KK Seiken – najúspešnejší tím v Subotici

27. marca 2023by Daniel Baran
Karate Klub Seiken Bratislava ovládol 24. Super Enpi Kup 2023!
Po trojročnej pauze sa KK Seiken Bratislava zúčastnil 19.3.2023 obľúbeného turnaja v Srbskej Subotici – Super Enpi Cup. Tento turnaj pravidelne navštevujeme od roku 2012.
Za náš klub sa turnaja zúčastnilo 33 pretekárov od 5 po 48 rokov a od 9 kyu po 1. dan.
Na turnaji súťažilo vyše 1260 pretekárov z desiatich krajín a 80 klubov. Získali sme 32 zlatých, 25 strieborných a 27 bronzových medailí. S týmto výsledkom sme tento ročník turnaja vyhrali ako najúspešnejší tím a získali pekný pohár. Zároveň sme vyhrali pohár aj za klub s najväčším počtom štartov.
Turnaj sme využili na pozdvihnutie úrovne hlavne začínajúcich adeptov na pretekársku dráhu, ktorí boli zaradení do družstiev aj so skúsenými pretekármi, ku ktorým vzhliadajú ako k svojim vzorom.
Výsledok sa dostavil v podobe životných výkonov viacerých našich žiakov, ktorých sme v pozitívnom slova zmysle ani nespoznávali. Súťaž preverila našu fyzickú (počet kategórií) ale aj psychickú (čakanie na kategóriu celý deň) odolnosť. Okrem toho kladne hodnotíme vzájomné podporovanie našich pretekárov, nové priateľstvá a výdatnú pomoc rodičov našich detí.
Pretekárom srdečnej GRATULUJEME a trénerom, couchom, rozhodcom a rodičom vyslovujeme veľké ĎAKUJEME. Takýto náročný turnaj s takým skvelým výsledkom sa nedá úspešne zvládnuť bez priloženia ruky k dielu všetkých zúčastnených.