FederáciaKlubyMedzinárodné turnajeTalentovaná mládežResults after the 5th round of IOKL

8. apríla 2021by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/results-3.jpg
Results after 5th round of International Online Karate League
KA01 # KATA 6 – 7 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY Points after 2 round
2704 Musa Zando South Africa 75
2784 Subhan Ahmed Pakistan 61
2700 Umais Sial Pakistan 52
2785 Muhammad shaheer cheema Pakistan 48
2699 Sarvin Prabhu Germany 27
KA02 # KATA 6 – 7 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2762 Jagoda Urbańska Poland 66
2392 Dominika Olšová Slovakia 57
KA03 # KATA 8 – 9 y.o. M
CODE COMPETITOR COUNTRY
2755 Brunon Giers Poland 72
2691 Martin Malina Slovakia 47
2706 Lezario Louw South Africa 47
2271 Murdo McGill United Kingdom 40
2676 ELIAS OWOLABI United Kingdom 36
2707 Maree Duvenage South Africa 34
2374 Gregor Hurban Slovakia 25
2705 Jordan Janse van Rensburg South Africa 24
2782 Muhammad mubashir Pakistan 23
2383 Teodorik Aurel Vaňatka Slovakia 19
2372 Simon Musil Slovakia 19
2703 Hinal Vallabh South Africa 18
2701 Krystian Skrzypczak Poland 16
2434 Filip Šopov Slovakia 15
2543 PAWEŁ HORST Poland 15
2739 Jann Beckmann Germany 13
2763 Rafał Puławski Poland 7
2410 Michal Adámek Slovakia 2
KA04 # KATA 8 – 9 y.o. F
CODE COMPETITOR COUNTRY
2758 Michalina Żuk Poland 67
2447 Patrycja Friemann Poland 65
2477 Kristina Svaralova Slovakia 61
2275 Grace Tait United Kingdom 52
2764 Natalia Rudnicka Poland 34
2304 Michaela Imreová Slovakia 25
2727 Luisa Grosse Germany 24
2741 Elizabeth Bašková Slovakia 22
2668 Pia Glinzig Germany 15
2702 Małgosia Wiśniewska Poland 9
KA05 # KATA 10 – 11 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2515 Gabriel Gabler Poland 67
2670 Galliano Boni South Africa 54
2417 Jakub Artner Slovakia 47
2258 Boris Balla Slovakia 32
2370 Tomáš Tettinger Slovakia 29
2593 Logan Thompson United States 28
2708 Alexander Mc Dermott South Africa 21
2723 Richard Suja Slovakia 19
2697 Ignacy Ochman Poland 18
2710 Edwin Rademeyer South Africa 17
2503 Hazar Arslan Poland 17
2726 Matej Behro Slovakia 16
2314 Bystrík Bekéni Slovakia 16
2766 Pier Antonio Svitok Slovakia 13
2777 Usma shehzad Pakistan 12
2696 Talha Sial Pakistan 12
2296 Lukas Mustafa Slovakia 10
2789 Kh Musa Javaid Butt Pakistan 9
2757 Dominik Piotrowski Poland 5
2731 Dawid Czapczyński Poland 4
2734 Piotr Pajdak Poland 4
KA06 # KATA 10 – 11 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2316 Viktor Ollé Slovakia 75
2278 Jude Jennings United Kingdom 50
2685 Marcin Wlazło Poland 46
2474 Matej Jancík Slovakia 42
2679 ROTIMI FORREST United Kingdom 41
2373 Teo Hurban Slovakia 32
2712 Tristan Gomes South Africa 31
2677 AIDEN NAZAR-KHAN Egypt 30
2722 Lukáš Bravenec Czech Republic 21
2420 Filip Švaral Slovakia 19
2728 Yannic van der Heyden Germany 14
KA07 # KATA 10 – 11 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2378 Stela Jurikova Slovakia 75
2743 Hanna Kropinska Poland 54
2603 Małgorzata Mielczarek Poland 48
2744 Magda Mielczarek Slovakia 39
2489 Karolina Drzewek Poland 36
2771 Areeba Anjum Pakistan 22
2786 Arifa fatime Pakistan 18
2733 Maja Lesniewicz Poland 8
2736 Aleksandra Federkiewicz Poland 7
KA08 # KATA 10 – 11 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2773 Linda Hulínová Slovakia 72
2273 Beth Morrison United Kingdom 47
2329 Sofia Havranová Slovakia 39
2456 Nikol Arany Slovakia 36
2421 Edyn Lowson United Kingdom 33
2695 Laura Ścisłowska Poland 30
2523 Anika Tokarska Poland 30
2577 Lena Orzeszak Poland 30
2302 Alexandra Burzová Slovakia 29
2729 Kalina Węgrzyn Poland 7
KA09 # KATA 12 – 13 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2554 Bartosz Jakubowski Poland 75
2778 Amar abass Pakistan 59
2779 Arzam abass Pakistan 46
2713 Sizwe Moyo South Africa 41
2306 Radovan Čač Slovakia 31
2781 Mustafa shehzad Pakistan 31
2414 Jakub Hikl Slovakia 21
2788 Zaid Ahmed Pakistan 14
2730 Jan Burzyk Poland 6
2735 Szymon Czapczyński Poland 5
2737 Aleksander Bobowicz Poland 5
KA10 # KATA 12 – 13 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2681 MICHAEL EDE United Kingdom 72
2298 Jayden Dimacali United States 64
2765 Bartosz Lep Poland 52
2698 Kacper Piotrowski Poland 41
2680 DAWUD MIRZIYODOV United Kingdom 34
2694 Jakub Hitka Slovakia 25
2684 Filip Horňák Slovakia 24
2405 Michal Horňák Slovakia 18
2714 Aiden Fleuriot South Africa 15
2715 Damian Janse van Rensburg South Africa 15
2711 Baraka Zando South Africa 15
2810 Adam Budai Slovakia 10
2732 Igor Leśniewicz Poland 6
KA11 # KATA 12 – 13 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2724 Alžbeta Bieliková Slovakia 70
2413 Michelle Džoganíková Slovakia 60
2416 Nina Artnerová Slovakia 57
2299 Lenka Tiklova Slovakia 46
2759 Małgorzata Żuk Poland 36
2371 Aneta Tettingerová Slovakia 35
2692 Simona Šlosárová Slovakia 24
2488 Maja Makowska Poland 21
2686 Michaela Páleníková Slovakia 18
2544 NATALIA HORST Poland 17
2760 Patrycja Staszek Poland 15
2255 Sofia Čičmancová Slovakia 7
KA12 # KATA 12 – 13 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2671 Ewa Godlewska Poland 75
2384 Kristína Kováčová Slovakia 63
2303 Lara Blahová Slovakia 58
2693 Anička Udičová Slovakia 37
2718 Kritvi Mistri South Africa 29
2678 KYRA NAZAR-KHAN United Kingdom 27
2541 Aneta Le Czech Republic 22
2720 Justyna Strójwąs Poland 13
KA13 # KATA 14 – 14 y.o. M (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2746 Paweł Jakubowski Poland 75
2775 Yahiya Sultan Pakistan 60
2787 Ahmed Gill Ahmed Gill Pakistan 50
KA14 # KATA 14 – 14 y.o. M (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2461 Karel Benda Czech Republic 67
2408 Tomáš Lesay Slovakia 63
2460 Radek Tirala Czech Republic 62
2435 Michal Bartko Slovakia 42
2666 Adam Arpáš Slovakia 28
2284 Robert Zemánek Slovakia 25
2716 Tanay Vallabh South Africa 24
2709 Strohfeld Pascal Florian Germany 19
KA15 # KATA 14 – 14 y.o. F (9. KYU – 5. KYU)
CODE COMPETITOR COUNTRY
2465 Zuzana Škerliková Slovakia 75
KA16 # KATA 14 – 14 y.o. F (4. KYU – )
CODE COMPETITOR COUNTRY
2438 Eliška Pokorná Czech Republic 75
2458 Kateřina Štecová Czech Republic 50
2674 Małgorzata Czuba Poland 50
2335 Karin Mozová Slovakia 46
2761 Daniela Iványiová Slovakia 27
2719 Shannon Olivier South Africa 23
2459 Kristýna Vašíčková Czech Republic 21
2592 Amelia Rowińska Poland 19
2717 Casey Howle South Africa 19

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2021.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.