KlubyMedzinárodné turnajeVýsledky – XXIII SLOVAKIA OPEN

17. januára 2021by Daniel Baran
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/Logo_SlovakiaOpen_RGB.png
KA01+KA02 # KATA 1 – 7 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Kreshaylen Pillay South Africa
2. Dominika Olšová Slovakia
KA03 # KATA 8 – 9 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Murdo McGill United Kingdom
2. Gregor Hurban Slovakia
3. Samuele Guidone Italy
4. Teodorik Aurel Vaňatka Slovakia
5. IK Chukwuma South Africa
6. Riccardo Polifroni Italy
7. Simon Musil Slovakia
8. Theodor Valent Slovakia
9. Cameron Phillips South Africa
10. PAWEŁ HORST Poland
11. Timotej Gajdošík Slovakia
12. Kristián Duška Slovakia
13. Aleksander Kornes Poland
14. Igor Zimnicki Poland
15. Rastislav Floriš Slovakia
16. Michal Adámek Slovakia
KA04 # KATA 8 – 9 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Chiara Lorelli Belgium
2. Patrycja Friemann Poland
3. Kristina Svaralova Slovakia
4. Grace Tait United Kingdom
5. Elen Gaičová Czech Republic
6. Kristína Lapošová Slovakia
7. Oliwia Dudzik Poland
8. Michaela Imreová Slovakia
9. Daniela Pekuniaková Czech Republic
10. Kristýna Krausová Czech Republic
11. Sabina Trelova Slovakia
11. Hannah Michalková Slovakia
11. Sofia Macorutti Italy
12. Romana Suvova Slovakia
KA05 # KATA 10 – 11 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Viktor Ollé Slovakia
2. Gabriel Gabler Poland
3. nikita jesse Denmark
4. Teo Hurban Slovakia
5. Matteo Jardim South Africa
6. Jude Jennings United Kingdom
7. Jakub Artner Slovakia
8. AIDEN NAZAR KHAN Egypt
9. Logan Thompson United States
10. Tomáš Tettinger Slovakia
11. Matej Jancík Slovakia
12. Marcel Kornes Poland
12. Isak Vergo Denmark
13. Filip Švaral Slovakia
14. Obinna Chukwuma South Africa
14. Jakub Šiška Czech Republic
15. Boris Balla Slovakia
16. Martin Březina Czech Republic
16. Lukas Mustafa Slovakia
16. Pier Antonio Svítok Slovakia
17. Bystrík Bekéni Slovakia
17. ADRIANO CODAGNONE Italy
17. Karol Wardzyński Poland
18. Michal Straka Slovakia
18. Hazar Arslan Poland
19. Viktor Fajčík Slovakia
19. Richard Lapoš Slovakia
20. Filip Šopov Slovakia
21. Ignacy Ochman Slovakia
21. DOMENICO SCARANO Italy
22. Adrián Baranovský Slovakia
22. Daniel Hluchý Czech Republic
23. Michal Blažovský Slovakia
24. Vašek Pohl Czech Republic
25. Mojmír Petrech Slovakia
KA06 # KATA 10 – 11 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Linda Hulínová Slovakia
2. Liv Andersen Denmark
3. Sofia Havranová Slovakia
4. Rebeka Kolláriková Slovakia
5. Stela Jurikova Slovakia
6. Edyn Lowson United Kingdom
6. Simona Galbáčová Slovakia
7. Beth Morrison United Kingdom
8. Lena Orzeszak Poland
9. Laura Ścisłowska Poland
10. Miroslava Kolárová Slovakia
10. Alexandra Burzová Slovakia
11. Małgorzata Mielczarek Poland
12. Magda Mielczarek Poland
12. Nina Komárová Slovakia
13. Nikol Arany Slovakia
14. Anika Tokarska Poland
15. Karolina Drzewek Poland
16. Emma Roca Italy
17. Alžbeta Lokajová Slovakia
18. Nela Rohlikova Slovakia
19. Martina Drestová Slovakia
20. Natália Burianová Slovakia
KA07 # KATA 12 – 13 y.o. M (9. KYU – 4. KYU)
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. MICHAEL EDE United Kingdom
2. Bartosz Jakubowski Poland
3. Filip Hora Czech Republic
4. Filip Horňák Slovakia
5. Oskar Mišík Slovakia
6. Bartek Pachocki Slovakia
7. Radovan Čač Slovakia
8. Jakub Matejka Slovakia
9. Márk Sava Slovakia
10. Kamil Jasiński Poland
11. Ethan Rodgers Ireland
11. Jakub Hikl Slovakia
12. Vojta Rudinec Czech Republic
KA08 # KATA 12 – 13 y.o. M (3. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. KJ Mononyane South Africa
2. Jayden Dimacali United States
3. Mikkel Teilmann Denmark
4. Samuel Varga Slovakia
4. Michal Horňák Slovakia
KA09 # KATA 12 – 13 y.o. F (9. KYU – 4. KYU)
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Lenka Tiklova Slovakia
2. Emma Tulumello Belgium
3. Nina Artnerová Slovakia
4. Ewa Godlewska Poland
5. Aneta Tettingerová Slovakia
6. Aneta Le Czech Republic
7. Michelle Džoganíková Slovakia
8. Sofia Čičmancová Slovakia
8. Maja Makowska Poland
9. Jana Lehotská Slovakia
10. Miriam Ciganikova Slovakia
11. Fritz Anne Gara Gudmandsen Denmark
11. Janka Mareková Slovakia
11. Alma Oganian Slovakia
11. NATALIA HORST Poland
12. Elizabeth Vachuda Slovakia
KA10 # KATA 12 – 13 y.o. F (3. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Sonia Seetha South Africa
2. Sára Potúčková Slovakia
3. Kristína Kováčová Slovakia
4. Maise Jensen Denmark
4. Sofia Moravčíková Slovakia
5. LUNA IANNI Italy
6. Lara Blahová Slovakia
7. Alexandra Malá Slovakia
8. Maya Kulendran Ireland
9. Hana Foltánová Slovakia
KA11 # KATA 14 – 15 y.o. M (9. KYU – 4. KYU)
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Lukáš Hoffman Czech Republic
2. Matěj Hřib Czech Republic
3. Oskar Łydka Poland
4. Martin Hlaváč Slovakia
5. Lukás Burianek Slovakia
6. Chidi Chukwuma South Africa
7. Paweł Jakubowski Poland
8. Peter Blaškovič Slovakia
9. Dominik Bogár Slovakia
10. Samuel Drang Slovakia
KA12 # KATA 14 – 15 y.o. M (3. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Glenn Millar United Kingdom
2. Karel Benda Czech Republic
3. Tomas Lesay Slovakia
3. Martin Svítok Slovakia
4. Rhys Gilchrist United Kingdom
5. Brendon Lee Barnard South Africa
6. Alexandre Figueiredo South Africa
7. Michał Stępień Stępień Poland
8. Radek Tirala Czech Republic
9. Michal Bartko Slovakia
10. Shepherd Cowan United States
11. Robert Zemánek Slovakia
12. Branislav Kmeť Slovakia
13. Adam Arpáš Slovakia
KA13 # KATA 14 – 15 y.o. F (9. KYU – 4. KYU)
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Anastazja Dudzik Poland
2. Zuzana Škerliková Slovakia
3. Bianka Brazova Slovakia
4. Petra Matušková Slovakia
KA14 # KATA 14 – 15 y.o. F (3. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Eliška Pokorná Czech Republic
2. Diana Krammerová Slovakia
3. Kateřina Štecová Czech Republic
4. Manon Giolbas timmermann Denmark
5. Hana Dolníková Slovakia
6. Žofia Rišová Slovakia
7. Eliška Hudecová Slovakia
8. Izabela Čajková Slovakia
9. Caitlin Macrae United Kingdom
10. Kristýna Vašíčková Czech Republic
11. Karin Mozová Slovakia
12. Zofia Warzybok Poland
13. Amelia Rowińska Poland
KA15+KA17 # KATA 16 – 17 y.o. F (9. KYU – 3. KYU)
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Natalia Budzyń Poland
2. Laura Pazdernatá Slovakia
3. Martin Lachký Slovakia
KA16 # KATA 16 – 17 y.o. M (2. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Jonny Gough United Kingdom
2. Timotej Horák Slovakia
3. Oliver Bruce United Kingdom
4. Samuel Kováč Slovakia
5. Karol Jakubowski Poland
6. Radoslav Klučár Slovakia
KA18 # KATA 16 – 17 y.o. F (2. KYU – )
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Bianka Havranová Slovakia
2. Bibiana Ondrušová Slovakia
3. Chiara Holečková Slovakia
4. Ema Lesayová Slovakia
5. Kylee Adams United States
6. Miroslava Revayová Slovakia
7. Kristína Huščavová Slovakia
8. Gajane Križanová Slovakia
KA19 # KATA 18 – 20 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Andrej Frajka Slovakia
2. Mario Paholek Slovakia
KA20 # KATA 18 – 20 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Nina Szomolányiová Slovakia
2. Kateřina Foltánová Slovakia
3. Cerys Hawes United Kingdom
4. Veronika Homolová Slovakia
5. Dominika Huščavová Slovakia
6. Mylène Classen Belgium
7. Lesana Liptovská Slovakia
8. Silvia Laufová Slovakia
KA21 # KATA 21 – 35 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Chaz Habib South Africa
2. Lawrence Deib South Africa
3. AHMAD ABDULHAMID SULEIMAN Nigeria
KA22 # KATA 21 – 35 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Tamara Szomolányiová Slovakia
2. Cyrielle Maroteau United Kingdom
3. Abby Knapp United States
4. Ema Kasanová Slovakia
5. Tamryn Chan Wing South Africa
6. Katarzyna Janikowska Poland
7. alessandra poini Italy
KA23 # KATA 36 – 45 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Daniel Krhut Czech Republic
2. Alexey Voloshkin Russian Federation
3. Mauro Salviato Salviato Italy
4. Alessandro Roca Italy
5. Dávid Moškovič Slovakia
6. Ján Daniš Slovakia
7. Peter Kotásek Slovakia
8. Andrii Pshenychko Pshenychko Poland
9. Jason Adams United States
10. Martin O’Malley Ireland
11. Jakub Šiška Czech Republic
KA24 # KATA 36 – 45 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Tania dos Santos South Africa
2. Chidilim Chukwuma South Africa
KA25 # KATA 46 – 99 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Giovanni Balducci Balducci Italy
2. Tomasz Byjos Poland
3. Ján Szabó Szabó Slovakia
4. Fauchard Stephane France
5. Ronnie Harley United Kingdom
6. Roman Szymczak Poland
7. jozef Ostrolucký Slovakia
8. Kevin Gibbons Ireland
9. Przemysław Friemann Poland
KA26 # KATA 46 – 99 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Alojzia Huščávová Slovakia
2. Lýdia Fehér Slovakia
3. Darina Labošová Slovakia
KA27 # DISABILITIES 1 – 17 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Matthias Molnár Slovakia
2. Marek Makuša Slovakia
KA28 # DISABILITIES 1 – 17 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Stella Szasz Slovakia
KA29 # DISABILITIES 18 – 99 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Mario Paholek Slovakia
2. jozef Ostrolucký Slovakia
3. Lubomir Doka Slovakia
KU01 # KUMITE 1 – 7 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Kreshaylen Pillay South Africa
2. Tomáš Kayser Slovakia
3. Martin Lapoš Slovakia
 KU03 # KUMITE 8 – 9 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Samuele Guidone Italy
2. Riccardo Polifroni Italy
3. Rastislav Floriš Slovakia
4. Cameron Phillips South Africa
5. FRANCESCO NICOLAI Italy
6. Juraj Lapoš Slovakia
7. IK Chukwuma South Africa
8. Timotej Gajdošík Slovakia
9. Kristián Duška Slovakia
10. Igor Zimnicki Poland
11. Aleksander Kornes Poland
12. Theodor Valent Slovakia
12. Jakub Balák Czech Republic
 KU04 # KUMITE 8 – 9 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Petra Andraščíková Slovakia
2. Nela Holubovská Slovakia
3. Kristína Lapošová Slovakia
4. Oliwia Dudzik Poland
5. Hannah Michalková Slovakia
6. EMMA MELIZZA Italy
7. Daniela Pekuniaková Czech Republic
 KU05 # KUMITE 10 – 11 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Tadeáš Horák Slovakia
2. Christian Sirný Slovakia
2. Viktor Ollé Slovakia
3. Marcel Kornes Poland
3. CARLO FILIPPI Italy
4. ADRIANO CODAGNONE Italy
5. Matteo Jardim South Africa
5. Logan Thompson United States
5. DOMENICO SCARANO Italy
6. Richard Lapoš Slovakia
6. Juraj Dubovický Slovakia
7. Oliver Grek Slovakia
8. Viktor Fajčík Slovakia
9. Daniel Hluchý Czech Republic
10. Adrián Baranovský Slovakia
10. Michal Blažovský Slovakia
11. Martin Balák Czech Republic
12. Matúš Krämer Slovakia
13. Benjamín Pagáč Slovakia
14. Bystrík Bekéni Slovakia
15. Obinna Chukwuma South Africa
16. Jozef Janeček Slovakia
17. Vašek Pohl Czech Republic
 KU06 # KUMITE 10 – 11 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Táňa Beniaková Slovakia
2. Linda Hulínová Slovakia
3. Nela Rohlikova Slovakia
4. Natália Burianová Slovakia
5. Martina Drestová Slovakia
 KU07 # KUMITE 12 – 13 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Daniel Ryška Slovakia
2. GABRIELE CAPOCCIA Italy
3. Jayden Dimacali United States
4. FRANCESCO CAGIOTTO Italy
5. KJ Mononyane South Africa
6. Kamil Jasiński Poland
7. Tomáš Čúzy Slovakia
7. Ján Andrejkovič Slovakia
8. ANTONY DI RICO Italy
9. Oskar Mišík Slovakia
10. Samuel Fedor Slovakia
11. DANIEL PIRAS Italy
12. Vojta Rudinec Czech Republic
13. GIACOMO TESTA Italy
14. Daniel Lehečka Czech Republic
15. Filip Grek Slovakia
16. SILVIO PERSIANI Italy
 KU08 # KUMITE 12 – 13 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Lenka Tiklova Slovakia
2. LUNA IANNI Italy
3. JENNIFER DI RICO Italy
4. Lara Blahová Slovakia
4. ROBERTA RAPINO Italy
5. Janka Mareková Slovakia
6. Natálie Soukopová Czech Republic
7. Maise Jensen Denmark
8. Aneta Le Czech Republic
9. GIULIA CIANCI Italy
9. Jana Lehotská Slovakia
9. Sonia Seetha South Africa
10. Elizabeth Vachuda Slovakia
11. Alma Oganian Slovakia
12. Veronika Mikova Slovakia
 KU09 # KUMITE 14 – 18 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Oliver Ondráško Slovakia
2. Jiří Endršt Czech Republic
3. Radek Tirala Czech Republic
4. Andrej Chmúra Slovakia
5. Marián Prievozník Slovakia
6. Štěpán Šnajdr Czech Republic
7. Pavol Ház Slovakia
8. Václav Lugert Czech Republic
9. Lukáš Pagáč Slovakia
9. Peter Blaškovič Slovakia
10. Miroslav Gašpar Slovakia
10. Karel Benda Czech Republic
11. Stanislav Roľko Slovakia
12. Samuel Vrana Slovakia
13. Alexandre Figueiredo South Africa
14. Brendon Lee Barnard South Africa
15. Tomáš Martinka Slovakia
16. Michal Štec Czech Republic
16. Matúš Čúzy Slovakia
17. Chidi Chukwuma South Africa
18. Robert Zemánek Slovakia
 KU10 # KUMITE 14 – 18 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Eliška Pokorná Czech Republic
2. Kateřina Štecová Czech Republic
3. Kristýna Vašíčková Czech Republic
4. Natália Balajková Slovakia
5. Lukrécia Lachká Slovakia
6. Katarína Kadlečíková Slovakia
7. Lucia Hrušková Slovakia
8. Rebeka Žovinová Slovakia
9. Soňa Grigova Slovakia
10. Miroslava Revayová Slovakia
KO02 # LONG 1 – 10 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Oliwia Dudzik Poland
KO05 # LONG 11 – 13 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Samuel Varga Slovakia
2. Logan Thompson United States
3. Kamil Jasiński Poland
4. Marcel Kornes Poland
5. Ethan Rodgers Ireland
KO06 # LONG 11 – 13 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Maya Kulendran Ireland
KO08 # SHORT 11 – 13 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Maya Kulendran Ireland
KO09 # LONG 14 – 17 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Radek Tirala Czech Republic
2. Tomas Lesay Slovakia
3. Maxim Ján Sarkocy Slovakia
4. Karel Benda Czech Republic
5. Michal Bartko Slovakia
6. Oskar Łydka Poland
7. Jonny Gough United Kingdom
8. Shepherd Cowan United States
KO10 # LONG 14 – 17 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Ema Lesayová Slovakia
2. Natalia Budzyń Poland
3. Žofia Rišová Slovakia
4. Anastazja Dudzik Poland
5. Izabela Čajková Slovakia
6. Kylee Adams United States
KO11 # SHORT 14 – 17 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Jonny Gough United Kingdom
2. Maxim Ján Sarkocy Slovakia
3. Michal Bartko Slovakia
4. Shepherd Cowan United States
KO14 # LONG 18 – 35 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Katarzyna Janikowska Poland
2. Ema Kasanová Slovakia
KO17 # LONG 36 – 99 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Tomasz Byjos Poland
2. Ján Szabó Szabó Slovakia
3. Alexey Voloshkin Russian Federation
4. Fauchard Stephane France
5. Martin O’Malley Ireland
6. Jason Adams United States
KO18 # LONG 36 – 99 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Žofia Kreuzerová Slovakia
2. Fauchard Muriel France
KO19 # SHORT 36 – 99 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Ján Szabó Szabó Slovakia
2. Fauchard Stephane France
3. Alexey Voloshkin Russian Federation
4. Jason Adams United States
5. Martin O’Malley Ireland
KO20 # SHORT 36 – 99 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Žofia Kreuzerová Slovakia
2. Fauchard Muriel France
KO07 # SHORT 11 – 13 y.o. M
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Jayden Dimacali United States
2. Ethan Rodgers Ireland
KO12 # SHORT 14 – 17 y.o. F
PLACE COMPETITOR COUNTRY
1. Kylee Adams United States
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/rok_2021.png
Kontakt
+421 903 919 943
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.