Sústredenie Talentovanej mládeže SFKaBU

16. januára 2023by Daniel Baran

Dňa 14. a 15.1.2023 sa uskutočnilo prvé otvorené sústredenie talentovanej mládeže v roku 2023.

Sústredenie sa konalo v GO Kľačno a zúčastnilo sa ho celkovo 68 cvičencov z viacerých klubov Federácie. Tréningy boli rozdelné do blokov KATA a KUMITE a tréneri sa venovali jednotlivým skupinám.

V skupine KATA, ktorú viedol sensei Dávid Moškovič a asistoval Martin Svitok, sa prešli jednotlivé kata a ich techniky a následnej sa začali účastníci učiť vyššie kata, teda ich postup a techniky.

V skupine KUMITE, ktorú viedol sensei Miroslav Šenk a asistovala Lukrécia Lachká, sa jednotlivé tréningy zamerali na rýchlosť diae a kombinácie potrebné do športového zápasu.

Podarilo sa objaviť nové talenty, nakoľko išlo o otvorené sústredenie, čo trénerov veľmi potešilo. Tím TM SFKaBU sa zrejme rozšíri o nové tváre.

Zastúpené kluby SFK: ŠKK Nová Baňa, ŠKK Tlmače, TJ BUDO Bratislava, KŠ Stará Bystrica, Karate klub Seiken Bratislava, KK Rovinka, Snake Dojo Bratislava, FKŠ Prievidza.

 

Ďakujeme trénerom a asistentom TM SFKaBU za ochotu zorganizovať a zabezpečiť sústredenie, trénerom klubov, že poslali svojich zverencov, rodičom a, samozrejme, cvičencom. Už teraz sa všetci tešia na ďalšie podobné sústredenie.

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.