Africa 16
2459 Kristýna Vašíčková Czech Republic 12
2592 Amelia Rowińska Poland 12
2717 Casey Howle South Africa 12
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2021.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.