FederáciaVýsledky – Majstrovstvá Slovenskej republiky

20. júna 2022by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/vysledky-1280x1280.jpg

Majstrovstvá Slovenskej republiky

18.6.2022, Levice

 

 

KB02 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG CH

  1. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan
  2. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Hulín Hugo, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KB04 KOBUDO SHORT CH

  1. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan

 

KB05 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Bieliková Alžbeta, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KB06 KOBUDO 14. – 17. rokov LONG D

  1. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  2. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KB07 KOBUDO od 18. rokov LONG D

  1. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Huščávová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KB08 KOBUDO SHORT D

  1. Szomolányiová Nina, SFK
  2. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  3. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš

 

IN01 Inclusive Karate  CH

  1. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica

1. Makuša Marek, KK Rovinka

  1. Doka Lubomír, ŠK Karate DOJO Stupava

 

 

KR01 KATA RENGO OPEN do 13 rokov  CH

  1. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  5. Sopov Filip, KK Rovinka

 

KR02 KATA RENGO OPEN 14 – 17 rokov  CH

  1. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

 

KR03 KATA RENGO OPEN 18+ rokov  CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Kubovič René, KK Goju-ryu Levice
  3. Hulín Hugo, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

 

KR04a KATA RENGO OPEN do 13 rokov  D

  1. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  2. Makušova Adela, KK Rovinka
  3. Szasz Stella, KK Rovinka

KR04b KATA RENGO OPEN do 13 rokov  D

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Bieliková Alžbeta, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

KR05 KATA RENGO OPEN 14 – 17 rokov  D

  1. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Pazdernatá Laura, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KR06 KATA RENGO OPEN 18+ rokov D

  1. Foltánová Kateřina, KK Goju-ryu Levice
  2. Szomolányiová Tamara, SFK –
  3. Havranová Bianka, KK Goju-ryu Levice

 

KU01 KUMITE do 7 rokov OPEN CH

  1. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. MAÁSZ DANIEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. Šúň Adam, KK FKŠ Prievidza

 

KU02 KUMITE 7 rokov OPEN CH

  1. Markusek Michal, KK Rovinka
  2. Markuš Šimon, KK Goju-ryu Levice
  3. MIKÓCZY TEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. Kováč Goran, KK FKŠ Prievidza

 

KU03 KUMITE 8 rokov OPEN CH

  1. Horák Martin, KKK Pezinok
  2. Ház Matúš, TJ Sokol Ilava
  3. Vrána Viktor, KK Rovinka
  4. Šumichrast Milan, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU04 KUMITE 9 rokov OPEN CH

  1. Kubovič Branislav, KK Goju-ryu Levice
  2. Sýkora Mathias, KK FKŠ Prievidza
  3. Moskál Dárius, KK Goju-ryu Levice
  4. Šimovič Sandro, KK Goju-ryu Levice

 

KU05 KUMITE 10 rokov do 145cm CH

  1. Cehlárik Michal, KKK Pezinok
  2. Križan Branislav, KKK Pezinok
  3. Janota Dominik, BUDO Bratislava
  4. Abel Martin, KK CVČ Stará Bystrica

 

KU07 KUMITE 11 rokov do 150cm CH

  1. Pagáč Benjamin, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Ďurovský Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Šikeť Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU08 KUMITE 11 rokov od 150cm CH

  1. Dubovický Juraj, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Slaničan Oliver, KK Goju-ryu Levice

 

KU09 KUMITE 12 rokov do 155cm CH

  1. Kóša Samuel, KK Goju-ryu Levice
  2. Sírny Christian, TJ Sokol Ilava
  3. Ďatko Marián, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava

 

KU10 KUMITE 12 rokov od 155cm CH

  1. Grék Oliver, KK Goju-ryu Levice
  2. Marana Marco, KKK Pezinok
  3. Bokník Tomáš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Kortiš Jaroslav, Karate klub Veľký Krtíš

 

KU11 KUMITE 13 rokov    do 55kg  CH

  1. Ryška Daniel, KKK Pezinok
  2. Babača Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Hulák Mário, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Czaner Samuel, KK Rovinka

 

KU12 KUMITE 13 rokov    nad 55kg  CH

  1. Suja Richard, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Bajzík Jakub, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Pavlík Adrian, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU13 KUMITE 14 – 15 rokov -65kg CH

  1. Mičo Juraj, KK Goju-ryu Levice
  2. Hulák Dominik, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kováčik Alex, KK Goju-ryu Levice
  4. Kóša Norbert, KK Goju-ryu Levice

 

KU14 KUMITE 14 – 15 rokov +65kg CH

  1. Grék Filip, KK Goju-ryu Levice
  2. Čúzy Tomáš, KKK Pezinok
  3. Morbacher Alfred, KKK Pezinok

 

KU15 KUMITE 16 – 17 rokov -65kg CH

  1. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava

 

KU16 KUMITE 16 – 17 rokov +65kg CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čerba Tomáš, KK Goju-ryu Levice
  3. Gašpar Miroslav, TJ Sokol Ilava
  4. Ondráško Oliver, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU17 KUMITE 18 – 20 rokov -75kg CH

  1. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Buček Alex, KKK Pezinok
  3. Smolka Igor, KK Goju-ryu Levice

 

KU18 KUMITE 18 – 20 rokov +75kg CH

  1. Puckaller Patrik, KK Goju-ryu Levice
  2. Pagáč Lukáš, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU19 KUMITE 21 – 35 rokov -75kg CH

  1. Buček Alex, KKK Pezinok
  2. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU20 KUMITE 21 – 35 rokov +75kg CH

  1. Leschinger Patrik, KKK Pezinok
  2. Füle Tibor, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Chudy Matej, KK Rovinka
  4. Medveď Branislav, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU21 KUMITE 36 rokov + OPEN CH

  1. Leschinger Patrik, KKK Pezinok
  2. Hlavatý Róbert, Karate klub BANANA DOJO

 

KU22 KUMITE do 7 rokov OPEN D

  1. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU23 KUMITE 7 rokov OPEN D

  1. Lepišová Nina, KK Goju-ryu Levice

 

KU24 KUMITE 8 rokov OPEN D

  1. Jančichová Sara, KK FKŠ Prievidza
  2. Romanová Zara, KK Goju-ryu Levice
  3. Čierňavová Kristína, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Slugeňová Timea, TJ Sokol Ilava

 

KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Abelová Lucia, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Liptáková Laura, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  4. Bellová Simona, TJ Sokol Ilava

 

KU26 KUMITE 10 rokov do 145cm D

  1. Uharčíková Ema, TJ Sokol Ilava
  2. Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš

 

KU27 KUMITE 10 rokov od 145cm D

  1. Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Sučanová Paula, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Franeková Lilly, TJ Sokol Ilava

 

KU28 KUMITE 11 rokov do 150cm D

  1. Andraščíková Petra, TJ Sokol Ilava
  2. Drestová Martina, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Komárová Nina, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Burianová Natália, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU29 KUMITE 11 rokov od 150cm D

  1. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  2. Šimonffy Sofia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Hechtová Lili, KK FKŠ Prievidza
  4. Sedláčková Sofia, KKK Pezinok

 

KU30 KUMITE 12 rokov do 155cm D

  1. Orovnická Lujza, KK Goju-ryu Levice
  2. Carbone Elisabetta, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU31 KUMITE 12 rokov od 155cm D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Beniaková Tatiana, TJ Sokol Ilava
  3. Rohlíková Nela, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KU32 KUMITE 13 rokov -55kg  D

  1. Laufová Silvia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza
  3. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  4. Čankyová Merry, KK Goju-ryu Levice

 

KU33 KUMITE 13 rokov +55kg  D

  1. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš

 

KU34 KUMITE 14 – 15 rokov -60kg D

  1. Bagalová Lujza, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Blahová Lara, BUDO Bratislava
  4. Petrášová Terezka, KK FKŠ Prievidza

 

KU35 KUMITE 14 – 15 rokov +60kg D

  1. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU36 KUMITE 16 – 17 rokov -60kg D

  1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Mészárošová Ema, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Grigová Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  4. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava

 

KU37 KUMITE 16 – 17 rokov +60kg D

  1. Balajková Natália, TJ Sokol Ilava
  2. Hrušková Lucia, ŠKK Tlmače
  3. Harausová Emma, KKK Pezinok

 

KU38 KUMITE 18 – 20 rokov -65kg D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU39 KUMITE 18 – 20 rokov +65kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  3. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

 

KU40 KUMITE 21 – 35 rokov -65kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU41 KUMITE 21 – 35 rokov +65kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  3. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

 

KA01 KATA GOJU do 6 rokov OPEN CH

  1. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. MAÁSZ DANIEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA02 KATA GOJU  7 rokov OPEN CH

  1. Maple Daniel, TJ BUDO Bratislava
  2. LETOVANEC JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. MIKÓCZY TEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. Valo Ján, Športový klub KARATE Nová Baňa
  5. MIŤKO TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA03 KATA GOJU  8 rokov OPEN CH

  1. Hájnik Michal, TJ BUDO Bratislava
  2. Vrána Viktor, KK Rovinka
  3. SCIBETTA MATTEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA04 KATA GOJU  9  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Hronský Juraj, KK FKŠ Prievidza
  2. PORUBEC TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. CHANAWANI SAMER, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  4. Kapitán Filip, TJ Sokol Ilava
  5. Prekop Adam, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KA05 KATA GOJU  9  rokov 6.KYU+  CH

  1. MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA06 KATA GOJU  10  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Maple Henry, TJ BUDO Bratislava
  2. MEZERA MATEJ, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA07 KATA GOJU  10  rokov 6.KYU+  CH

  1. Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice
  2. Barančok Lukáš, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Janota Dominik, BUDO Bratislava

 

KA08 KATA GOJU  11  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. Sopov Filip, KK Rovinka

 

KA09 KATA GOJU  11  rokov 6.KYU+  CH

  1. Jancík Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  3. Hurban Gregor, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA10 KATA GOJU  12  rokov 9.-7.KYU  CH

  1. KUCHTA ADAM, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Hargaš Andrej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Kortiš Jaroslav, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Odor Daniel, TJ BUDO Bratislava

 

KA11 KATA GOJU  12  rokov 6.KYU+  CH

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA13 KATA GOJU  13  rokov 6.KYU+  CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  3. HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KA14 KATA GOJU  14 – 15  rokov 9.-5.KYU  CH

  1. Anetta Martin, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Majer Matej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Németh Oliver, Karate klub BANANA DOJO

 

KA15 KATA GOJU  14 – 15  rokov 4.KYU+  CH

  1. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan
  3. Chu Noel, Karate klub BANANA DOJO

 

KA16 KATA GOJU  16 – 17  rokov 9.-5.KYU  CH

  1. Bogár Dominik, Kage Dojo Levice
  2. Leitman Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA17 KATA GOJU  16 – 17  rokov 4.KYU+  CH

  1. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

 

KA18 KATA GOJU  18 – 20  rokov OPEN CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Hulín Hugo, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava

 

KA19 KATA GOJU  21 – 35  rokov OPEN CH

  1. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Kubovič René, KK Goju-ryu Levice
  3. Lukáš Patúc, Ayisi Kan

 

 

KA21  KATA GOJU  41  rokov +  OPEN CH

  1. MOŠKOVIČ DÁVID, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Hlavatý Róbert, Karate klub BANANA DOJO
  3. Fornádel Marek, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA22 KATA GOJU do 6 rokov OPEN D

  1. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA23 KATA GOJU  7 rokov OPEN D

  1. Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava
  2. Halászová Júlia, KK Goju-ryu Levice

 

KA24 KATA GOJU  8 rokov OPEN D

  1. Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Zjavková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Sruhárová Tajana, Rudo Dojo

 

KA25 KATA GOJU  9  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Hargašová Alexandra, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Horňaková Sarah, Rudo Dojo

 

KA26 KATA GOJU  9  rokov 6.KYU+  D

  1. Cibuľová Lilien, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Bubničová Viktória, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KA27 KATA GOJU  10  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Suvova Romana, TJ BUDO Bratislava
  2. Kortišová Elizabeth, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Debnárová Zara, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Sučanová Paula, Športový klub KARATE Nová Baňa
  5. Vaňová Jana, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA28 KATA GOJU  10  rokov 6.KYU+  D

  1. Švaralová Kristína, ŠKK Tlmače
  2. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  3. Imreová Michaela, BUDO Bratislava

 

KA29 KATA GOJU  11  rokov 9.-7.KYU  D

  1. CHANAWANI JASMINE, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Komárová Nina, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Makušova Adela, KK Rovinka

 

KA30 KATA GOJU  11  rokov 6.KYU+  D

  1. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  3. Arany Nikol, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KA31 KATA GOJU  12  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Budinská Patrícia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Humajová Zoja, KK FKŠ Prievidza
  3. Tajcnárová Nikol, BUDO Bratislava

 

KA32 KATA GOJU  12  rokov 6.KYU+  D

  1. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA33 KATA GOJU  13  rokov 9.-7.KYU  D

  1. Anettová Terézia, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Fialová Nina, KK Goju-ryu Levice

 

KA34 KATA GOJU  13  rokov 6.KYU+  D

  1. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  2. Kolárová Mirka, KK FKŠ Prievidza
  3. Karyna Baloh, KK Goju-ryu Levice

 

KA35 KATA GOJU  14 – 15  rokov 9.-5.KYU  D

  1. ŠLOSÁROVÁ SIMONA, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Fornádelová Michaela, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Petrášová Terezka, KK FKŠ Prievidza

 

KA36 KATA GOJU  14 – 15  rokov 4.KYU+  D

  1. Blahová Lara, BUDO Bratislava
  2. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Moravčiková Sofia, KK FKŠ Prievidza

 

KA37 KATA GOJU  16 – 17  rokov 9.-5.KYU  D

  1. Budinská Daniela, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Mrázová Lucia, KK Goju-ryu Levice
  3. Senešiová Martina, KK Goju-ryu Levice

 

KA38 KATA GOJU  16 – 17  rokov 4.KYU+  D

  1. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Pazdernatá Laura, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA39 KATA GOJU  18 – 20  rokov OPEN D

  1. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Holečková Chiara, KK Goju-ryu Levice
  3. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava

 

KA40 KATA GOJU  21 – 35  rokov OPEN D

  1. Szomolányiová Tamara, SFK
  2. Szomolányiová Nina, SFK
  3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA42  KATA GOJU  41  rokov +  OPEN D

  1. Huščavová Alojzia, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Hargašová Tatiana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Labošová Ardonová Darina, Kage Dojo Levice

 

KT01 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN CH

  1. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. SNAKE DOJO BRATISLAVA

 

KT02 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. TJ BUDO Bratislava
  4. Karate klub Veľký Krtíš

 

KT03 KATA TEAM 14 – 17 rokov OPEN CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. Karate klub Seiken Bratislava

 

KT05 KATA TEAM 6 – 9 rokov OPEN D

  1. Rudo Dojo Levice
  2. KK Rovinka
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT06 KATA TEAM 10 – 13 rokov OPEN D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. TJ BUDO Bratislava

 

KT07 KATA TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. KKK Pezinok

 

KT08 KATA TEAM +18 rokov OPEN D

  1. ŠK Karate DOJO Stupava

 

KS01 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN CH

  1. KK Goju-ryu Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Rovinka
  4. KK FKŠ Prievidza

 

KS02 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KKK Pezinok

 

KS03 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN CH

  1. TJ Sokol Ilava
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. KK Goju-ryu Levice

 

KS04 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. KK Goju-ryu Levice
  3. KK CVČ Stará Bystrica
  4. TJ Sokol Ilava

 

KS05 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN D

  1. Rudo Dojo Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Sokol Ilava
  4. KK Rovinka

 

KS06 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN D

  1. TJ Sokol Ilava
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

 

KS07 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Karate klub Veľký Krtíš
  4. KK Goju-ryu Levice

 

KS08 KUMITE TEAM 14 – 17 rokov OPEN D

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU43 KUMITE Muži 18+

  1. KK Rovinka
  2. KKK Pezinok
  3. KK Goju ryu  Levice

 

KU44 KUMITE ROTÁCIE 18+

  1. KK GOJU-ryu Levice
  2. KK Rovinka
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2022.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.