SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ

Ratingová tabuľka

KA01 KATA -8. rokov CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Jancík Matej  8CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Behro Matej  8CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  1.  3.  3.  14 b.
3.  Artner Jakub  9Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  5.  -  6 b.
4.  Stuška Samuel  8ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  4.  4.  6 b.
5.  Vanya Michal  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Vaňatka Teodorik  7Kage Dojo Levice  -  -  -  -  2.  5 b.
7.  Krempaský Lukáš  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  -  3 b.
8.  Schmit Šimon  8KK FKŠ Prievidza  -  -  -  6.  5.  3 b.
9.  Kortiš Jaroslav  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Miškovič Maxim  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  6.  -  -  1 b.
11.  Malina Martin  6KKK Pezinok  -  -  -  -  6.  1 b.


KA02 KATA 9. rokov do 7. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ollé Viktor  9ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Bekéni Bystrík  10BUDO Bratislava  -  -  2.  4.  2.  13 b.
3.  Suja Richard  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  3.  -  9 b.
4.  Hambalkó Roman  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  5.  3.  9 b.
5.  Laurenčík Sebastián  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  5.  2.  -  7 b.

6.  Krempaský Lukáš  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  6.  4.  4 b.
7.  Miškovič Maxim  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  5.  2 b.
8.  Kubányi Levente  9Karate klub BANANA DOJO  -  -  6.  -  -  1 b.
9.  Justus Tibor  9Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  6.  1 b.


KA03 KATA 9. rokov od 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Gyurík Lukáš  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Hurban Teo  10Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Tettinger Tomáš  9Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  3.  4.  13 b.
4.  Švaral Filip  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  4.  6.  4 b.
5.  Artner Jakub  9Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.

6.  Derka Andrej  10Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.
7.  Bokník Tomáš  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  -  -  2 b.
8.  Laurenčík Sebastián  9TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  5.  2 b.
9.  Makáň Samuel  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  -  -  1 b.


KA04 KATA 10. rokov do 7. kyu CH


Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /www/k/a/u43206/public_html/functions/base.php on line 26

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/k/a/u43206/public_html/rating.php on line 46
MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Balla Boris  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.      49   -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Hikl Jakub  10CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  3.  4.  10 b.
4.  Chu Noel  11Karate klub BANANA DOJO  -  -  3.  4.  -  7 b.
5.  Čač Radovan  10CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  5.  5.  5.  6 b.

6.  Suja Richard  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  1.  6 b.
7.  Huček Matúš  10TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  2.  5 b.
8.  Bista Šimon  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA05 KATA 10. rokov od 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hitka Jakub  10KKK Pezinok  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Vozár Noel  11TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  1.  -  11 b.
3.  Kovač Tomaš  10KK FKŠ Prievidza  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Krapka Dominik  10Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  3.  4.  6.  8 b.
5.  Vallo Samuel  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  -  3.  6 b.

6.  Sučan Tadeáš  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  5.  -  5 b.
7.  Ďzoganik Viktor  10KKK Pezinok  -  -  5.  -  5.  4 b.
8.  Bokník Tomáš  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.
9.  Bajzík Jakub  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Revay Milan  10BUDO Bratislava  -  -  -  6.  -  1 b.


KA06 KATA 11. rokov do 6. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Horňák Filip  12KKK Pezinok  -  -  3.  2.  1.  15 b.
2.  Budai Adam  11TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Herera Kristián  12KKK Pezinok  -  -  2.  -  2.  10 b.
4.  Janota Maximilián  11ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  6.  4.  3.  8 b.
5.  Šallay Patrik  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  3.  -  7 b.

6.  Fejér Peter  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  -  2 b.


KA07 KATA 11. rokov od 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Horňák Michal  11Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Šlez Martin  11KKK Pezinok  -  -  2.  3.  -  9 b.
3.  Takáč Dávid  12TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  4.  5.  9 b.
4.  Varga Samuel  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  4.  8 b.
5.  Vozár Noel  11TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Budai Adam  11TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Majerčík Šimon  11KKK Pezinok  -  -  -  -  6.  1 b.


KA08 KATA 12. rokov do 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Burianek Lukáš  12Kage Dojo Levice  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Jánoš Alex  12Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Zemánek Robert  12BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Gymerský Boris  12ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  4.  -  3.  7 b.


KA09 KATA 12. rokov od 4. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesay Tomáš  12ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  3.  -  4.  1.  1.  28 b.
2.  Sarkocy Maxim  12KKK Pezinok  -  -  1.  2.  3.  15 b.
3.  Arpáš Adam  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  3.  4.  12 b.
4.  Baláž Marek  12STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  5.  6.  7 b.
5.  Dosedla Róbert  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  4.  5.  5 b.

6.  Bartko Michal  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  2.  5 b.


KA10 KATA 13. rokov do 5. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hlaváč Martin  13KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Gyeváth Enrique  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Farkas Kristián  13TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  3.  3.  8 b.


KA11 KATA 13. rokov od 4. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Pitoňák Matúš  14Karate klub Seiken Bratislava  1.  2.  -  1.  1.  38 b.
2.  Kukučka Samuel  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Ondráško Oliver  13STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  4.  3.  11 b.
4.  Vrana Samuel  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  4.  7 b.
5.  Svitok Martin  14KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.


KA12 KATA 14. - 15. rokov do 3. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kováč Samuel  14Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  1.  3.  15 b.
2.  Mezei Martin  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Lachký Martin  14KK FKŠ Prievidza  -  -  4.  6.  1.  10 b.
4.  Ricker Sebastian  14KK FKŠ Prievidza  -  -  5.  4.  4.  8 b.
5.  Gašparík Šimon  14Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  5.  -  8 b.

6.  Nemček Matej  14ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  6.  3.  -  5 b.
7.  Streit Martin  14ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  5.  2 b.


KA13 KATA 14. - 15. rokov od 2. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Klučár Radoslav  14KKK Pezinok  -  1.  -  2.  5.  19 b.
2.  Haruštiak Alex  15ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  1.  4.  4.  12 b.
3.  Kabát Michal  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  1.  1.  12 b.
4.  Horák Timotej  15TJ Sokol Ilava  -  -  3.  5.  3.  10 b.
5.  Svitok Martin  14KK FKŠ Prievidza  -  -  -  3.  2.  9 b.

6.  Máček Filip  15CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  5.  -  7 b.


KA14 KATA 16. - 17. rokov do 3. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  FRAJKA ANDREJ  17KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Píš Adam  16KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Bencko Michal  16BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  -  8 b.


KA15 KATA 16. - 17. rokov od 2. kyu CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bleho Filip  16TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  1.  1.  1.  1.  -  39 b.
2.  Tobolák Lukáš  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  2.  2.  1.  16 b.
3.  Čvirik Tomáš  16CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  3.  3.  11 b.
4.  Stránsky Marek  16Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  5.  4.  9 b.
5.  Hulin Hugo  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  4.  2.  8 b.

6.  Prochác Daniel  16BUDO Bratislava  -  -  5.  6.  5.  5 b.


KA16 KATA od 18.-20. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Chudý Matej  18STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  3.  2.  3.  4.  2.  36 b.
2.  Musil Adam  19Karate klub Seiken Bratislava  2.  -  1.  1.  1.  32 b.
3.  Dlholucký David  19STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  5.  3.  9 b.
4.  Kunst Michal  20CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  3.  -  9 b.
5.  Scholz Filip  20BUDO Bratislava  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Černúch Tomáš  18CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  4.  3 b.
7.  Mišovič Patrik  18Karate klub Seiken Bratislava  -  -  5.  -  -  2 b.


KA17 KATA nad 21. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocsis Ľudovít  35TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Moškovič David  41KKK Pezinok  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Kubovič René  25KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Füle Tibor  21Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  6.  4.  7 b.
5.  Stanko Patrik  33Klub športového karate Hurbanovo  -  -  3.  4.  -  7 b.

6.  Herera Alberto  48KKK Pezinok  -  -  5.  -  6.  3 b.
7.  Mészáros Ladislav  50Kage Dojo Levice  -  -  6.  -  5.  3 b.
8.  Vozár Vladimír  40TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  5.  -  2 b.


KA18 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesay Tomáš  12ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Arpáš Adam  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  2.  10 b.


KA19a KATA 14. - 17. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kabát Michal  14Športový klub KARATE Nová Baňa  1.  1.  -  3.  2.  36 b.
2.  Hulin Hugo  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  2.  -  5.  3.  17 b.
3.  Bleho Filip  16TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  -  12 b.
4.  Tobolák Lukáš  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  2.  1.  11 b.
5.  Stránsky Marek  16Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  4.  4.  10 b.


KA19b KATA od 18. rokov RENGOKAI CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Musil Adam  19Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  3.  2.  14 b.
2.  Kubovič René  25KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Scholz Filip  20BUDO Bratislava  -  -  -  2.  -  5 b.


KA20 KATA -8. rokov D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocianová Nina  9Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Kolláriková Rebeka  8Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  2.  3.  12 b.
3.  Komárová Nina  8Karate klub Veľký Krtíš  -  -  6.  4.  4.  7 b.
4.  Havranová Sofia  9KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  -  -  5 b.
5.  Švaralová Kristína  7Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  6.  5 b.

6.  Kothajova Laura  9KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Arany Nikol  8CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  4.  3 b.
8.  Volentierová Timea  7Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  5.  -  2 b.
9.  Foltánová Tereza  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  5.  2 b.
10.  Beláková Lucia  8Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA21 KATA 9. rokov do 7. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Galbáčová Simona  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Juríková Stela  9Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  3.  2.  14 b.
3.  Hulínová Linda  9ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  2.  3.  13 b.
4.  Lelovičová Laura  10Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.
5.  Beniaková Tatiana  9TJ Sokol Ilava  -  -  -  5.  -  2 b.

6.  Raffajová Sofia  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA22 KATA 9. rokov od 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hlôšková Sabina  9Kage Dojo Levice  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Havranová Sofia  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Burzová Alexandra  9BUDO Bratislava  -  -  3.  4.  4.  10 b.
4.  Hujbertová Sofia  10KKK Pezinok  -  -  2.  3.  -  9 b.
5.  Šeligová Gabika  9CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  4.  5.  5.  7 b.

6.  Uhlíková Timea  9STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  6.  6.  4 b.
7.  Kothajova Laura  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Majerová Viktória  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  5.  -  -  2 b.


KA23 KATA 10. rokov do 7. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bieliková Alžbeta  10ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  2.  16 b.
2.  Tiklová Lenka  10BUDO Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Vargová Alexandra  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  3.  5.  11 b.
4.  Merešová Tamara  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  -  8 b.
5.  Šlosarová Simona  11KKK Pezinok  -  -  4.  5.  6.  6 b.

6.  Krnáčová Natália  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  5.  -  3.  6 b.
7.  Fiutová Kristína  10KKK Pezinok  -  -  -  -  4.  3 b.
8.  Haščáková Lea  11KKK Pezinok  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA24 KATA 10. rokov od 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Hujbertová Sofia  10KKK Pezinok  -  -  -  -  1.  6 b.
2.  Majerová Viktória  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.
3.  Kyseľová Ivana  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  -  -  1 b.


KA25 KATA 11. rokov do 6. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ďzoganiková Michelle  11KKK Pezinok  -  -  4.  1.  2.  14 b.
2.  Kužmová Natália  12TJ BUDO Bratislava  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Artnerová Nina  11Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  5.  3.  11 b.
4.  Barcajová Viktoria  11KKK Pezinok  -  -  3.  2.  6.  10 b.
5.  Čičmancová Sofia  11KK FKŠ Prievidza  -  -  5.  3.  4.  9 b.

6.  Brezani Bibiana  11Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  4.  -  3 b.
7.  Tettingerová Aneta  11Karate klub Seiken Bratislava  -  -  5.  -  -  2 b.
8.  Korošová Hana  11Karate Klub Willo  -  -  -  -  5.  2 b.
9.  Bagalová Lujza  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  -  1 b.


KA26 KATA 11. rokov od 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Blahová Lara  11BUDO Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Klúčarová Katarína  12KKK Pezinok  -  -  2.  3.  4.  12 b.
3.  Potúčková Sára  12TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  3.  2.  -  9 b.
4.  Kováčová Kristína  12Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  5.  2.  7 b.
5.  Kmotríková Zuzana  12TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  6.  -  3.  5 b.

6.  Foltánová Hanka  11KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  5.  5 b.
7.  Moravčiková Sofia  12KK FKŠ Prievidza  -  -  -  4.  -  3 b.
8.  Udičová Anička  11KKK Pezinok  -  -  5.  -  -  2 b.
9.  Bokníková Renáta  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  6.  6.  2 b.


KA27 KATA 12. rokov do 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Škerliková Zuzana  13Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Čopová Tamara  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  4.  6.  9 b.
3.  Iványiová Daniela  12TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  4.  4.  9 b.
4.  Brázová Bianka  12KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  3.  9 b.
5.  Moravčiková Sofia  12KK FKŠ Prievidza  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Peniaková Nina  12KKK Pezinok  -  -  6.  6.  5.  4 b.
7.  Matušková Petra  13KK FKŠ Prievidza  -  -  3.  -  -  4 b.
8.  Karvaiová Viktória  12TJ BUDO Bratislava  -  -  -  3.  -  4 b.
9.  Csonková Karolina  12Karate Klub Willo  -  -  5.  -  -  2 b.
10.  Srnová Natália  13Kage Dojo Levice  -  -  -  6.  -  1 b.


KA28 KATA 12. rokov od 4. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mózová Karin  12ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Stonavská Martina  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  2.  4.  12 b.
3.  Šutková Lenka  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Potúčková Sára  12TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Sántaiová Ela  13TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  -  -  5 b.


KA29 KATA 13. rokov do 5. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šelestiaková Nina  13Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Matušková Petra  13KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  2.  11 b.
3.  Justusová Timea  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  5.  3.  4.  9 b.
4.  Zajacová Lucia  14ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  2.  -  3.  9 b.
5.  Vašková Marta  14ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  4.  4.  -  6 b.

6.  Begánová Sofia  14Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.


KA30 KATA 13. rokov od 4. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Somogyiová Viktória  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Krammerová Diana  13Karate klub Seiken Bratislava  -  -  3.  1.  3.  14 b.
3.  Rišová Žofia  13Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  -  4.  8 b.
4.  Sántaiová Ela  13TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  4.  2.  8 b.
5.  Dolníková Hanka  13ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  5.  6 b.

6.  Rosinová Viktória  13CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  5.  5.  6.  5 b.
7.  Hlavatá Karin  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  4.  -  -  3 b.
8.  Čajková Izabela  13TJ BUDO Bratislava  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA31 KATA 14. - 15. rokov do 3. kyu D


Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /www/k/a/u43206/public_html/functions/base.php on line 26

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/k/a/u43206/public_html/rating.php on line 46
MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Križanová Gajane  15KKK Pezinok  1.  -  1.  2.  2.  31 b.
2.  Hudecová Eliška  14Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  1.  1.  17 b.
3.  Hlavatá Karin  14TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  3.  5.  6 b.
4.  Pazdernatá Laura  14Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  4.  4.  6 b.
5.  Mináriková Kristína  14KK Goju-ryu Levice  -  -  -  5.  3.  6 b.

6.      49   -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Hadvigová Veronika  14Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  -  6.  4 b.
8.  Ulmanová Ela  14BUDO Bratislava  -  -  5.  6.  -  3 b.
9.  Dobdová Laura  14TJ BUDO Bratislava  -  -  6.  -  -  1 b.


KA32 KATA 14. - 15. rokov od 2. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Vidová Tamara  15ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  3.  1.  2.  1.  42 b.
2.  Lesayová Ema  15ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  2.  1.  4.  5.  2.  36 b.
3.  Forgáčová Viktória  15Športový klub KARATE Nová Baňa  3.  -  6.  3.  5.  20 b.
4.  Zbihlejová Daniela  14KK Goju-ryu Levice  -  -  5.  6.  3.  7 b.
5.  Holečková Chiara  15KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  -  6 b.

6.  Huščávová Kristína  16ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  4.  5.  5 b.
7.  Havranová Bianka  16KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.
8.  Kruľáková Sabina  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.
9.  Jandušíková Nina  15CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  6.  1 b.


KA33 KATA 16. - 17. rokov do 3. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Rosinová Terézia  16CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.  Polyáková Veronika  17KKK Pezinok  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Balážová Viola  17STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  2.  11 b.
4.  Liptovská Lesana  17ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  4.  7 b.


KA34 KATA 16. - 17. rokov od 2. kyu D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lachká Lukrecia  16KK FKŠ Prievidza  3.  2.  2.  -  -  29 b.
2.  Havranová Bianka  16KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Foltánová Kateřina  17KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Fedorová Mária  17CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  3.  3.  8 b.


KA35 KATA od 18.-20. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kasanová Ema  19Športový klub KARATE Nová Baňa  -  3.  2.  2.  2.  25 b.
2.  Szomolányiová Nina  19ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
3.  Homolová Veronika  19Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  3.  8 b.
4.  Huščávová Dominika  18ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  4.  4.  5.  8 b.
5.  Furová Nikola  18STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  4.  6.  7 b.

6.  Vakulová Anna  18Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  3.  4.  7 b.


KA36 KATA nad 21. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šalamonová Dominika  25KK FKŠ Prievidza  2.  3.  2.  2.  -  34 b.
2.  Valentíková Martina  33KK Goju-ryu Levice  3.  1.  -  -  -  25 b.
3.  Szomolányiová Tamara  22ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
4.  Danišová Nikola  23STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  3.  2.  13 b.
5.  Kováčiková Ingrid  48Kage Dojo Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KA37 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Krammerová Diana  13Karate klub Seiken Bratislava  2.  -  1.  1.  1.  32 b.
2.  Sántaiová Ela  13TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Galbavá Simona  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  5.  10 b.
4.  Šutková Lenka  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
5.  Stonavská Martina  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  4.  3 b.

6.  Považanová Lea  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  6.  1 b.


KA38a KATA 14. - 17. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Havranová Bianka  16KK Goju-ryu Levice  1.  3.  2.  2.  2.  40 b.
2.  Foltánová Kateřina  17KK Goju-ryu Levice  3.  1.  -  1.  3.  35 b.
3.  Holečková Chiara  15KK Goju-ryu Levice  1.  1.  -  4.  -  30 b.
4.  Zbihlejová Daniela  14KK Goju-ryu Levice  3.  -  3.  3.  4.  24 b.
5.  Vidová Tamara  15ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  1.  17 b.

6.  Forgáčová Viktória  15Športový klub KARATE Nová Baňa  -  3.  5.  5.  6.  15 b.
7.  Lesayová Ema  15ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  4.  -  5.  5 b.
8.  Kruľáková Sabina  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  6.  6.  -  2 b.


KA38b KATA od 18. rokov RENGOKAI D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Szomolányiová Tamara  22ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  2.  1.  1.  1.  44 b.
2.  Szomolányiová Nina  19ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  1.  2.  2.  2.  2.  41 b.
3.  Anettová Laura  19ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  2.  1.  -  -  -  26 b.
4.  Kasanová Ema  19Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  3.  12 b.


KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Sarkocy Maxim  12KKK Pezinok  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Varga Samuel  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  3.  2.  15 b.
3.  Lesay Tomáš  12ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  2.  3.  13 b.
4.  Horňák Michal  11Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  4.  5.  8 b.
5.  Bartko Michal  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  4.  3 b.


KB02 KOBUDO 14. - 17. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Čvirik Tomáš  16CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  1.  2.  2.  16 b.
2.  Haruštiak Alex  15ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Tobolák Lukáš  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
4.  Nemček Matej  14ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  3.  4.  -  7 b.
5.  Streit Martin  14ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  5.  2 b.


KB03 KOBUDO od 18. rokov LONG CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocsis Ľudovít  35TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Musil Adam  19Karate klub Seiken Bratislava  -  -  2.  2.  3.  14 b.
3.  Kunst Michal  20CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Talacko Marcel  19ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  -  2.  5 b.


KB04 KOBUDO SHORT CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Musil Adam  19Karate klub Seiken Bratislava  -  -  1.  3.  3.  14 b.
2.  Tobolák Lukáš  16ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  1.  1.  12 b.
3.  Sarkocy Maxim  12KKK Pezinok  -  -  2.  4.  4.  11 b.
4.  Kocsis Ľudovít  35TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  2.  2.  10 b.
5.  Varga Samuel  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  5.  -  6 b.


KB05 KOBUDO do 13. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mózová Karin  12ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  2.  2.  2.  15 b.
2.  Rišová Žofia  13Karate klub Veľký Krtíš  -  -  1.  -  1.  12 b.
3.  Čajková Izabela  13TJ BUDO Bratislava  -  -  3.  3.  4.  11 b.
4.  Dolníková Hanka  13ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  1.  3.  10 b.


KB06 KOBUDO 14. - 17. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lesayová Ema  15ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  1.  1.  16 b.
2.  Hudecová Eliška  14Karate klub Veľký Krtíš  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Huščávová Kristína  16ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Lachká Lukrecia  16KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.


KB07 KOBUDO od 18. rokov LONG D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kasanová Ema  19Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  1.  17 b.
2.  Šalamonová Dominika  25KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  1.  -  11 b.
3.  Huščávová Dominika  18ŠK Karate DOJO Stupava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Vakulová Anna  18Karate klub Seiken Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.


KB08 KOBUDO SHORT D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Szomolányiová Nina  19ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Hudecová Eliška  14Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  2.  3.  12 b.
3.  Rišová Žofia  13Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  2.  9 b.
4.  Lachká Lukrecia  16KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.


KU01 KUMITE -8. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Dubovický Jurko  8KK CVČ Stará Bystrica  -  -  3.  3.  2.  13 b.
2.  Horák Tadeáš  9TJ Sokol Ilava  -  -  1.  1.  -  12 b.
3.  Kotrus Matúš  8Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  1.  11 b.
4.  Kortiš Jaroslav  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  3.  9 b.
5.  Chudada Lukáš  8STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Šutka Jakub  7Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Krempaský Lukáš  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  -  3 b.


KU02 KUMITE 9. rokov  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ollé Viktor  9ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  2.  3.  15 b.
2.  Šuranský Ondrej  10KK Goju-ryu Levice  -  -  -  3.  2.  9 b.
3.  Kóša Samuel  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Horák Tadeáš  9TJ Sokol Ilava  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Makáň Samuel  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Minárik Kristián  10ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Krempaský Lukáš  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.
8.  Sírny Christian  9TJ Sokol Ilava  -  -  -  -  3.  4 b.
9.  Straka Miroslav  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  4.  -  -  3 b.


KU03 KUMITE 10. rokov -145cm  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Ryška Daniel  10KKK Pezinok  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Bokník Tomáš  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  3.  -  9 b.
3.  Hulák Mario  10KK CVČ Stará Bystrica  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Balla Boris  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  4.  -  2.  8 b.
5.  Bista Šimon  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  -  5 b.

6.  Sučan Tadeáš  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Babača Adam  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  3.  4 b.


KU04 KUMITE 10. rokov +145cm  CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Vallo Samuel  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
2.  Krasňanský Adam  10KKK Pezinok  -  -  3.  2.  -  9 b.
3.  Bajzík Jakub  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  4.  2.  8 b.
4.  Krapka Dominik  10Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Vozár Noel  11TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate  -  -  -  1.  -  6 b.

6.  Suja Richard  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  -  1.  6 b.
7.  Sučan Tadeáš  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  -  -  5 b.
8.  Čuvara Nikolaj  10KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  -  3 b.


KU05 KUMITE 11. rokov do 150cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mičo Juraj  11KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  1.  1.  16 b.
2.  Kubeň Braňo  11KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  3.  3.  13 b.
3.  Tomčala Marek  11KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  2.  3.  9 b.
4.  Andrejkovič Janko  12KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  -  6 b.
5.  Čúzy Tomáš  12KKK Pezinok  -  -  -  -  2.  5 b.

6.  Janota Maximilián  11ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Varga Samuel  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.


KU06 KUMITE 11. rokov nad 150cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Grék Filip  11KK Goju-ryu Levice  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Fedor Samuel  11KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  2.  2.  15 b.
3.  Ziška Martin  11Karate Klub Willo  -  -  -  -  3.  4 b.


KU07 KUMITE 12. rokov do 155cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Andrejkovič Janko  12KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Gregor Jerguš  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
3.  Ház Pavol  13TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Liko Damián  12KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  3.  8 b.
5.  Kóša Norbert  13KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Arpáš Adam  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Horvath Tomáš  13KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  -  -  3 b.


KU08 KUMITE 12. rokov nad 155cm CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kocian Samuel  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  1.  1.  1.  1.  30 b.
2.  Baláž Marek  12STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  3.  3.  12 b.
3.  Dosedla Róbert  12Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  2.  10 b.
4.  Harag Samuel  12KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.
5.  Froliš Marek  12STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Kóša Norbert  13KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU09 KUMITE 13. - 14. rokov do 55kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Chmúra Andrej  14KK CVČ Stará Bystrica  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Čerba Tomáš  13KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  2.  2.  14 b.
3.  Pochyba Matúš  13KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  3.  3.  11 b.
4.  Ondráško Oliver  13STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  -  3.  9 b.


KU10 KUMITE 13. - 14. rokov nad 55kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kurbel Adrian  13KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  -  2.  11 b.
2.  Prievozník Marián  14KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Lenart Martin  15Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  3.  -  8 b.
4.  Kabát Michal  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  1.  -  6 b.
5.  Čúzy Matúš  14KKK Pezinok  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Kršiak Sebastián  14Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Turza Adam  15CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Majerko Roman  14STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  3.  4 b.


KU11 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Štrbka Daniel  16KKK Pezinok  -  -  2.  3.  1.  15 b.
2.  Strapko Matej  16STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  1.  2.  15 b.
3.  Píš Adam  16KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  2.  3.  15 b.
4.  Svitek Kristián  15KK CVČ Stará Bystrica  -  -  4.  3.  -  7 b.
5.  Smolka Igor  15KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU12 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Uhrín Marco  18BUDO Bratislava  1.  2.  -  1.  1.  38 b.
2.  Furda David  16KK Goju-ryu Levice  -  3.  -  3.  2.  19 b.
3.  Šefčík Tomáš  16KKK Pezinok  -  -  2.  3.  3.  13 b.
4.  Buček Alex  17KKK Pezinok  -  -  1.  2.  -  11 b.
5.  Roľko Stanislav  15KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Lenart Martin  15Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
7.  Kompan Andrej  15KK Goju-ryu Levice  -  -  4.  -  -  3 b.


KU13 KUMITE nad 18.-20. rokov do 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kosec Juraj  20TJ Sokol Ilava  -  -  3.  -  1.  10 b.
2.  Buček Alex  17KKK Pezinok  -  -  2.  -  2.  10 b.
3.  Roth Róbert  21Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  -  6 b.


KU14 KUMITE nad 18.-20. rokov nad 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Roth Róbert  21Športový klub KARATE Nová Baňa  1.  2.  -  1.  -  32 b.
2.  Chudý Matej  18STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  1.  2.  3.  1.  27 b.
3.  Meliš Peter  20TJ Sokol Ilava  3.  -  4.  -  3.  20 b.
4.  Dlholucký David  19STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  1.  3.  3.  14 b.
5.  Ondráško Adam  19STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  3.  -  2.  9 b.

6.  Buček Alex  17KKK Pezinok  -  -  -  2.  -  5 b.


KU15 KUMITE nad 21. rokov do 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Zelinka Peter  27KK Goju-ryu Levice  -  3.  -  -  -  10 b.
2.  Medveď Branislav  24Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.


KU16 KUMITE nad 21. rokov nad 75kg CH

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Meliš Peter  20TJ Sokol Ilava  -  -  1.  3.  3.  14 b.
2.  Füle Tibor  21Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  4.  -  3.  7 b.
3.  Chudý Matej  18STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Cziglécki Ladislav  25KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Tomaškovič Martin  24KKK Pezinok  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Medveď Branislav  24Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  -  5 b.
7.  Ondráško Adam  19STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.
8.  Peniak Michal  39KKK Pezinok  -  -  -  3.  -  4 b.


KU17 KUMITE -8. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Andraščíková Petra  8TJ Sokol Ilava  -  -  2.  2.  1.  16 b.
2.  Kocianová Nina  9Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  3.  10 b.
3.  Holubovská Nelka  8KK FKŠ Prievidza  -  -  -  1.  -  6 b.
4.  Ugochukwu Stacy  7Karate Klub Willo  -  -  -  -  2.  5 b.
5.  Beláková Lucia  8Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Stevčikova Melania  8Karate Klub Willo  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Orovnická Lujza  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  3.  -  4 b.
8.  Švaralová Kristína  7Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.
9.  Burianová Natália  8STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  -  -  3 b.


KU18 KUMITE 9. rokov  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Galbáčová Simona  9Karate klub Veľký Krtíš  -  -  -  2.  1.  11 b.
2.  Hujbertová Sofia  10KKK Pezinok  -  -  1.  3.  -  10 b.
3.  Rohlíková Nela  9STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  3.  10 b.
4.  Hulínová Linda  9ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  3.  -  2.  9 b.
5.  Majerová Viktória  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Raffajová Sofia  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Orovnická Lujza  9KK Goju-ryu Levice  -  -  -  -  3.  4 b.


KU19 KUMITE 10. rokov -145cm  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Bieliková Alžbeta  10ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Laufová Silvia  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  2.  2.  3.  14 b.
3.  Krnáčová Natália  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  3.  8 b.
4.  Hujbertová Sofia  10KKK Pezinok  -  -  -  -  1.  6 b.
5.  Merešová Tamara  10Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.

6.  Bělejová Nikola  11STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  4.  -  -  3 b.


KU20 KUMITE 10. rokov +145cm  D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Klieštiková Vanesa  10KK CVČ Stará Bystrica  -  -  2.  2.  3.  14 b.
2.  Vargová Alexandra  10Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  3.  1.  14 b.
3.  Majerová Viktória  10STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  1.  2.  11 b.
4.  Kyseľová Ivana  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  -  -  6 b.
5.  Čierna Patrícia  10ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava  -  -  -  -  3.  4 b.


KU21 KUMITE 11. rokov do 150cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kupkárová Linda  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  1.  2.  17 b.
2.  Kyseľová Ivana  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  2.  1.  11 b.
3.  Bokníková Renáta  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
4.  Bagalová Lujza  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Čičmancová Sofia  11KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  -  -  5 b.

6.  Považanová Lea  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  -  -  4 b.


KU22 KUMITE 11. rokov nad 150cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šoltesova Viktoria  12KK FKŠ Prievidza  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Galbavá Simona  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  2.  16 b.
3.  Považanová Lea  11Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.


KU24 KUMITE 12. rokov nad 155cm D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Šoltesova Viktoria  12KK FKŠ Prievidza  -  -  1.  1.  1.  18 b.
2.  Čopová Tamara  12Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  3.  3.  12 b.
3.  Bubakova Nadine  13KK Goju-ryu Levice  -  -  2.  2.  -  10 b.
4.  Staňová Tereza  12STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Šutková Lenka  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  2.  5 b.


KU25 KUMITE 13. - 14. rokov do 50kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Kanková Tamara  14KKK Pezinok  -  -  -  1.  1.  12 b.
2.  Balajková Natália  13TJ Sokol Ilava  -  -  2.  2.  -  10 b.
3.  Baginová Nina  13TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  2.  9 b.
4.  Žovinová Rebeka  14KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Kadlečíková Katarína  14TJ Sokol Ilava  -  -  1.  -  -  6 b.

6.  Rišová Žofia  13Karate klub Veľký Krtíš  -  -  3.  -  -  4 b.
7.  Grigová Soňa  14KK CVČ Stará Bystrica  -  -  -  -  3.  4 b.
8.  Krammerová Diana  13Karate klub Seiken Bratislava  -  -  4.  -  -  3 b.


KU26 KUMITE 13. - 14. rokov nad 50kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Forgáčová Viktória  15Športový klub KARATE Nová Baňa  2.  -  2.  1.  2.  30 b.
2.  Kruľáková Sabina  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  1.  2.  3.  15 b.
3.  Kadlečíková Katarína  14TJ Sokol Ilava  -  -  -  3.  1.  10 b.
4.  Šelestiaková Nina  13Goju Ryu Karate klub Bratislava  -  -  3.  -  -  4 b.
5.  Iman Kebisová Vanesa  13CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  3.  -  -  4 b.

6.  Justusová Timea  13Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  -  4 b.
7.  Hrušková Lucia  14Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  -  3.  4 b.


KU28 KUMITE 15. - 17. rokov nad 55kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Lachká Lukrecia  16KK FKŠ Prievidza  2.  1.  2.  -  -  31 b.
2.  Adamcová Romana  16TJ Sokol Ilava  -  2.  1.  1.  1.  29 b.
3.  Babicová Sarah  16Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  3.  2.  -  9 b.
4.  Zeleiová Dominika  17Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  -  3.  3.  8 b.
5.  Jandušíková Nina  15CVČ ZŠ Gorazdova Púchov  -  -  -  3.  3.  8 b.

6.  Balážová Viola  17STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE  -  -  -  -  2.  5 b.


KU30 KUMITE nad 18.-20. rokov nad 60kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Žemberyová Katarína  19Športový klub KARATE Nová Baňa  3.  3.  1.  3.  -  33 b.
2.  Gáfriková Kristína  20KK Goju-ryu Levice  -  -  3.  2.  -  9 b.
3.  Adamcová Romana  16TJ Sokol Ilava  -  -  -  1.  -  6 b.


KU32 KUMITE nad 21. rokov nad 60kg D

MS  ME  1.kolo  2.kolo  3.kolo  
1.  Mikulecová Nikola  22Športový klub KARATE Nová Baňa  -  -  2.  1.  1.  17 b.
2.  Víghová Dominika  24KK Goju-ryu Levice  -  -  -  2.  -  5 b.




SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
created by   SERVIS
PODNIKATEĽA