Krajské kolo Policajného zboru karate a judo v Banskej Bystrici

27. marca 2023by Daniel Baran

Dňa 23. 3. 2023 sa konalo Krajské kolo Policajného zboru karate a judo v Banskej Bystrici, ktorého sa zúčastnila naša bývalá reprezentantka, dnes už mamina 2 detí a trénerka ŠK karate Nová Baňa, Viktória Šályová.

V spojenej kategórii mužov a žien získala 2.miesto a zároveň sa kvalifikovala na Majstrovstvá Slovenska PZ v Pezinku, ktoré sa budú konať v apríli. SFKaBU mala zastúpenie i v rozhodcovskom zbore. Ako rozhodca sa na krajskom kole predstavil viceprezident SFKaBU a šéftréner ŠK Karate Nová Baňa, sensei Ján Šály.

Karate sa venujem cca 27 rokov. Prešla som si cez všetky páskovania, súťaženie, rozhodovanie, kaučovanie až po trénerskú činnosť. Dnes však vnímam, že svoj športový vrchol dosiahnem až vtedy, kedy sa mi svoju lásku a vášeň pre karate podarí odovzdať svojim dvom deťom ❤ Avšak som veľmi vďačná, že mám možnosť si vďaka svojej práci pripomenúť ‚súťažný pocit‘ a svojou malou troškou zviditeľniť môj milovaný ŠK karate Nová Baňa, našu Slovenskú federáciu karate a bojových umení, OO PZ Žarnovica a Okresné riaditeľstvo PZ Žiar nad Hronom a ďakujem im za podporu.“ Uviedla Viktória Šályová, 4. Dan karate.

 

V mene SFKaBU Viktórii gratulujeme a ďakujeme za dôstojné reprezentovanie členského klubu a celej Federácie. Na M SR PZ v Pezinku jej prajeme veľa úspechov a držíme palce.

 

https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/2021/01/logo_sfk_obrazok-640x640.png
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/peniaze_na-web-sfk.png
Kontakt
info@karate-slovakia.sk
Miletičova 3/a Bratislava, 821 08 Slovensko
NÁRODNÉ VZDELÁVACIE STREDISKO EURETHICS ETSIA
https://karate-slovakia.sk/wp-content/uploads/LOGO-EURETHICS-ETSIA-testo-in-contorni-160x160.png

Copyright © 2014 Slovenská federácia karate a bojových umení.
Created with ❤ by Marek Tettinger.