Záverečné sústredenie reprezentácie SFKaBU

13. septembra 2021by Daniel Baran

Počas víkendu, 10.-12.9.2021, sa uskutočnilo Záverečné sústredenie reprezentácie SFKaBU. To sa uskutočnilo v Centre výcviku Lešť. Nominovaní pretekári, ktorí sa pripravujú na vrchol sezóny – MS WUKF v Rumunsku, pod drobnohľadom reprezentačných trénerov dolaďovali posledné detaily a ladili formu na blížiace sa majstrovstvá sveta. Tréneri a ich asistenti veľmi detailne sledovali výkony pretekárov a v prípade potreby, opravovali a usmerňovali reprezentantov.

Všetci pretekári veľmi zodpovedne a svedomito pristupovali k tréningovým jednotkám. Posledné dni do MS majú reprezentanti venovať nácviku techník, individuálnej príprave, či príprave pod vedením trénerov klubov.

Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o úžasnú prípravu reprezentantov na MS. Je skvelé vidieť, ako všetci ťahajú za jeden koniec povrazu. Úspech sa o pár dní dostaví v podobe výsledkov z Rumunska.

Taktiež treba vyzdvihnúť prípravu nominovaných pretekárov, ktorí sa s chuťou pripravovali. Sme veľmi radi, že sa vytvoril tak skvelý tím, ktorí nás všetkých bude reprezentovať.

 

text: Ľ. Dado Klementisová

foto: Ján Valentík

úprava: Daniel Baran

 

 

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.