FederáciaPrievidza CUP – Slovenský pohár v karate a kobudo – VÝSLEDKY

26. septembra 2022by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/prispevok_PD_FB-1-1280x1280.jpg

Slovenský pohár v karate a kobudo

Prievidza CUP 2022

24.9.2022

 

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

 

KB02 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

 

KB03 KOBUDO od 18. rokov LONG CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

 

KB06 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG D

  1. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  2. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KB07 KOBUDO od 18. rokov LONG D

  1. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

IN01 Inclusive Karate  CH

  1. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Doka Lubomír, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Makuša Marek, KK Rovinka

3. Ostrolucký Richard, Karate klub Veľký Krtíš

 

IN02 Inclusive Karate D

  1. Szasz Stella, KK Rovinka
  2. Petrášová Dominika, KK Rovinka

 

KR01 KATA RENGO OPEN do 13 rokov  CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

 

KR02 KATA RENGO OPEN 14 – 17 rokov  CH

  1. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

 

KR03 KATA RENGO OPEN 18+ rokov  CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KR04 KATA RENGO OPEN do 13 rokov  D

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  5. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava

 

KR05 KATA RENGO OPEN 14 – 17 rokov  D

  1. Pazdernatá Laura, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Potúčková Sára, KK Goju-ryu Levice
  4. Artnerová Nina, Karate klub Seiken Bratislava
  5. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KR06 KATA RENGO OPEN 18+ rokov D

  1. Foltánová Kateřina, KK Goju-ryu Levice
  2. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KU01 KUMITE do 7 rokov OPEN CH

  1. Šúň Adam, KK FKŠ Prievidza

 

KU02 KUMITE 7 rokov OPEN CH

  1. Pasiar Michal, KK Rovinka
  2. Markusek Michal, KK Rovinka
  3. Kováč Goran, KK FKŠ Prievidza

3. Valo Ján, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU03 KUMITE 8 rokov OPEN CH

  1. Horák Martin, KKK Pezinok
  2. Vrána Viktor, KK Rovinka
  3. Šály Simeon, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU04 KUMITE 9 rokov OPEN CH

  1. Volentier Peter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. CHANAWANI SAMER, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Vrábel Adrián, Športový klub KARATE Nová Baňa

3. Šimovič Sandro, KK Goju-ryu Levice

 

KU05 KUMITE 10 rokov do 145cm CH

  1. Tošál Michal, ŠKK Tlmače
  2. Križan Branislav, KKK Pezinok
  3. Burza Šimon, BUDO Bratislava

3. Kubeň Šimon, KK CVČ Stará Bystrica

 

KU09 KUMITE 12 rokov do 155cm CH

  1. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  2. Pagáč Benjamin, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Gehry Otto, KK Rovinka

3. Vladár Alex, TJ Sokol Ilava

 

KU10 KUMITE 12 rokov od 155cm CH

  1. Justus Tibor, ŠKK Tlmače
  2. Dubovický Juraj, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kortiš Jaroslav, Karate klub Veľký Krtíš

3. Bokník Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU11 KUMITE 13 rokov    do 55kg  CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Ugroczy tobiaš, KK FKŠ Prievidza
  3. Czaner Samuel, KK Rovinka

3. Bekéni Bystrík, BUDO Bratislava

 

KU12 KUMITE 13 rokov    nad 55kg  CH

  1. Grék Oliver, KK Goju-ryu Levice
  2. Slavík Matej, TJ Sokol Ilava
  3. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš

3. Samuel Frtús, ŠKK Tlmače

 

KU13 KUMITE 14 – 15 rokov -65kg CH

  1. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Gábriš Sebastián, KK Goju-ryu Levice
  3. Ryška Daniel, KKK Pezinok

 

KU15 KUMITE 16 – 17 rokov -65kg CH

  1. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Ostrovnoy Matviy, KK FKŠ Prievidza
  3. Ziška Martin, KK Rovinka

3. Martinka Tomáš, TJ Sokol Ilava

 

KU16 KUMITE 16 – 17 rokov +65kg CH

  1. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Gašpar Miroslav, TJ Sokol Ilava
  3. Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza

 

KU19 KUMITE 21 – 35 rokov -75kg CH

  1. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Buček Alex, KKK Pezinok
  3. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU20 KUMITE 21 – 35 rokov +75kg CH

  1. Chudy Matej, KK Rovinka
  2. Füle Tibor, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Leschinger Patrik, KKK Pezinok

3. Puckaller Patrik, KK Goju-ryu Levice

 

KU24 KUMITE 8 rokov OPEN D

  1. Čierňavová Kristína, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza
  3. Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo

3. Lepišová Nina, KK Goju-ryu Levice

 

KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D

  1. Mráziková Lenka, TJ Sokol Ilava
  2. Bellová Simona, TJ Sokol Ilava
  3. Zuzíková Nikol, TJ Sokol Ilava

3. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo

 

KU26 KUMITE 10 rokov do 145cm D

  1. Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU27 KUMITE 10 rokov od 145cm D

  1. Damašková Sára, TJ Sokol Ilava
  2. Franeková Lilly, TJ Sokol Ilava

 

KU29 KUMITE 11 rokov od 150cm D

  1. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  2. Sučanová Paula, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU30 KUMITE 12 rokov do 155cm D

  1. Drestová Martina, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Komárová Nina, Karate klub Veľký Krtíš

 

KU31 KUMITE 12 rokov od 155cm D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Rohlíková Nela, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU32 KUMITE 13 rokov -55kg  D

  1. Čankyová Merry, KK Goju-ryu Levice
  2. Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Miková Veronika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

3. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza

 

KU33 KUMITE 13 rokov +55kg  D

  1. Beniaková Tatiana, TJ Sokol Ilava
  2. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš

 

KU36 KUMITE 16 – 17 rokov -60kg D

  1. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
  2. Mészárošová Ema, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Grigová Soňa, KK CVČ Stará Bystrica

3. Budinská Daniela, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU37 KUMITE 16 – 17 rokov +60kg D

  1. Balajková Natália, TJ Sokol Ilava
  2. Harausová Emma, KKK Pezinok

 

KA01 KATA GOJU do 6 rokov OPEN CH

  1. Chytilek Miroslav, KK Rovinka

 

KA02 KATA GOJU  7 rokov OPEN CH

  1. Maple Daniel, TJ BUDO Bratislava
  2. Valo Ján, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA03 KATA GOJU  8 rokov OPEN CH

  1. Vrána Viktor, KK Rovinka
  2. SCIBETTA MATTEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. LETOVANEC JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. ŠIMKOVIČ SAMUEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  5. Ház Matúš, TJ Sokol Ilava
  6. Šály Simeon, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA04 KATA GOJU  9  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Hronský Juraj, KK FKŠ Prievidza
  2. Hušek Hugo, TJ BUDO Bratislava
  3. Kapitán Filip, TJ Sokol Ilava
  4. CHANAWANI SAMER, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  5. Vrábel Adrián, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA06 KATA GOJU  10  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Burza Šimon, BUDO Bratislava
  2. MEZERA MATEJ, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA07 KATA GOJU  10  rokov 6.KYU+  CH

  1. Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice
  2. MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Maple Henry, TJ BUDO Bratislava
  4. Fedor Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KA09 KATA GOJU  11  rokov 6.KYU+  CH

  1. Jancík Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  3. Kopernický Tim, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Hurban Gregor, Karate klub Seiken Bratislava
  5. Barančok Lukáš, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KA10 KATA GOJU  12  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Sopov Filip, KK Rovinka
  2. KUCHTA ADAM, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Bohunský Martin, KK Rovinka
  4. Hargaš Andrej, Karate klub Seiken Bratislava
  5. Odor Daniel, TJ BUDO Bratislava

 

KA11 KATA GOJU  12  rokov 6.KYU+  CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Pagáč Benjamin, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  5. Kubányi Levente, Karate klub BANANA DOJO
  6. Kortiš Jaroslav, Karate klub Veľký Krtíš

 

KA12 KATA GOJU  13  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Baláž Michal, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KA13 KATA GOJU  13  rokov 6.KYU+  CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  3. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Baláž Michal, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  5. Bekéni Bystrík, BUDO Bratislava

 

KA15 KATA GOJU  14 – 15  rokov 4.KYU+  CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. Chu Noel, Karate klub BANANA DOJO
  5. Bajzík Jakub, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  6. Zemánek Robert, BUDO Bratislava

 

KA17 KATA GOJU  16 – 17  rokov 4.KYU+  CH

  1. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Burianek Lukáš, Rudo Dojo
  3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

 

KA19 KATA GOJU  21 – 35  rokov OPEN CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica

 

KA21  KATA GOJU  41  rokov +  OPEN CH

  1. Ostrolucký Richard, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Holubovský Vladimír, KK FKŠ Prievidza
  3. Fornádel Marek, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA24 KATA GOJU  8 rokov OPEN D

  1. Zjavková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava
  3. Zajacova Liliana, KK Rovinka
  4. Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza
  5. Sruhárová Tajana, Rudo Dojo
  6. Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo

 

KA25 KATA GOJU  9  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Sopova Eliška, KK Rovinka
  3. Hargašová Alexandra, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Ďatková Diana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  5. Prandorfy Oleksandra, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA27 KATA GOJU  10  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Vaňová Jana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Rendeková Natália, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KA28 KATA GOJU  10  rokov 6.KYU+  D

  1. Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Suvova Romana, TJ BUDO Bratislava
  3. Trelová Sabina, KK FKŠ Prievidza
  4. Bubničová Viktória, ŠK Karate DOJO Stupava
  5. Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA30 KATA GOJU  11  rokov 6.KYU+  D

  1. Švaralová Kristína, ŠKK Tlmače
  2. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  4. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  5. Imreová Michaela, BUDO Bratislava
  6. Fedáková Liana, Klub športového karate Hurbanovo

 

KA31 KATA GOJU  12  rokov 9.-7.KYU  D

  1. CHANAWANI JASMINE, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Humajová Zoja, KK FKŠ Prievidza
  3. Makušova Adela, KK Rovinka
  4. Camilleri Anna, KK Rovinka

 

KA32 KATA GOJU  12  rokov 6.KYU+  D

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  5. Arany Nikol, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  6. Komárová Nina, Karate klub Veľký Krtíš

 

KA34 KATA GOJU  13  rokov 6.KYU+  D

  1. Burzová Alexandra, BUDO Bratislava
  2. Miková Veronika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza
  4. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš
  5. Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KA36 KATA GOJU  14 – 15  rokov 4.KYU+  D

  1. Blahová Lara, BUDO Bratislava
  2. Potúčková Sára, KK Goju-ryu Levice
  3. Ďzoganiková Michelle, KKK Pezinok
  4. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  5. Moravčiková Sofia, KK FKŠ Prievidza
  6. Artnerová Nina, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA37 KATA GOJU  16 – 17  rokov 9.-5.KYU  D

  1. Budinská Daniela, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA38 KATA GOJU  16 – 17  rokov 4.KYU+  D

  1. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Pazdernatá Laura, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  5. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  6. Matušková Petra, KK FKŠ Prievidza

 

KA39 KATA GOJU  18 – 20  rokov OPEN D

  1. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Križanová Gajane, KKK Pezinok

 

KA40 KATA GOJU  21 – 35  rokov OPEN D

  1. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Homolová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA42  KATA GOJU  41  rokov +  OPEN D

  1. Hargašová Tatiana, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Lachká Ludmila, KK FKŠ Prievidza

 

KT01 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN CH

  1. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT02 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KT03 KATA TEAM 14 – 17 rokov OPEN CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš

 

KT05 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN D

  1. KK Rovinka
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT06 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. TJ BUDO Bratislava
  4. KK FKŠ Prievidza
  5. Karate klub Veľký Krtíš
  6. KK Rovinka
  7. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KT07 KATA TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. BUDO Bratislava
  4. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  5. Karate klub Seiken Bratislava

 

KT08 KATA TEAM +18 rokov OPEN D

  1. KKK Pezinok

 

KS01 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Rovinka
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS02 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN CH

  1. KK Levice
  2. KKK Pezinok
  3. KK FKŠ Prievidza

 

KS03 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Rovinka

 

KS04 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. Karate klub Veľký Krtíš
  3. KK FKŠ Prievidza

3. KKK Pezinok

 

KS05 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN D

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK CVČ Stará Bystrica

3. TJ Sokol Ilava

 

KS06 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. TJ Sokol Ilava

 

KS07 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN D

  1. ŠK Nová Baňa
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Karate klub Veľký Krtíš

 

KS08 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS10 KUMITE TEAM MUŽI SANBON SHOBU 18+

  1. KKK Pezinok
  2. KK Rovinka
  3. KK Goju ryu Levice

 

KU07 KU08 KUMITE 11 rokov CH

  1. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Abel Martin, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Flimel Mario, KK FKŠ Prievidza

3. Šikeť Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU17 KU18 KUMITE 18 – 20 rokov CH

  1. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Smolka Igor, KK Goju-ryu Levice
  3. Pagáč Lukáš, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU22 KU23 KUMITE do 7 rokov D

  1. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Prenosilová Tamara, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU34 KU35 KUMITE 14 – 15 rokov D

  1. Bagalová Lujza, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. UDIČOVÁ ANIČKA, SNAKE DOJO BRATISLAVA

3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU38 KU39 KUMITE 18 – 20 rokov D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
  3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA05 KA26 KATA GOJU 9 rokov CH a D 6. kyu plus

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Cibuľová Lilien, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Volentier Peter, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA08 KA29 KATA GOJU 11 rokov 9-7 kyu CH a D

  1. Špacírová Dorotka, KK FKŠ Prievidza
  2. Szasz Stella, KK Rovinka
  3. Šamudovský Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA14 KA35 KATA GOJU 14 – 15 rokov 9-5 KYU CH a D

  1. Fialová Nina, KK Goju-ryu Levice
  2. ŠLOSÁROVÁ SIMONA, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Fornádelová Michaela, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA12 KA33 KATA GOJU 13 rokov 9-7 KYU CH a D

  1. Gehry Zojka, KK Rovinka
  2. Čankyová Merry, KK Goju-ryu Levice
  3. Páleníková Michaela, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KA22 KA23 GOJU DO 7 rokov OPEN D

  1. Valenta Vivien, KK Rovinka
  2. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2022.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.