SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
WORLD MARTIAL ARTS GAMES 2019

V dňoch 13.-15.9.2019 sa minivýprava karate teamu SNAKE DOJO Bratislava zúčastnila vrcholnej súťaže svetovej federácie bojových umení WMAC (World Martial Arts Committee) pod názvom "WORLD MARTIAL ARTS GAMES 2019" v chorvátskom Varaždíne. Turnaja sa zúčastnilo 22 krajín zo 4 kontinentov (okrem iných aj Nepál, Egypt, USA, Portoriko...).

V sobotu prebiehali na tatami a v ringu disciplíny: Karate Kumite, Point Fighting, Light Contact, KickLight, Full Contact, Low Kick a K1.

My sme mali zastúpenie v kumite. 1.miesto a pás šampióna vybojoval JAKUB HITKA a 2.miesto získala ANIČKA UDIČOVÁ.

V nedeľu prebiehali na tatami kategórie: Karate Kata, Taekwondo Styl, Hard Style, Soft Style, Free Style a Team Forms. My sme súťažili v Karate Kata.

ANIČKA UDIČOVÁ získala 1.miesto a spoločne s JAKUBOM HITKOM získali 2.miesto v Team Forms.
Tréner Snake Dojo a zároveň pretekár DÁVID MOŠKOVIČ získal 2x 2.miesto v Kata 18+ a 35+ Black Belts a 1.miesto v kata 35+ OPEN.

text a foto: Dávid Moškovič, 3.dan - tréner Snake Dojo Bratislava

Za SFKaBU gratulujeme za vynikajúce výsledky a ďakujeme za reprezentáciu SR a SFKaBU.