Klubová súťaž Style Karate Lednické Rovne

14. júna 2022by Daniel Baran

Konečne po 2 ročnej prestávke sa konala klubová súťaž v obci Lednické Rovne pod vedením hlavného trénera a riaditela klubu Ján Daniša.

Po otvorení súťaže pánom starostom Mgr.Mariánom Horečným, si začali deti a pretekári merať svoje sily. Začalo sa o 9:30 a finále súťaže malo koniec po 14:00. Súťažilo 46 detí a pretekárov od 5 do 15 rokov, na ktorých dohliadalo 7 kvalifikovaných rozhodcov  Slovenskej federácie karate pod vedením riaditeľa klubu Jana Daniša DiS. Rozhodcovia : Nika Danišová, Jozef Košík, David Dlholucký, Matej Chudý , Nika Furová, Lukáš Pagáč, Oliver Ondráško a hlavný rozhodca Jan Daniš. Nakoniec bolo 146 štartov. Najskôr začali zmiešané družstva kata, jednotlivci kata a kumite, čo je športový zápas. Nechýbali ani 3 exhibičné zápasy naších juniorov a mužov. Klubová súťaž bola ako predpríprava na Majstrovstvá Slovenska , ktore budú o týždeň 18.6. v Leviciach.

Pretekári a deti boli odmenené krásnou medailou a občerstvením. Každé dieťa malo 2- 3 kategórie.

ĎAKUJEME za pomoc všetkým, čo sa podielali na ľahkom priebehu súťaže. Rozhodcom, pretekárom, coachom, rodičom, riaditeľke školy Mgr. L. Potočnej za poskytnutie telocvične, vedeniu obce za džúsy a odznaky. Firmám, ktoré nás sponzorujú a pomáhajú pri platení medailí, občerstvenia a rôzne iné veci, ktoré su dôležite pri fungovaní tak veľkého klubu.

Hlavne náš generálny sponzor obec Lednické Rovne, AB – SPED, LEGAL POINT , OPTIK JaS s.r.o. a riaditeľ klubu Ján Daniš DiS.

Deti a pretekári  boli výborní a užili si skvelý turnaj.

foto a text: Ján Daniš, Dis.

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.