10 rokov od založenia KK Seiken Bratislava

27. júna 2022by Daniel Baran
KLUBOVÝ TURNAJ A OSLAVA 10 rokov OD ZALOŽENIA KK SEIKEN⛩🥋👊
Klubový turnaj je v našom KK Seiken Bratislava už tradičným uzatvorením súťažného a klubového roka. Väčšinou sa preto koná v decembri. Vzhľadom na epidémiu Covid sme termín museli preložiť na leto. Tým sa ale rozdiely končia, všetci účastníci, či už pretekári a pretekárky na tatami, tréneri v pozícii rozhodcov, rodinní príslušníci a kamaráti – všetci si turnaj parádne užili.
Začiatočníci mali šancu po prvý raz na súťaži ukázať, čo sa stihli na tréningoch naučiť. Pre pokročilých to zas bola šanca zmerať si sily 🏅 s kamarátmi z klubu 🥋.
A tí najskúsenejší si spolu s trénermi a vedením klubu obliekli elegantné obleky, aby si vyskúšali, aká náročná je úloha rozhodcov.
Turnajom však turnaj nikdy nekončí. Aj tento rok tréneri udelili špeciálne ceny pre „skokanov roka“, ktorí aj vďaka vysokému nasadeniu a poctivému prístupu k tréningom dosiahli najväčší pokrok.
Nasledovali rôzne športové a spoločenské aktivity, počas ktorých sa každý rok ukáže, že „seikeňáci“ nie sú šikovní len na tatami, ale vedia rôzne sladké a slané dobroty, aby sme mali z čoho čerpať energiu pri najbližšom tréningu 🙂 Seiken, to nie sú len pretekári a tréneri, ale aj rodičia a priatelia 👍
Dakujeme za podporu MČ Petžalka, že nám pomáha vychovávať takých úspešných pretekárov a pretekárky👍
text a foto: Marek Tettinger
ZA PR SFKaBU prajem Karate klubu Seiken Bratislava do ďalších rokov len úspechy, množstvo medailí a najmä veľa a šikovných členov klubu!!!  Mgr. Daniel Baran, prezident SFKaBU
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.