FederáciaMemoriál Antona Krištofa – výsledky

15. mája 2022by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/karate-memorial-copy-1280x914.jpg

Memoriál Antona Krištofa

14.5.2022, Nová Baňa

 

KATA CHLAPCI 5-7 ROKOV, 9.-7.KYU

  1. Leško Dominik, BUDO Bratislava
  2. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Rajčan Hugo, ŠKK Tlmače

 

KATA CHLAPCI 8-9 ROKOV, 9.-7.KYU

  1. Vrána Viktor, KK Rovinka
  2. Hronský Juraj, KK FKŠ Prievidza
  3. Valenta Matias, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA CHLAPCI 8-9 ROKOV, 6.KYU +

  1. Rajčan Jakub, ŠKK Tlmače
  2. Volentier Peter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA DIEVČATÁ 8-9 ROKOV, 9.-7.KYU

  1. Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza
  2. Zjavková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Ďatková Diana, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA DIEVČATÁ  8-9 ROKOV, 6.KYU +

  1. Cibuľová Lilien, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hargašová Alexandra, Karate klub Seiken Bratislava

 

KATA CHLAPCI 10-11 ROKOV, 9.-6.KYU

  1. Janota Dominik, BUDO Bratislava
  2. Hargaš Andrej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA CHLAPCI 10-11 ROKOV, 5.KYU +

  1. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  2. Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice
  3. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA DIEVČATÁ 10-11 ROKOV, 9.-6.KYU

  1. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  2. Szasz Stella, KK Rovinka
  3. Špacírová Dorotka, KK FKŠ Prievidza
  4. Makušova Adela, KK Rovinka

 

KATA DIEVČATÁ  10-11 ROKOV, 5.KYU +

  1. Arany Nikol, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  3. Imreová Michaela, BUDO Bratislava
  4. Švaralová Kristína, ŠKK Tlmače

 

KATA CHLAPCI 12-13 ROKOV, 5.KYU +

  1. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  4. Chu Noel, KK Banana Dojo Šaľa

 

KATA DIEVČATÁ 12-13 ROKOV, 9.-6.KYU

  1. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza
  2. Humajová Zoja, KK FKŠ Prievidza
  3. Camilleri Anna, KK Rovinka

 

KATA DIEVČATÁ  12-13 ROKOV, 5.KYU +

  1. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  2. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KATA CHLAPCI  DO 13 ROKOV, RENGOKAI/OPEN

  1. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

 

KATA DIEVČATÁ  DO 13 ROKOV, RENGOKAI/OPEN

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KUMITE CHLAPCI 5-7 ROKOV OPEN

  1. Markusek Michal, KK Rovinka
  2. Leško Dominik, BUDO Bratislava
  3. Šúň Adam, KK FKŠ Prievidza
  4. Valo Ján, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KUMITE DIEVČATÁ 5-7 ROKOV OPEN

  1. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KUMITE CHLAPCI 8-9 ROKOV OPEN

  1. Sýkora Mathias, KK FKŠ Prievidza
  2. Volentier Peter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Hronský Juraj, KK FKŠ Prievidza
  4. Valenta Matias, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KUMITE DIEVČATÁ 8-9  ROKOV OPEN

  1. Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza
  2. Cibuľová Lilien, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Prandorfy Oleksandra, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Čierňavová Kristína, KK CVČ Stará Bystrica

 

KUMITE CHLAPCI 10-11 ROKOV DO 145 CM

  1. Tošál Michal, ŠKK Tlmače
  2. Šikeť Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Abel Martin, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Janota Dominik, BUDO Bratislava

 

KUMITE CHLAPCI 10-11 ROKOV NAD 145 CM

  1. Dubovický Juraj, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kasan Dominik, ŠKK Tlmače
  3. Bondarenko Matvii, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

 

KUMITE DIEVČATÁ  10-11 ROKOV NAD 145 CM

  1. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  2. Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Sučanová Paula, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KUMITE CHLAPCI 12-13  ROKOV DO 155 CM

  1. Hulák Mário, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Gehry Otto, KK Rovinka
  3. Ďatko Marián, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Justus Tibor, ŠKK Tlmače

 

KUMITE CHLAPCI 12-13  ROKOV NAD 155 CM

  1. Bokník Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Katina Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Hoták Peter, KK Rovinka

 

KUMITE DIEVČATÁ  12-13  ROKOV NAD 155 CM

  1. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza
  2. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  3. Jančoková Zuzana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2022.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.