Klubová súťaž – Style Karate Lednické Rovne

14. novembra 2022by Daniel Baran

12.11.2022 sa konala klubová súťaž STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE.

Aj keď nám pre chorobu nenastúpilo veľa deti, ktoré sa na súťaž svedomito pripravovali zúčastnilo sa v hojnom počte detí cez 60 členov do 14 rokov a cez 200 štartov.

Deti suťažili skoro 6 hodín a vybojovali si krásne medaily. Súťažilo sa v kumite a kata na 2 kolá a malé deti udierali na lapu na 30 sekúnd . Boli vyhodnotené podľa techniky úderov, kopov a podľa technických kritérii.

V každej kategórii súťažilo 3 až 10 pretekárov. Najmenšia účastníčka mala 4 roky. Bola vyhodnotená kategória o najlepšieho katistu klubu, kde sa zúčastnilo 22 pretekárov a pretekáriek od 12 do 14 rokov. Kategórie vyhrali Nela Rohlíková a Jakub Bajzík.

Rozhodcovia za klub boli: hlavný tréner a riaditeľ klubu Ján Daniš , Jozef Košík, Nikol Danišová, Nikol Furová, Matej Chudý a Lukás Pagáč.

Ďakujeme pretekárom, rozhodcom, coachom za pomoc pri organizovaní súťaže. Rodičom a hlavne sponzorom, vedeniu obce Lednické Rovne , firmám AB- SPED, LEGAL POINT, Optik JaS s.r.o. a hlavnému trénerovi Jánovi Danišovi za občerstvenie chlebíčky , koláče pizze vody a iné.