Náš zástupca ako dobrovoľník na EYOF

4. augusta 2022by Daniel Baran

Thomas Lachmann, športovec, karatista, rozhodca a najmä človek, ktorý vždy rád pomôže. Preto nemohol chýbať medzi stovkami dobrovoľníkov počas EYOF 2022 v Banskej Bystrici.

Nižšie sa dozviete viac o jeho povinnostiach a úlohách počas olympíjskeho festivalu mládeže.

 

Ahojte kamaráti.

Bol som jedným z 1 032 dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnili na prípravách a organizovaní EYOF 2022 v Banskej Bystrici. Na EYOF vládla po celý čas priateľská atmosféra, ktorú tvorili ľudia ochotní nezištne pomáhať a venovať svoj osobný čas v prospech iných. Prežil som 2 týždne nezabudnuteľných chvíľ, spoznal som nových ľudí, aj oveľa mladších odo mňa, ktorí tak ako ja majú lásku k športu, nadšenie a entuziazmus.

Ja som bol nasadený na oddelení „ VIP HOSTIA A PROTOKOL“. V tíme nás bolo 14 dobrovoľníkov. My sme mali na starosti VIP hostí, ako EOC members, viacerých veľvyslancov na Slovensku a našich aj zahraničných politikov. Týchto hostí sme sprevádzali počas ich pobytu na EYOF. Boli sme nápomocní pri ich príchode a odchode z hotelov (boli ubytovaní v šiestich hoteloch), aby boli v plánovanom čase na správnom mieste a mohli si splniť svoje povinnosti. Znalosť troch jazykov, ktoré ovládam, bola nevyhnutnosť pri mojich úlohách.

Keďže som športovec – karatista, bolo mi cťou prispieť mojimi skúsenosťami a schopnosťami takému významnému európskemu športovému eventu v mojom meste.

 

Pánovi Lachmannovi ďakujeme, že dôstojne reprezentoval nielen našu Federáciu, ale najmä našu krajinu. I vďaka jeho práci boli všetci účastníci EYOF spokojní! Ďakujeme.

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.