Sústredenie Style Karate Lednické Rovne

16. augusta 2022by Daniel Baran

Dňa 8 – 12.8.2022  sa uskutočnilo sústredenie STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE na Vršatci. Tréningy boli 2 x denne zamerané na kumite a kata. Dôraz na tréningoch sa kládol na učenie sa nových techník do kumite, kata s atletickou prípravou a ranný každodenný kondičný  beh. Pracovali sme na dynamike, rýchlosti, načasovaní a na spolupráci so sparingom. Medzi tréningami boli športové hry, futbal,  štafeta a strelecká súťaž so vzduchovkou.

Nakoniec pretekári a deti dostali medaily podľa zbierania bodov za všetky športové disciplíny. Sústredenia sa zúčastnilo  50 detí a pretekárov. Ukončením sústredenia bola 6hodinová diskotéka s rôznymi tanečnými suťažami. Ďakujeme trénerom  – Ján  Daniš 4.dan, Jozef Košík 2.dan  a Nika Danišová 1.dan, taktiež asistentom  Lukáš Pagáč 1.kyu a Oliver Ondráško 1.kyu.

Ďakujeme deťom a pretekárom za vzorný prístup k tréningom a športovým hrám. Kataríne Benson ďakujeme za animáciu s deťmi a maľovanie na tvár. Ďakujeme rodičom za prinesené koláče a rôzne sladkosti a hlavne našim sponzorom:  vedeniu obce Lednické Rovne a firmám AB SPED , LEGAL POINT a Optik JaS s.r.o.

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.